SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje 2 pytanka wyżej :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
jak wstawiać tu na forum rozpiski diety z Kalkulatora kalorii z po treningu.pl żeby były widoczne zdjęcia?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walnąć print-screena? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Co do czasu gotowania, to wrzucam w całości można i w kawałkach, od ponownego zagotowania wody gotuje 20 minut. Co do drugiego pytania może za mała porcja, dodaj trochę warzyw.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
na print screenach cienko widac... jest inny sposob?

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Kurczak - wbij w niego widelec, zobaczysz, czy miękki. Ok. 20-25 minut i powinien być gotowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja właśnie nie liczę ile gotuję tego kuraka, bo robię tak: zagotowuję wodę, wrzucam tam kawałki kuraka i co jakiś czas sprawdzam czy jest już miękki - jak jest to wyciągam i tyle, ale boję się, że mięso może być niedogotowane.


Na jakim ogniu to ma znaczenie? Duży ogień, mały? Ja na dużym gotuję, aby zyskać na czasie (fakt, że mamie garki zniszcze, ale co tam :D)


Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-02-09 20:36:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Gdzieś tu czytałam, że serek wiejski ma niby mało kalorii, ale wiele z nich pochodzi z tłuszczy. A to źle... Czy on naprawdę jest taki sobie? I niby nie powinno się łączyć na noc białka z węglami, ale w tamtym poście było, że lepiej zjeść z nim kromkę, bo wtedy inaczej się rozkładają kalorie z poszczególnych B, T, W. Ważne, bo serki jadam często...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
zależy jeszcze jaki serek wybierzesz :D Są serki które w 1 opakowaniu 200 gram mają 16 gram tłuszcza, a są co mają 10 :D Nie wiem jaki tam w nich tłuszcz jest dokładnie, ale znając życie zwierzęcy więc lepiej te serki o mniejszej zawartości tłuszczy wybierać. Ale tak ogółem to ja tam nie słyszałem żeby ktoś miał jakieś zastrzeżenia przeciw serka a wręcz przeciwnie, był często polecany. Według mnie jest okej, ale wszystko z umiarem :D 2-3 dziennie myślę że na pewno nie zaszkodzą jeśli oczywiście wszystko w bilansie wliczysz.

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kurczaka gotuje na takim ogniu aby delikatnie woda bulgotała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium