SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246419

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kzik
Jakiś pomysł co mozna sobie 'podjadac' na diecie? Jak siedze czasem przed komputerem mam ochote cos pochrupać. jakis pomysl?


Warzywa sobie podjadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 985
A nie ma czegos takiego jak cola zero tylko w nie płynnej formie :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kzik
A nie ma czegos takiego jak cola zero tylko w nie płynnej formie :D?


Nie wiem weź sobie zamroź i jedz jako lód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie głupie pytanie ale nie znalazłem odpowiedzi na nie (może za słabo szukałem).
A więc przeglądam teraz forum i próbuje sobie ułożyć dietę, ok na forum tego pełno ale jak widzę diety to widze coś takiego jak
Posiłek przed treningiem i Posiłek po treningu , i nie wiem o jaki trening tu chodzi, czy to np jakieś mma czy to siłownia czy może to i to. Da się ułożyć dietę bez tego treningu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Kzik - jesli nie redukujesz to podjadaj orzeczy - np pistacje ja wciagam kolo 500g tygodniowo i bylo by wiecej gdyby nie koszta.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26078
został mi zakupiony przez pomyłkę olej słonecznikowy czy mogę go używać codziennie wiem że ma dużo omegi 6 jeśli tak to w jakich ilościach - żarcie u mnie to zbilansowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 985
ze nikt nie wymyslil jeszcze przekąski ZERO , czy jakichś czipsów ZERO ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie smakowały by tak i po 2 samam chemia

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
normalnie używaj
dietę można stosować bez konieczności ćwiczenia, chociaż jest ono wskazane (w skrócie ruch to zdrowie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
witam.
pytanie moze dziwne- czy mozna na redukcji wcinac maslo?rzecz jasna na pieczywie pod wedlina ;)

Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroję

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium