SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
w dnt nie ma potrzeby gainera chyb że gdzieś ci brakuje i nie masz jak zwykłego jedzenia wcisnąć to tak z 50g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
pamietajmy że owoce mogą wyrównywać bilans dostarczając przy okazji wit i antyoksydantów

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
jaka ilosc kalorii przyjac na 100g wedzonej piersi z kurczaka bez skory z biedronki? z jednej strony podczas wedzenia wylatuje woda, ale z drugiej dodawane sa rozne substancje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Na pewno bedzie troche wiecej bialka. Nie jest napisane na opakowaniu?

Zmieniony przez - domer w dniu 2011-11-18 18:38:14

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem, czy dobry dział, ale chyba tak. takie pytanko, bardzo ważne dla mnie - nie mogę spytać o to lekarza ani kogoś innego, więc uderzam do was. Jest taki problem, że jestem alergikiem i dokuczają mi głównie alergie pokarmowe. Mniej więcej wiem już, na co jestem uczulona, ale często się zdarza, że zjem coś nowego, by uniknąć monotonii, (bo mam strasznie zawężony zakres produktów, które mogę jeść)lub nową odżywkę, no i mam "atak". Często w takim stanie też trenuję mimo braku sił (inaczej się nie da) i takie pytanie - czy możliwe jest, że moja regeneracja jest zaburzona do tego stopnia, że tracę mięśnie? bo ostatnio zaczęłam strasznie tracić masę mięśniową i nie wiem, dlaczego. Jestem teraz na redukcji, ale rozsądnej, z lekkim minusem, biorę BCAA, kręcę aero z głową, nie wiem, co się dzieje. Czy możliwe, że to przez osłabienie w związku z częstym występowaniem tych reakcji alergicznych??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
musisz się udać do lekarza porobić wszystkie badania i staraj się nie trenować jak jesteś osłabiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
z tego co wiem są testy alergiczne na określone pokarmy zainwetsowałbym i nie męczyłbym się na twoim miejscu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki za odp. testy z krwi zrobione i g...uzik wyszło. wyszło mi, że jestem alergikiem, ale na żaden z testowanych pokarmów, mimo, że widzę, jak po orzechach lub glutenie mam tą alergię. kwestia jeszcze pojscia do alergologa, zeby mi to zinterpretowal jakos. to znaczy, ze moze miec ta alergia zly wplyw na regeneracje i utrate miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 985
a może przez ten stres zwiazany z atakami ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium