SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244955

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5325
Czym różnią się te białka i które wybrać, bo cena taka sama tylko składniki inne i nie wiem które lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Jak masz problem z kasa bierz ECONO. wiadomo, ze w smaku lepsze bedzie Protein Plus, ale rowniez cena jest wyzsza.

Econo i Protein plus to WPC, standardowy koncentrat bialka, uniwersalny. Protein Complete to mieszanka bialek o roznym tempie wchlanialnosci. Na poziomie amatorskim kazde bedzie dobre. Kieruj sie ulubionym smakiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
bierz protein plusa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
s.m.p.a czym zastąpić orzechy włoskie. W sklepach średnio 45-50 zł/kg już bez łupin a dostępu do świeżych nie mam żeby sobie poskubać i zrobić zapas.
Z tego co widziałem to pestki z dyni ~25 zł/kg i jeszcze słonecznik ~ 8 zł/kg ale nie wiem jak z wartościami i czy to ma sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
Witam jak radzić sobie z jedzeniem w pracy pracuje od 7 do 17 i nie mam mozliwosi ugotowania tam ryzu lub jakiegos mieska :/ nawet czasu za bardzo zjesc nie ma ??? Co robic w takiej sytuacji co jesc wartosciowego w pracy i szybko ???

.......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
przygotuj sobie w domu i w pojemniki prozniowe, jezeli masz gdzie odgrzac, jakas mikrofala lub cos w tym stylu. A jezeli nie w dziele KuchniaSFD masz sporo fajnych przepisow na przekaski na zimno, batony itp. warto sie zainteresowac. Poswiecisz jednego dnia 2-3h i masz przekaski na 3-4 dni zalezy ile bedziesz musial zjesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
qwert321 - pestki dyni najlepiej, migdaly. pestki slonecznika rowniez, ale te maja niekorzystny rozklad o3:o6, wiec raczej niewskazane do stalego spozycia. tzn. zdecydowanie lepszym wyjsciem dynia. czasami sa przeceny, np. w Auchan. ostatnio kupilem 2kg za 16zl/kg.

creattine1 - przygotuj w domu i bierz ze soba w pojemnikach.

https://www.sfd.pl/[ART]_CO_JEŚĆ_GDY_JESTEŚMY_W_SZKOLE/PRACY__strona_1_i_20-t525889.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
lepszych proporcji od orzechów wł nie mają inne jednak to także niekorzytsny dla nas stosunek

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3224
Oliwa z oliwek

Jak smarze omleta z owsianych rano na oliwie ~20ml wliczac ja do diety bez dopijania osobno czy mam jeszcze dopijac osobno ~20ml ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium