SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246509

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
każdy posiłek potreningowy pwienien składć sie z pełnowariośćiowego białka

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
Regenat: mam wiśniowy i póki co próbowałem tylko raz do placka, i to zmieszany z jogurtem naturalnym. Na pewno fajne w nim jest to, że jest dużo kawałków owoców, nie jakaś żelowa jednolita maź. A w smaku na prawdę w porządku, nie za słodkie, ale wiesz, to w połączeniu z jogurtem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wczoraj patrzyłem mam u siebie pińczów konfiture ilość owoców też dobrze wychodzi

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Naogół sam kupuję zwykłe owsiane, ale wczoraj poprosiłem matkę żeby mi kupiła bo trochę sypie i ciężko się poruszać No i kupiła mi jakieś błyskawiczne, i zdębiałem jak zobaczyłem że na 69g węglowodanów, 60g to cukry. Czy to normalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Czy warzywa na patelnię można robić np: gotować w wodzie,na parze ? Nie chce ich przyrządzać na na patelni. Szukając mrożonek do gara znalazłem tylko jakaś mieszankę chińśką którą już kiedyś próbowałem i jest obrzydliwa jakbym jadł siano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1796
Czy w diecie kupujac ryz czy makaron trzeba kupowac tlyko ten drogi znanych firm czy rownie dobrze moze to byc np. firmy bierdonka, tesco itp. Tak samo z reszta produktow? (wiadomo zalezy na cenie bardziej, zeby dieta nie wyszla zdbyt drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
not4you - jasne, że można. A dlaczego nie chcesz ich robić na patelni? Na teflon wrzucasz i gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz równie dobrze kupować w dyskontach

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10038
Czy np warzywa na patelnię z przyprawą orientalną nadają się jako zwykłe warzywa skład: marchew,papryka,groszek zielony,por,kielki fasoli mung,grzyby chinskie,groszek cukrowy. Jakie sa cechy tych 3 ostatnich rzeczy w skladzie? Jak wyglada sklad ich witamin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Nadaja sie jak najbardziej, szczegolnie przez zimie gdy nie ma tak duzo swiezych warzyw. Witamin na pewno bedzie z 30% mniej, ale az tak bardzo bym sie tym nie przejmowal.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium