SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Regenat kazdy bedzie mial inne o niewielka ilosc. Pewnie zalezy to od surowca, metody produkcji. Jak Ci sie chce to wliczaj. Ja bym nie zawracal sobie glowy, chyba ze na CKD.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 770 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21771
Witam mam pytanie czy wciągu dnia mogę pić 1L maślaki ćwiczę na mase

Każdego dnia jestem coraz większy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 131 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18838
Witam zakupiłem dziś oliwe z oliwek Pietro Coricelli Extra Virgin 24zł za 1l , co o niej sądzicie? jest dobra? Martwi mnie napis z tyłu: Mieszanka oliw z oliwek pochodzących ze Wspólnoty Europejskiej. W smaku jest dobra i drapie w gardło.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Wszystko jest OK.

mam pytanie. Naczytałem się przed chwilą badać o tym, że jedzenie dużej ilości WW i B powoduje przedwczesne starzenie. Jem dużą ilość B i WW od kilku lat. Czy są podane jakieś informacje ile można spożywać? Jem ok. 350g WW i 164g białka. Czy to może spowodować że kopnę w kalendarz wcześniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przedwczesne stażenie w ogole powoduje większa podaż kcal ludzie który spozywają mniej żyją dłużej, oddychając także się stażejemy wiec wyluzuj :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
to mam wybierać masa vs życie? Czy może akurat spożywana przeze mnie ilość kcal nie jest aż tak tragiczna?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Elo, chciałem się spytać bo znalazłem na perfect body pewien art. Jest tam że soja wcale nie jest taka zła w niewielkich ilościach a wręcz przeciwnie może wykazywać działanie prozdrowotne. Mam dietę i brakuje mi jakichś 20-25g białka do dziennego bilansu 2g/kgmc. Pytanie czy mógłbym nadrabiać coś w desen sojavitu czy tylko i wyłącznie zwierzęce? I pytanie kiedy je brać (przed snem mam twaróg).

Z
góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5173
Czy podczas cyklu kreatynowego mono zwiększać jakoś B T W ?

Obecnie na poziomie

b: 2.1g / 1kg masy ciała
t: 1.2 / 1kg
w: 5.1 / 1kg
kcal: 48 / 1kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5173
No i jeszcze chciałem dodać a nie mogę edytować. 16 lat 188cm wzrostu 75kg wagi ektomorfik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Czy zamiast posiłku przed snem można łyknąć BCAA, czasami musze czekać z posiłkiem do 23 lub 24 a rano jestem niewyspany wiec BCAA bedzie dobrym rozwiązaniem. Czy takie coś wypali ? Oczywiście raz lub dwa razy na tydzien bo sytuacja zmusza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium