SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Jedz ile chcesz jajek w ciągu dnia. Wciągam dziennie 8 całych, a znam osoby, które jedzą i po 15. Zdrowe byki. Wychodzi mi tygodniowo 56 jajek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1038
A jeszcze takie pytanie, bo chciałbym śniadanie brać do szkoły.
A minowicie chodzi mi o chleb żytni pełnoziarnisty, smarować go czymś, czy też mogę go "suchego" jeść? :)


Banan na noc może być, czy nie bardzo?

Zmieniony przez - StrangeCC w dniu 2011-10-09 14:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Mozesz jesc suchy. ale lepiej przeloz go salata, papryka, jakims warzywkiem. bedzie smaczniej i ZDROWIEJ. duzo warzyw dziennie, pamietaj :)

Na noc przede wszystkim bialko! Twarog, serek wiejski czy jajecznica. wszystko bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
posmarować możesz masłem margaryna z niską ilosćia tł trans cienko bedzie miało smak

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
A jak to jest z tym opróżnianiem glikogenu? mogłby ktos mi odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Poczytaj artykuly o treningu tlenowym i magazynowaniu glikogenu w miesniach i watrobie. Ciezko tu wyjasnic to w kilku zdaniach.

https://www.sfd.pl/Glikogen_-_co_z_czym_i_kiedy_->_czyli_najlepsze_sposoby_uzupełniania_glikogenu-t712628.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
to zagłębianie się już w biochemie do poj pytań sie nie nadaje poczytaj fizjologie wysyiłku sporo się dowiesz.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
StrangeCC ja mam 17 lat i dziennie jem 12 jajek + dwa gotowane rano na śniadanko, bo tak to jajecznica z warzywami:)

mam takie pytanko, bo ostatnio jadłem dość dużo czegoś takiego jak ryż biały, makaron nie pełnoziarnisty i przerzucam się na pełnowartościowe produkty, tylko jeden posiłek z ryżem białym/ nie pełnowartościowym makaronem czy jakąś słabo jakościową kaszą, w jaki sposób to zaprocentuję ? czy będę miał więcej siły, energii czy coś ? bo powoli ww będą się uwalniać..

jeszcze jedno pytanko drugie: czy po SW mogę ok. 10min. potem zjeść ryż brązowy a nie biały ? i czy to będzie lepsze rozwiązanie bo koło 22:00 kończę.. ? i wracam do domu to oliwa i twaróg i sen.....do ryżu warzywa czy nie?

Zmieniony przez - pitbuyll w dniu 2011-10-10 19:28:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
przede wsyztskim dostarczysz więcej minerałów
po 2 błonnik

możesz zjeśc i taki i taki który bedzie CI lepiej smakował nie zrobi to różnicy bez twarogu potem sen.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
wczoraj byłem na zakupach i zapomniałem kupić oliwy, i rano brat mi kupił taką, nie wiem czy dobra będzie więc pytam:

oliwa z oliwek Basso z wytłoków z oliwek,
oliwa zawierająca wyłącznie oliwę uzyskaną z przetworzenia oliwy z wytłoków z oliwek i oliwę otrzymaną bezpośrednio z oliwek

skład: rafinowana oliwa z wytłoków z oliwek, ekstra oliwa pierwszego tłoczenia


w 100g ma 91.6g tłuszczu, nasycone 13g, jednonienasycone 69.9g, wielonienasycone 9g



czy pić tą oliwę czy np. kupić nową extra vergine ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium