SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244996

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za dużo chleba, dostarczaj węglowodanów też z innych źródeł.
Dorzuć tran/kapsułki omega-3. Popraw równowagę kwasowo-zasadową Twojej diety. Do szkoły zabieraj pojemnik na żywność a w nim posiłek przygotowany wcześniej w domu (jakieś sałatki, coś lepszego niż kanapka).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
W porzadku bardzo dziekuje
Ale zanim oblicze wszystko i wgl to mam jeszcze takie pytanie na dobranoc hehehe... Jak niekiedy wracam zmeczony ze szkoly (testy , wf) to moge sobie wypic w czasie treningu mocną kawę sypaną? tak 1-2 razy w tygodniu? Mam 15 lat wiec to nie zalecane wiem, z tym ze fajnego "kopa" daje

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed treningiem, nie w czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
W porządku, jutro postaram się juz to wszystko poobliczac, bardzo Ci dziekuje, SOG juz nie wszedl bo raz dalem heh . Dobranoc

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Nie pij kawy w czasie treningu,bo to bez sensu, ewentualnie przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Przed jak najbardziej ok 30-20min przed jeśli czujesz takową potrzebę

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3635
otoz najczesciej "smaze" miesko w minimalnej ilosci wody pod przykryciem. ale wiadomo ze takie mieso z czasem sie nudzi. tzn. nie mam problemow z jedzeniem go, ale wiaodmo ze lepiej zbey to jakos smakowalo jak juz tyle kosztuje ta wolowina. no i zastanawiam sie czy moge dodac lyzeczke albo 2 musztardy na patelnie? musztarda dobrej jakosci na occie winnym , w skaldzie 0 koncentratow. na 10g musztardy 1g cukrow tylko. chyba lepiej niz dawac jakies syfiate rpzyprawy z glutaminianem sodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Oczywiscie, ze mozesz. Nie tylko musztarde ale rowniez co innego. Kombinuj i urozmaicaj potrawy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
mam pytanko,
posiłek potreningowy powinno sie spozywac 30 min po treningu, tyle tylko ze ja po treningu ide jeszcze 20 min do domu, w takim razie mam jest 10 min po przyjsciu czy 30 min ?
bcaa odrazu po treningu ?

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
nie ma znacznia jesli nie cwiczyles naczczo. zjedz jak przyjedziesz spokojnie. bcaa bez sensu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium