SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244901

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Wczoraj zadałem pytanie, może ktos go nie zauważył ;( Jednak nadal potrzebuje na nie odpowiedz - wklejam tutaj wczorajszego posta

Siema, mam pojedyńcze pytanko ;)
Ułożyłem diete, wszystko jest luz ;p s.m.p.a juz mi ja przegladal ;d
Teraz to pytanie - czy mogę używać Magnuma z Treca jako dopełnienie diety? Tzn gdy wracam ze szkoły i zabraklo kurczaka czy moge sobie porcje wypic przed czy po treningu ? Nie bede jadł tego codziennie, tylko jesli bede potrzebowal kalorii a nie bede mial z czego zrobic cos do szamy albo nie bede mial poprostu czasu. Pozatym w 100g jest 4g krety, czy przy początkach taka ilosc kreatyny nie zaszkodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Możesz używać w w razie braków w diecie najlepuiej ja stosowałbym go potreningowo. Nie zaszkodzi kreatyna :)

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
mam pytanie: czy przed treninigem mozna zjesc lekki serek wiejski z jablkeim, a po treningu zjesc pelnowartosciowy posilek: mieso ryz i warzywa? oczywiscie wszystko zgodnie z calodziennym bilansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
zarowno przed jak i po staraj sie dostarczac pelnowartosciowego bialka i wegli zlozonych. mieso/ryba przed treningiem + kasza gryczana/ryz/makaron pelnoziarnisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zjeść możesz tylko aminki nie uwalniają się z niego szybko więc czy wykorzystasz je na treningu ? zastanów sie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
tylko chodzi o to ze trenuje zawsze pod wieczor i nie chce jesc duzego posilku przed snem, potreningowo moze byc wpc i twarog a potem do wyra?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być, jednakże popraw posiłęk przedtreningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
wiem, jak wracam ze szkooly to jem poazadny posilek i ide spac, jak wstaje to jestem troche glodny i nie chce na glodnego trenowac wiec jem jakies bialko(nieszczesny serker wiejski) ale postaram sie to skorygowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2525
czy na redukcji ma to duże znaczenie czy jem ryż biały czy brązowy ? bo wiem,że na masie efekty były niezauważalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
zależy od budowy dla ekto mniejsze dla endo większe ale ogólnie lepiej brązowy niższe ig i lepsza jakość ziaren
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium