SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Ale w lutym spotykamy się po odbiór bonów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3792
Za to ze tak ladnie plywasz dam Ci soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Jakbyś mieszkał w tym hotelu to masa by szła ładni, dziennie taka szama, marzenie :D Może jakby mi się chciało dłużej stać przy garach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ciekawe ile Ci waga wskaże po powrocie

Zmieniony przez - Regenat w dniu 2012-07-25 10:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Jaki konkurs? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
a co tam ode mnie też dostaniesz soga za to pływanie musisz mi kiedyś dac kilka wskazówek bo ja dzisiaj 500m to nie wiem czy przez całą godzine przepłynąłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja też dam sog`a
Adam może Cię do kadry powołają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
2watch - spotkać się możemy, ale chyba nie po bony...

Thoroop - dzięki Ty też sobie nieźle radzisz widziałem

Golombex - jak mi zasponsorujesz to nie ma problemu No nie powiem - żarcie ok, nawet bardzo ok. Jedyne co mi tam nie pasowało to to, że żarcie tylko 2 razy dziennie - a ja, jak już mówiełem - nie jestem przyzwyczajony do takiego systemu

Regenat - jutro rano sprawdzimy Z tym, że wpadło wieczorkiem troche słodyczy, więc nie wiem

Armstrong - w dziale KELTON'a

vixen3 - dzieki Co tu dużo gadać - trzeba poprawić technikę i kondycję i będzie ok

Freak. - o kolejny nie rób sobie jaj z porządnych ludzi

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-07-25 22:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
jakie jaja, Maja włoszczowska zwolniła miejsce więc akurat pojawia się twoja szansa no dobra, może trochę inna dyscyplina... ale sport to w końcu sport!

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 66

Dziś ostatni dzień wyjazdu. W Wiśle do południa - potem start pociągu o 14.00, w Warszawie dopiero na 20.00. Praktycznie cały dzień w podróży. Ostatni dzień luzu. Jutro powrót do diety na 100 % Ruszam z 3000 kcal. Postaram się jutro zrobić siłownie.

TRENING

basen sportowy - 500 m (10 x 25 m crowl + 10 x 25 m styl klasyczny)

DIETA

Śniadanie: twaróg na słodko, wieprzowina w galarecie, pasta serowa z pomidorem, omlet, ciasto drożdżowe, wafelki, ciastka







Na mieście: lód świderek i lód z 3 gałek

W pociągu: kanapka z piersią z indyka (wędlina), jajkiem i warzywami oraz mała bajaderka i jabłko



W domu: kanapki z serem i wędliną z indyka, jabłko, znowu trochę ciastek i mały oscypek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium