SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
O kurde Kali. Dobrze poszło Jedynie martwi mnie to, że zacząłeś jeść minimalnie więcej ode mnie, a jesteś prawie 40 cm niższy. Toć to liść w policzek dla mnie

Sory, że ciągle po nicku, ale tyle dzienników, że pamiętaj tylko trzy imiona: Rafał, Adrian i Adam. Aaa i Hubert de facto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
kamikaz - ok, dzięki za wyjaśnienie No fakt, białko w mleku ogranicza się do ilości śladowych raczej

Dominik - właśnie widzę, że chyba wbijam więcej od Ciebie, a chyba jeszcze dowalę Rozumiem, że to plama na honorze dla Ciebie Dowal tłuszczy - te które jakoś przechodzą - najlepeij IMO orzechy, wiórki, bo tam nie czujesz "tłuszczu" i będzie dobrze. Mi ostatnio nerkowiec ładnie wchodzi - bardzo lekko, a ma sporo białka, tłuszczy i węgli w sobie. Do jakiegoś wiejskiego, czy owsianki jak najbardziej.

Nie ma problemu, mi też niekiedy tak łatwiej, tylu mam teraz znajomych - więcej będzie niż na fejsbuku

PS jak robisz wątróbki, bo widziałem, że często podjadasz, a ja kupiłem pierwszy raz, tak na przetarcie kubków smakowych po raz pierwszy Wczoraj wszamałem serca kurze i nawet ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Najnormalniej w świecie Na patelni, dosypuje tylko jakiś przypraw typu: czosnek/koperek/oregano/bazylia/czarny pieprz + dużo, dużo cebuli. Wątróbka sama w sobie ma super smak jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
...ze Ty to wytrzymujesz, ze ciagle jakis szpital, jakies badania.. kurde.

Dobrze walczysz z tym ciezarem koksik :)

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak czytam, i nikt nie zadał najważniejszego pytania
ile Twoja siostra ma lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
14





























END OF SPAM

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2012-07-12 12:44:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
znowu duzo sie dowiaduje :D Ja mleko jem z platkami ok 500ml rano, i awaryjnie jak brakuje kalorii wieczorem okolo 500ml tez. Walcz, mam nadzieje ze kłopoty ze zdrowiem niedługo ucichna ;( albo chociaz beda mniej sie dawaly we znaki. Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
ja również pije sporo mleka,wszystko jest ok xD :D,kali w nogach widać coraz większy progres,ciśnij ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
No to ja jakiś dziwny jestem, bo jak dla mnie to mleko się łatwo odkłada i tyle

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
Odkłada tzn. ?
W fat? Na żołądku? WTF?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium