SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
No coś nie tak z filmikami, a jak ta jajecznica rodzynki i pieprz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Panowie, a teraz? Poprawiłem na YT, bo dałem jako prywatne...
Jeżeli nie działa, to wrzucę raz jeszcze...

artur_j - jak dla mnie ok. Wypróbuj. Na wszelki wypadek zrób mniejszą porcję np. z 2 jaj. Wyjdzie i zasmakuje - dosmaż. Nie zasmakuje - zrób jak lubisz

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-07 20:21:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Wszystko działa ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Venc1Lq - dzięki za informację. Czyli edycja YT powiodła się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
W przysiadach chyba widać poprawę, wiosłowanie- lepiej niż poprzednio, ale mógłbyś się bardziej pochylić i jeszcze obszerniejsze ruchy wykonywać, wyciskanie na skosie- wydaje mi się, że musiałbyś do prostych rąk wyciskać tą sztangę, żołnierskie- trochę wolniej bym robił.
Tak mi się wydaje
Wcześniej jajecznica z bananami, teraz z rodzynkami- widzę, że eksperymentujesz dużo w kuchni

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Mikers - a jakoś mi się tak zebrało na różne takie dziwne połączenia co do przysiadu - imo słabo, tak jak było, może klatka bardziej trochę wypięta..., wiosło - bardziej do góry jeszcze się podnosić?, klatka - tu słyszałem różne opisie, jedni mówią, żeby prostować, inni, żeby nie, żołnierskie - no, teraz widzę, że chyba za szybko... żołnierskie powinno być pełnego wyprostu, czy nie?

Antoś - mógłbyś sprawdzić raz jeszcze?

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-08 07:08:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
chłopie nie lataj jak ze sraczką, zaglądam regularnie. Wrócę z grzbietu to dostaniesz kompletną odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Antos098 - w takim razie przepraszam I dziękuję, że mogę na Ciebie liczyć


W związku rozpoczęciem EURO w Polsce i na Ukrainie pozwolę sobię wrzucić stosowną grafikę



Jak Panowie obstawiacie na dziś? Jak oceniacie nasze szanse w turnieju? Ja liczę na wyjście z grupy, bo nie oszukujmy się, trafiliśmy fantastyczną grupę jak na taki turniej Nawet sobie nie wyobrażam co by było gdybyśmy byli w grupie B zamiast Danii. Myślę też że półfinał jest w zasięgu ręki, przy odrobinie szczęścia i dopingu kibiców

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-08 13:41:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie wygramy z Grecją to w plecy turniej i to losowanie było jakieś podejrzane bo trafiliśmy to najłatwiejszej grupy z pośród 4 i jak z nimi nie damy radę to z tymi lepszymi nie byłoby najmniejszych szans, najważniejszy pierwszy mecz jak dla każdego zespołu, muszą dać z siebie wszystko i będzie dobrze ważne żeby wygrali ile to sprawa nie istotna

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2012-06-08 13:51:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
KO KO KO KO!
Chciałbym, żeby Polska wygrała i gorąco w to wierzę! Będzie 1:0 dla nas!!!! !

P.S -> LOGO SŁUSZNE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium