SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50703
Ahaha, zwaliła mnie ta fota z nóg. SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Też postanowiłem trochę podbić kalorie ale postawiłem na węgle i tłuszcze, trochę każdego Dziewczyna po 2 tygodniach masy powiedziała mi że schudłem więc kalorie UP! Oczywiście bez przesady brzuch wystarczy mi taki jaki mam (cieszyłbym się jak by ktoś wziął sobie kawałek, oddam za darmo!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 57

Szybka wpiska, bo ze szpitala z komórki. Jestem po rezonansie, wieku kostnym i w trakcie testów hormonalnych. Więcej napisze po wyjściu.

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: pieczywo z wedlina, jabłko i kefir
Posiłek II: makaron z gulaszem i buraczki
Posiłek III: serek wiejski
Posiłek IV: serek wiejski, pieczywo

Łącznie: tyle aby przeżyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiadomo jak to żarcie w szpitalu, ale i tak widze że ktoś ci serki wiejskie przemycił

jak nie podlewa Cię za bardzo to możesz kalorie podbic węglami, najlepiej okołotreningowo albo do śniadania, a jesli masz tendencje do łapania zbednego smalcu to bezpieczniej podbic tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Armstrong - a więc dowal jesozcze skoro dziewczyna masy nie widzi idziesz bardziej w wegle, czy tłuszcze?

Marian - serki swoje - życie mnie nauczyło ze warto mieć swoje z kcal chyba dam po to i to. Co jest jednak lepsze do budowy masy miesniowej?

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-07-17 08:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3435
kalikstat
Łącznie: tyle aby przeżyć


W Łodzi jeszcze do tego nie doszli

Co do "bujania" w przysiadzie- w jakich butach robisz siady?
Jeśli z relatywnie płaską podeszwą, to spróbuj podłożyć coś pod pięty, powinno trochę ustabilizować. Wygląda jakbyś miał problem z zejściem nisko i przez to odrywasz pięty /utrata stabilności/. Takie tam gdybanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 58

Właśnie wróciłem do domu ze szpitala Badania porobione, wyniki postaram sie wrzucić w wolnej chwili. Troszkę sobie podjadłem wreszcie

Jutro wyjazd do Wisły. Będą to wakacje powiedzmy w stylu "all in clusive" z tym, że posiłki będą 2 razy dziennie, ale jeść można tyle ile bebzon zmieści (albo już nawet nie mieści ). Nie wykluczam, że będą jakieś odejścia od diety, ale powiem szczerze, że czekałem na to dość długo, po dobrym trzymaniu michy myślę, że tygodniowe szaleństwo za bardzo nie zaszkodzi. Kalorii liczyć nie będę raczej, będę starał się pisać co wpadło Do dyspozycji będdzie siłownia i basen. Siłownia "typu hotelowego" - przewaga maszyn, ale postaram się w miarę możeliwości (ewentualnie modyfikować) przeprowadzać treningi

PS: nie czytałem maila przez 3 dni, a tu 135 powiadomek z SFD

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: kromka chleba z parówką
Posiłek II: wołowina, ziemniaki, marchewka
Posiłek III: serek wiejski
Posiłek IV: pieczywo z wędliną

A ponadto w domu:
Kanapki: 1 z jajcem, 1 z wędliną i serem żółtym, 2 z dżemem, 3 placki ziemniaczane , 1 snickers

Łącznie: nie wiem, ale myślę, że dom nadrobił straty szpitalne

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-07-17 21:43:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
PanTomeusz
kalikstat
Łącznie: tyle aby przeżyć


W Łodzi jeszcze do tego nie doszli

Co do "bujania" w przysiadzie- w jakich butach robisz siady?
Jeśli z relatywnie płaską podeszwą, to spróbuj podłożyć coś pod pięty, powinno trochę ustabilizować. Wygląda jakbyś miał problem z zejściem nisko i przez to odrywasz pięty /utrata stabilności/. Takie tam gdybanie


Powoli dochodzą

Przysiady robię bez butów, ale podkładam pod pięty 3 zeszyty Myślę, że wyszło trochę dziwnie, bo stosunkowo długo ich nie robiłem (wcześniejsza przerwa szpitalna). Wcześniej też trochę się bujałem, ale chyba mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2174 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29766
No to jak 2 posiłki dziennie to będziesz musiał zastosować starą sprawdzoną zasadę babci - "jeszcze jedną łyżeczkę zupy"

Dostałeś rower więc pedałuj :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Da się najeść w 2 posiłkach, a w takim systemie "obiado-kolacja" to rozkosz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium