SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Dzizzzz... podkład dźwiękowy rozbraja :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
pat34 - może i tak, ale obciążenie jak dla mnie też spore. Nogi czułem dobrze.

Chil -
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Ja wierze że czułeś nogi dobrze, ale lepiej zejdz z Ciężaru i staraj sie robić przysiad tak głęboko jak się da. praktycznie aż dotkniesz pośladami łydek ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 129

Dziś siłowni nie dałem rady zrobić - znowu brak czasu...

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: owsianka z wiórkami kokosowymi i żurawiną
Posiłek II: łosoś wędzony z 2 woreczkami ryżu i oliwą (czyli ok. 1300 kcal )
Posiłek III: łosoś wędzony z razowcem
Posiłek IV: serek wiejski z dżemem, migdałami i jabłkiem

Łącznie: 3025 kcal, 106g białko, 141g tłuszcze, 330 węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Chyba najkrótsza wypiska w historii dziennika na czym polega twoja praca, że cały dzień ci na niej schodzi?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Nowy sezon M jak masło go wciągnął :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Mikołaj - jesień na wsi Czytałeś Chłopów? To powinieneś wiedzieć Aktualnie mamy kopanie ziemniaków

Chil - jak wracam wieczorem, to już nie mam nawet ochoty oglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
A czasami teraz maszyny nie kopią same? Potem się chyba tylko zbiera to czego nie wyłapie maszyna ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ale na maszynie (kombajnie) też ktoś musi być, żeby odwalać "co złe" z taśmy, woreczki same nie skaczą, skrzyniopalety same się nie składają i nie przesuwają Ale to zdecydowanie lepsza robota niż zbieranie z "kopaczki", która wypluwa wszystko za siebie i trzeba zbierać

Do tego dochodzi cały dzień na dworze praktycznie, co u mnie dodatkowo potęguje znużenie (ale jest też pozytyw: opalenizna + dotlenienie ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Kopaczka wypluwała ... phi, ja pamiętam jak się z koszykiem i kopaczką w ręku zasuwało po polu Teraz to mości Panie luksusy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium