SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pokonać zastój.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 725

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

24

Waga

75

Wzrost

188

Cel treningowy

Masa

Staż treningowy na siłowni

2 lata z przerwami

Uprawiane inne sporty

sporadycznie piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Domowe warunki = drążek, hantle, ławka, baniaki,

Dieta

Jest - link w pierwszym poście

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

Jestem w trakcie treningu dla średnio-zaawansowanych od Mawashiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1199
Witam,
Mam spory problem z przyrostami, od kilku miesięcy masa praktycznie stoi w miejscu. Robiłem trening obwodowy w domowych warunkach, obecnie jestem w trakcie treningu dla średnio-zaawansowanych. To mój dziennik treningowy DZIENNIK, zawiera tabelkę z przyrostami a w ostatnim poście jest rozpisany trening. Aby obudzić organizm wprowadziłem dietę: DIETA, póki co totalny brak efektu. Ze wszystkich partii zadowalająco rośnie tylko klatka, reszta rozwija się powoli, stoi w miejscu albo nawet maleje jak np. ostatnio obwód ramion czy łydki. Swoją drogą obie malejące partie dosyć solidnie katuje na nowym treningu, biceps przy ostatnich powtórzeniach dochodzi do upadku mięśniowego. Wcześniej w planie obwodowym robiłem 12 powtórzeń w 4 seriach tym samym ciężarem (12,5kg) i było dobrze, teraz w nowym planie przy wstępnym wyczerpaniu mięśni wąskim podciąganiem i krótkich odstępach czasu jestem w stanie wykonać 12-8-6 i to z dużym trudem. Powinienem zmienić ciężar bądź ilość powtórzeń ? Macie może jakieś porady odnośnie mojego planu treningowego, które mogłyby pomóc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Przede wszystkim skombinuj więcej obciążenie bo tym co masz nic nie zdziałasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1199
Na pewno mam za mało obciążenia do martwego ciągu, jednak na ten moment chyba miałbym problem podbijając ciężary na reszcie ćwiczeń. Myślisz, że powinienem dorzucić obciążenia kosztem ilości powtórzeń (obecnie proporcje są dobrane optymalnie - końcowe powtórzenia są ciężkie do wykonania)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Załatw zdecydowanie więcej obciążenia, zostaw ten plan i zabierz się np. za Etap 3 https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasza opinia na temat sprzętu

Następny temat

Pomoc w diecie i treningach

WHEY premium