Witam,
Mam spory problem z przyrostami, od kilku miesięcy masa praktycznie stoi w miejscu. Robiłem trening obwodowy w domowych warunkach, obecnie jestem w trakcie treningu dla średnio-zaawansowanych. To mój dziennik treningowy DZIENNIK, zawiera tabelkę z przyrostami a w ostatnim poście jest rozpisany trening. Aby obudzić organizm wprowadziłem dietę: DIETA, póki co totalny brak efektu. Ze wszystkich partii zadowalająco rośnie tylko klatka, reszta rozwija się powoli, stoi w miejscu albo nawet maleje jak np. ostatnio obwód ramion czy łydki. Swoją drogą obie malejące partie dosyć solidnie katuje na nowym treningu, biceps przy ostatnich powtórzeniach dochodzi do upadku mięśniowego. Wcześniej w planie obwodowym robiłem 12 powtórzeń w 4 seriach tym samym ciężarem (12,5kg) i było dobrze, teraz w nowym planie przy wstępnym wyczerpaniu mięśni wąskim podciąganiem i krótkich odstępach czasu jestem w stanie wykonać 12-8-6 i to z dużym trudem. Powinienem zmienić ciężar bądź ilość powtórzeń ? Macie może jakieś porady odnośnie mojego planu treningowego, które mogłyby pomóc?
Mam spory problem z przyrostami, od kilku miesięcy masa praktycznie stoi w miejscu. Robiłem trening obwodowy w domowych warunkach, obecnie jestem w trakcie treningu dla średnio-zaawansowanych. To mój dziennik treningowy DZIENNIK, zawiera tabelkę z przyrostami a w ostatnim poście jest rozpisany trening. Aby obudzić organizm wprowadziłem dietę: DIETA, póki co totalny brak efektu. Ze wszystkich partii zadowalająco rośnie tylko klatka, reszta rozwija się powoli, stoi w miejscu albo nawet maleje jak np. ostatnio obwód ramion czy łydki. Swoją drogą obie malejące partie dosyć solidnie katuje na nowym treningu, biceps przy ostatnich powtórzeniach dochodzi do upadku mięśniowego. Wcześniej w planie obwodowym robiłem 12 powtórzeń w 4 seriach tym samym ciężarem (12,5kg) i było dobrze, teraz w nowym planie przy wstępnym wyczerpaniu mięśni wąskim podciąganiem i krótkich odstępach czasu jestem w stanie wykonać 12-8-6 i to z dużym trudem. Powinienem zmienić ciężar bądź ilość powtórzeń ? Macie może jakieś porady odnośnie mojego planu treningowego, które mogłyby pomóc?
Krzysztof Piekarz