SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
oglądam, bo obstawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Kalikstat, wybacz ale nagle przeczytac 30stron dziennika to troche czasochlonne, tym bardziej ze czytam ich kilka :D Idzie podciaganie chodzilo mi chyba o to ze duzo robisz nawet powtorzen w porownaniu do innych ciezarow :D Nie wiem dokladnie co mialem na mysli to bylo wczoraj :D I bede zagladal regularnie ;d Plan mialem na mysli ten co Ci Antos podal, tym co cwiczysz sam tez cwiczylem. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 23

Dzisiejszy dzień był inny niż wszystkie inne dotychczas opisywane w dzienniku...

Wszystko miałem na dziś ładnie zaplanowane. Specjalnie pobudka o 6.30 (mimo dnia wolnego), śniadanko, nauka, trochę komputera, wcześniejsza siłownia (ok. 11.00). Jednak co tu dużo mówić - mieszkam na wsi - wyleciała niespodziewana robota. Zajęła mi sporo czasu, bo od 10 d0 20 (z godzinną przerwą). Cały dzień spędzony na dworzu... Dosłownie padam na twarz... Powiem, że za bardzo już nawet nie chce mi się meczu oglądać...

Także z dzisiejszego treningu napisanego przez Rafała znowu wyszły nici... Nawet aerobów, które bardzo lubię, nie chiało mi się już robić... Trening muszę w końcu zrobić dopiero jutro, piątek i pewnie sobotę.

TRENING

DNT

DIETA

Posiłek I: pizza by kalikstat, banan i rodzynki



Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą



Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem i rodzynkami
Posiłek IV: omlet z 5 jaj z pomidorami i serem mozzarella



Łącznie: 2191kcal, 155g białko, 78g tłuszcze, 215g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Regenat - również obstawiam U którego grasz buka?

- nie ma sprawy Wpadaj jak najczęściej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Siema, wpis kontrolny od teraz zacznę śledzić, powodzenia :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Waszek1995 - nie ma sprawy Wpadaj jak najczęściej

Golombex - witam i zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Betsafe. Już się ładnie obłowiłem na tym Euro. Tak skromnie mówiąc...

Co do aerobów, to się nie przejmuj. 10h na polu na wsi, to robi swoje. Więc powinieneś dowalić michy w takim wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Niby nic ciężkiego, ale trzeba tam iść, tu podejść, tam podnieść... Ciągle na dworze Jakoś głodu za bardzo nie czułem, no ale to wrażenie subiektywne Micha utrzymana zgodnie z planem.

No i dotrwałem do końca meczu i jeszcze trochę

To ile już wygrałeś na EURO na czysto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Musze tez niedługo zrobić omleta, bo nie ojjj strasznie dawno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Wczoraj lekki minus przez Polaków, bo dałem Over 2,5bramki w meczu i za malutką stawkę win Polaków. Ale odrobiłem na meczu Oklahoma vs Miami, bo dałem, że Oklahoma wygra 6 pkt Kilka stówek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium