SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spodziewałem się bardziej optymistycznych wieści.
Mam nadzieję, że takie niebawem będą.
Ja też"cierpię" z powodu braku możliwości trenowania (żelazo)więc rozumiem Ciebie doskonale.
Trzymam mocno kciuki za Ciebie i za siebie
Jutro będzie lepiej (może pojutrze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Wracaj do zdrowia mistrzu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki bardzo Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Oby nie zakazali Ci trenować, a reszta się jakoś ułoży. Prędzej czy później dojdziesz do formy sprzed tych zdarzeń. A jak zakażą to wtedy będziesz się martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
hm... przeczytałem parę pierwszych i ostatnich stron i "trochę" się zdziwiłem. Jak to mówią ludzie w twoim wieku... "Mega szacun". Wpis dla powiadomek

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Powiadomek narazie raczej nie będziesz dostawał Dzięki za słowa - naprawdę motywują.

Byłem u kardiologa w poniedziałek.

Echo serca wyszło ok (co prawda była minimalna ilość płynu, ale jak to pani powiedziała: "minimum minimów, myślę, że gdyby przyszedł ktoś z ulicy byłoby podobnie". Czyli tu ok. Przy okazji dowiedziałem się, że mam mały ubytek w przegrodzie. Czym to może się objawaić w praktyce? Niczym, poza tym, że gdybym pojechał do Egiptu na nurkowanie z butlą to raczej mógłbyś sie obejść smakiem.

EKG - tego się naprawdę obawiałem. Ale badanie wyszło ok, nawet bardzo ok. Lekarz po obejrzeniu go stwierdził, że jestem zdrowy.

No, ale żeby nie było tak kolorowo to muszę zrobić przerwę od sportu, a napewno od biegania. Przyzanm, że ciężko mi się z tym pogodzić, właściwie to jestem tym zdołowany i lekko podłamany... Za jakiś czas też muszę zrobić Holtera (monitorowanie pracy serca przez całą dobę na specjalnym urzadzeniu).

I tyle na ten moment
Dzięki wszystkim na miłe słowa i dodawanie otuchy

Przy okazji, życzę wszystkim Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, masy precezntów, sukcesów na polu sportowym oraz prywatnym. A przede wszystkim zdrowia, bo tego niestety kupić, ani dostać nie można

No i oczywiście udanego (pijanego? ) i nieprzespanego sylwestra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jednak jaskółka nadziei się pojawiła.
Wiem z własnego doświadczenia, że przerwa z musu w treningu jest okropna.
Ważne, badania były optymistyczne.
Nie wiem tylko czy z uwagi na serce powineneś zaglądać do mojego dziennika.
Tam serce może przyśpieszać
A za chwilę cosik tam zamieszczę
Więc zanim klikniesz zastanów się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ja zasadniczo jestem z tych z wolnym tętnem (bradykardia) - spoczynkowe ~40-50 udzerzeń / min, więc nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Dzięki Kali wzajemnie. Dużo zdrowia przede wszystkim. Do sportu jeszcze wrócisz, mimo, że ciągle kłody pod nogami, wrócisz, masz charakter chłopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
dla mnie jesteś prawdziwym sportowcem, ciągle coś robisz mimo zdrowia i już wygrałeś właśnie dzięki temu , 3ymaj się ,wesołych

Dzik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium