SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Co do polewy, wybaczam. Jeśli chodzi o łososia- nie! Zgłodniałem przez ciebie
Skoro widzisz, że mięśnie przybywają, zostaw na razie tak, jak jest- jak waga przestanie lecieć zwiększysz kaloryczność, jak uznasz, że jednak leci pas- utniesz 100kcal.

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dobre rady Rafała i Darka. Dobrze, że zajrzałem ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Dziś robiłem taki placek żonie (bo lubi) i jako dżem nisko słodzony wpadł odpad z produkcji sernika i galaretek (wygotowane truskawki ) ponoć były bardzo smaczne [dam foto dziś u siebie].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Co do pasa ja mam dzienne wahania do 5 cm zależy ile zjem i wypiję więc się nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Panowie, żeby nie było - ja się tym nie przejmuje. Tylko zdaję relację co pokazała waga. Ale dzięki za rady Co do tego mięśnia - nie ma szans, żeby go dużo przybyło. Może ta końcówka 0,2 maksymalnie Jakoś optycznie przez tydzień nic się nie zmieniło

Dominik - tak jak napisałem, nie przejmuje się, podaje informacyjnie, w końcu ma być dziennik

Mikołaj - dzięki, że wybaczyłeś A wiesz jaki był dobry ten łosoś

Venc1Lq - dlatego lubię też oglądać inne dzienniki - zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć

artur_j - fajną masz żonę u mnie jak wyskakuję z patelnią to tylko śmieją i pytają czy znów będę pichcił, po czym patrzą jak sepy i pytają czy "mogą gryza" Ja z kolei truskawki robię tak, że na noc rozgniatam, robię "paćka", dodaje żelatynę, stawiam do lodówki i rano jest dżemik niskosłodzony. Ale ten akurat był kupny


Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-10 17:12:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pocieszę Cię , mi waga spadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Freak. - współczuję i łączę się w bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
1kg/ tydzień. Bez kitu to jest chyba idealny poziom błędu na w miarę czystą masę. Pozdrawiam i jedziesz dalej z tym koksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Co tam u Ciebie słychać? Jak sesja, jak egzaminy, jak forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Ciekawy trening zapodales :D Masa cos ruszyla od poczatku ? I sila ? Najladniej idzie podciaganie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium