SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
nie mogę edytować:
uginanie - trochę inaczej dwójki pracują, ale pracują, może zostać - do pewnego momentu się sprawdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki Antek.

1. W przysiadach ok - rampa 10, zacznę od 50.

Tylko mam pytanie co do progresji, bo robię zazwyczaj 4 serie tego ćwiczenia. Do tej pory między seriami było ~ 5 kg różnicy. Teraz dać, powiedzmy, 2,5 kg - wtedy bym leciał - 50-52,5-55-57,5, czy raczej zrobić jedną serię na 50, a potem dwie na 55?

I jak rozumiem to 50 kg dopiero zaczynamy liczyć jako serie główne - tzn. jeżeli chcę zacząć rozgrzewając się od 40 kg, to tylko dla własnej satysfakcji i nie wliczać tego.

Dwuwaga - hehe, no to popłynąłeś teraz

2. Uginanie, więc zostawię tak jak póki co - za bardzo nie mam możliwości zmiany w tym ćwiczeniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
1. Przysiady - rampa 12
40 kg / 45 kg / 50 kg / 55 kg / 60 kg

powiem ci, że jak na ciebie to ciężary bardzo przyzwoite , jak patrze jak chłopaki dwa razy większe od ciebie robią przysiady tylne ciężarem 50 - 80 (na suwnicy) i mówią, że ciężej nie robią bo kolana im się zepsujo to mnie krew zalewa. Bardzo dobre wyniki, masuj byku

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Pewnie, że 3500kcal to nie dużo ale ja przy takiej ilości kalorii i węgli musiałbym dużo areo kręcić żeby mnie nie zalewało...No cóż taki organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kali - rób jak chcesz, nie ma reguł. Tak jak czujesz. Tak 50kg to zasadnicze i na tych 50kg zrób kilka serii, by mieć podstawę pod 60 i w końcu to pokonać, bo kolejny przystanek 80.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 98

Leniwa, deszczowa i pochmurna niedziela. Dopiero późnym popołudniem pojawiło się trochę słońca. W ciągu dnia skakałem po programach TV i przeglądałem mecze: Liverpool - ManC, GKS - Legia, Hanover - Schalke Jako, że obstawiam pieniążki to muszę wiedzieć co się dzieje, nieprawdaż?

Wieczorem ociupina kopanej - ale to naprawdę ograniczyło się do kilku przebieżek - nawet nie byłem spocony, więc bez szału. Odkryłem też ciekawy sposób na aeroby - skakankę, która jest przez wiele osób uznawana za nic ciekawego.

Jak co tydzień w niedzielę były pomiary:
- waga: 53,4 kg (+ 0,7 kg)
- pas: 74 cm (bez zmian)

Także myślę, że pozostawię miskę bez zmian - 3000 kcal, ~130 g białka, ~120-130g tłuszczy, reszta węglowodany. Przy czym węgle na wyższym poziomie w dni z siłownią.



TRENING

aeroby - skakanka 11 min + kilka przebieżek (niby taka niewinna skakanka, a zmęczy jak cholera )

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, żurawiną, masłem orzechowym i gruszką
Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą



Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą
Posiłek IV: poaerobowa gruszka
Posiłek V: pierś z kurczaka z razowcem i masłem orzechowym
Posiłek VI: serek wiejski z masłem orzechowym

Łącznie: 3096kcal, 135g białko, 136g tłuszcze, 331g węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Sztywny - to 60 kg, to jeszcze trochę na wyrost no nie powiem, przysiady mi całkiem dobrze podchodzą, technicznie na pewno nie zachwycają, ale powoli idzie do przodu. Takie osobniki na siłowni jak piszesz są - nóg nie, albo niedużym ciężarem, a klatę >100 kg i najlepiej 6 serii, potem pasowałoby jeszcze biceps napompować i od biedy brzuch na lato Projekt plaża - wykonany

Armostrong - a jakbyś wjechał na 3500, ale takie LC 3500? Tłuszczy od cholery być musiał tam dać

Antek - ok, więc poczekamy, zobaczymy jak wyjdzie. 80 ?!?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
@sztywny bo na suwnicy kolana siadają masakrycznie, więc nie kłamią. Siłownia bez wieszaków do przysiadów to nie siłownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Chyba bym musiał dziennie szklankę oliwy wypić a tak na poważnie dałoby się bez problemu ale musiałbym więcej posiłków do diety wsadzić, żeby jakoś te tłuszcze rozdzielić Ale co ja się będę nad 3500kcal zastanawiał jak masy jeszcze niecałe 30 dni a później się zobaczy Może zacznę bardzo powolną redukcję, taką żeby praktycznie zero mięśnia spadło, a może tylko miesiąc redukcji (żeby była odmiana jakaś i trochę fatu spalić) i później znowu masa. Zobaczymy co przyniesie czas Na razie mam nadzieję na jeszcze parę kilo masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
A miałem Cię jeszcze pochwalić za te przysiady bo jak pisałeś bierzesz 115% swojej wagi wg mnie to bardzo dobry wynik ja mam nogi cholernie słabe ale oczywiście wynika to również z moich zaniedbań bo nie bardzo się do nich przykładałem (jeśli w ogóle chciało mi się już je poćwiczyć). Żałuję tylko, że teraz na wakacjach gdzie naprawdę chciałem się za nie wziąć to musiałem sobie coś zrobić w tą je***ą nogę i nawet przy chodzeniu mnie boli i nie przechodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

Wiecej