SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Napisz za rok/dwa jak efekty.
Bo początkującemu zawsze wskoczy trochę masy i siły na początku przygody z treningiem siłowym-jakim planem by nie trenował

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No ale też w drugą stronę nie można przeginać: u każdego początkującego jakiś postęp większy czy mniejszy będzie. Mówię tu o osobie która z kanapowca pospolitego przemieniła się w miarę regularnie trenującego osobnika. Jak sam powiedziałeś kiedyś (albo Antoś, albo Huber, albo jeszcze ktoś inny - mniejsza z tym ) u początkującego od samego patrzenia na sztangę przybywa masy Co nie zmienia faktu, że jest pewnie jak mówisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
ronie220
Napisz za rok/dwa jak efekty.
Bo początkującemu zawsze wskoczy trochę masy i siły na początku przygody z treningiem siłowym-jakim planem by nie trenował




I do tego spali trochę tłuszczu, a także poprawni tętno spoczynkowe i objętość płuc. Dlatego na początku wystarczy mieć dobrą technikę, a plan jest niemal niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jeżeli zależy nam na przyroście w skali całego makrocyklu- trzeba wszystko planować

Bo można rosnąć przez 12+ miesięcy bez żadnych zastojów,a można się zatrzymać po 6-8 tygodniach.Kwestia stopniowania objętości/intensywności.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2012-06-30 17:06:25

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Jasne, nikt nie broni ćwiczyć z głową. Chodzi tylko o to, że czymś nagminnym jest recenzowanie planów treningowych przez osoby z dwu czy trzy miesięcznym stażem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Napisz za rok/dwa jak efekty.
Bo początkującemu zawsze wskoczy trochę masy i siły na początku przygody z treningiem siłowym-jakim planem by nie trenował

Mysle, iz predzej zlapie sie za zmiane planu (chociaz nie jestem tego zwolennikien) niz bede ^maglowal^ dalej trening silowy.

Pewnie po takim czasie jak napisales, to juz dawno zlapie mnie zastoj, tym bardziej masa bedzie stac w miejscu - zreszta, tak jak jest teraz.

Sorki, ze nie pisze polskich znakow, lecz jestem poza domem i mam do dyspozycji tylko wloski laptop, a na nim niestety nie ma mozliwosci pisowni polskich znakow

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 41

Dzień całkiem spoko. Poza tym, że gorąco jak w piekle. Wystarczyło w południe trochę pobyć na dworze, nawet nie robiąc nic ciężkiego, a już kapie...

Troszkę popracowałem dziś w ogródku - typowe zajęcia - sprzątanie, koszenie, wywożenie trawy... Jednak w takie dni robi się naprawdę ciężko Ale w lato nie ma co się dziwić, że jest ciepło i pali słoneczko. Brązik sam się nie złapie

Wieczorem (jak było już nieco chłodniej - ale wciąż bardzo ciepło i duszno) tradycyjnie już ostatnio wybrałem się na rower

TRENING

Aeroby - jazda na rowerze 1h 46 min (29,38 km)

Unoszenie nóg prostych w zwisie
13 / 10 / 10

Rozciąganie



DIETA

Posiłek I: owsianka z wiórkami kokosowymi, nektarynką, jabłkiem, malinami i oliwą



Posiłek II: pierś z indyka z makaronem pełnoziarnistym z warzywami i oliwą



Posiłek III: pierś z indyka z makaronem pełnoziarnistym z warzywami
Posiłek IV: serek wiejski z migdałami i rodzynkami
Posiłek V: 5 jaj gotowanych z razowcem i warzywami

Łącznie: 2452kcal, 154g białko, 102g tłuszcze, 233g węglowodany

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-30 20:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
U mnie dzisiaj też masakrycznie gorąco i duszno, nie do wytrzymania na słońcu.
Ładna maks prędkość na rowerku
Btw. jak robisz owsiane, zalewasz wrzątkiem i czekasz czy może gotujesz (na wodzie lub mleku)?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ta maksymalna prędkość to mówiąc delikatnie - pic na wodę - jak dla mnie Nigdy na to nie patrzę...
Owsiane zalewam tylko wodą - wolę opcję lżejszą
A gorąc masakryczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Jak będziesz miał kiedyś czas z rana, polecam ci do garnka wlać szklankę (250ml) mleka, dodać łyżeczkę kopiastą kakao naturalnego, doprowadzić do wrzenia, zmniejszyć ogień, wrzucić płatki owsiane i gotować do preferowanej miękkości (około 3 minuty). Od kiedy po raz pierwszy sobie zrobiłem taką owsiankę, nie odczułem ochoty na powrót do zalewania płatków

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium