SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Wrócił do domu a dalej jada jak szlachta, łososie sie szamie nagotowałeś tego na cały dzień że kilka razy to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Rodzice byli wczoraj w Biedrze. Coś przebąkiwałem, że lubię to wzięli. Tam za tego łososia jeszcze stosunkowo tanio wychodzi - bo 33 zł/kg. Oczywiście surowy. Ja już go piekłem we własnym zakresie

Czy nagotowałem aż tyle? Nie. Było go dokładnie 280 g. Całość podzieliłem na 3 porcje. Normalnie zjadłbym może i więcej, ale staram się nie szaleć z białkiem - jak zalecił lekarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję rekordu, technika chyba ok, nawet robiłeś wolniejsze negatywy niż w poprzedniej serii. Jak ten (burżujski!) łoś z biedry smakuje? Bo ilekroć próbowałem surowego, to wydawał się jakiś nieświeży. I jeśli już przy szamie jestem, to sporo Ci węgli prostych weszło przez ten makaron czterojajeczny. Nie kupujesz durum/razowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja też gratuluję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
december - dzięki

Łosoś smakował ... jak łosoś Mi ten smak odpowiada. A nie smakowało Ci może dlatego że surowego raczej się nie je Upiecz go, usmaż, grilluj, piecz - na co masz ochotę. Do tego dodaj (jeżeli chcesz do smaku) jakiś koperek, natkę.

Makaron czterojajeczny na dużo węgli prostych? Nie wiedziałem. Był taki w domu, to taki wziąłem. Z resztą: nie pamiętam kiedy ostatnio w domu jadłem makaron. Kupowałem i durm, i penne. Dla mnie to nie stanowi jakiegoś większego problemu czy jest to taki, czy taki makaron (choć razowy zdrowszy - wiadomo).

Damian - dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Przysiady - dokładaj jeszcze w rampie 12, potem zejście na 10
Wykroki i nożyce - głowa patrzy prosto, klatka jest wypchnięta
mcnpn - ok
uginanie i uginanie - nie wiem co odpyerdalasz to ma być pełny ruch aż do pośladków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzięki Antoś

1. Jak sądzisz w tych przysiadach duzo jeszcze podbijać przy 12 ruchach?
2. W wykrokach i nozycach chodzi o takie ruchy? Szczgólnie w nożycach, bo jakoś nie do końca czuję. To ma być ćwiczenie na czwrogłowy, czy dwugłowy?
3. Jest jakaś różnica w tym czy zrobie uginanie sztangielką, czy z tą prasą, czy to jeden czort? Bo maszyna jest dla mnie wygodniejsza z technicznego punktu widzenia, ale chyba za krótki do tego jestem Nogi powinny być ciągle w napięciu, czy przy każdym powtórzeniu mam je prostować?

Mógłbyś w wolnej chwili rzucić okiem na te ćwiczenia z treningu góry, bo co niektóre robiłem pierwszy raz i nie wiem, czy ma to ręce i nogi:

https://www.sfd.pl/Kalikstat__pokonać_przeciwności_-t861492-s96.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No ten makaron czterojajeczny to taki średni pomysł ;) Spróbuj Lubella Pełne Ziarno - kosa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Spoko Był taki w domu tylko to wziąłem. Z resztą: jesteśmy tylko ludźmi i nie popadajmy ze skrajności w skrajność. A pełne ziarno jadłem już nie raz - bardzo dobre od Lublli

BTW - co takiego niedobrego jest w tym 4-jajecznym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Jest ze zwykłej mąki pszennej + jaja + woda + sól, porządne włoskie makarony robi się z samej pszenicy durum i wody (no i soli)

Znowu łosoś, jeszcze trochę i będę musiał jakoś w przeglądarce ocenzurować twój dziennik bo przed momentem zjadłem śniadanie (dość niemałe) a już się głodny zrobiłem x.X

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium