SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kiedyś za łebka miałem takie same spodenki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jeżeli pas nie wzrasta, no to chyba dużo fatu nie wpada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie przesadzaj, wazysz 55kg i przejmujesz sie ze w tym tyg. wpadło troche wiecej kg niz niz tydzien temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co nie zmienia faktu, że można to aero od czasu do czasu bieganiem urozmaicić. Co do samego pomysłu, to jw.: 20 minut na czczo będzie tak kataboliczne, jak siedzenie na kanapie i ssanie miętusów podczas oglądania brazylijskiej telenoweli. Zresztą dla Ciebie takie rozwiązanie będzie pewnie optimum, bo masz w diecie 6 posiłków, a krótkie przerwy między nimi znacznie obniżyłyby komfort podczas aktywności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Buli - miło mi, już Cię lubię

Rege, Cv - nie przjmuję się, te aero to raczej żeby poprawić kondycję, bo orbitrek to taka trochę zapchaj dziura... Poza tym przy wadze 55 kg mam 155 cm, więc niedowagi raczej nie mam

december - fakt, zawsze to coś innego niż pedałowanie w 4 ścianach Tym bardziej, że poranki są fajne, bo rześkie (wieczory w sumie też), a nie jak to było w lipcu i sierpniu. Szczerze, ja w ten cały katabolizm jakoś nie wierzę - jeżeli wpada mi dziennie 3K przy moich parametrach to chyba nie spalę, aż tak dużo Przed bieganiem banana ewentalnie bym wrzucił - nim się jakoś raczej nie przejem A jak pobiegnę na głodnego to i tak w 20 min wszystko ze mnie nie zleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 120

Dzień cały w robocie...
Nie miałem czasu na siłownię niestety - ale taka jesień na wsi

Bieganie niestety też nie wyszło... Od rana nie miałem czasu niestety, a wieczorem byłem już tak padnięty, że podziękowałem sobie... W czasie przerwy obiadowej pokręciłem trochę na orbitreku - lepszy rydz niż nic Z resztą w robocie też było trochę aero podobnych czynności

TRENING

aeroby - orbitrek 20 min

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, masłem orzechowym, rodzynkami i morelą suszoną
Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem parboiled i oliwą
Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem parboiled, warzywami i oliwą
Posiłek IV: razowiec z polędwicą sopocką i serem gouda
Posiłek V: serek wiejski z wiórkami kokosowymi i dżemem niskosłodzonym

Łącznie: 3043kcal, 133g (17%) białko, 139g (41%) tłuszcze, 319g (42%) węglowodany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Może kup sobie rolki, powiem ci, że ochota do wyjścia z domu jest 15x większa niż na przebieżkę, a i czas mija zupełnie inaczej

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ochotę to miałem i to bardzo dużą - dopóty dopóki nie wróciłem po pracy do domu. Jedyne na co miałem ochotę to iść spać (no fakt faktem usnąłem w czasie M jak Miłość ). Rolki miałem kiedyś na nogach i że tak powiem - to nie jest sport dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Chyba że tak, ja po prostu czasami jak miałem iść pobiegać czułem ogromnego lenia, a z kolei teraz- gdybym nie miał innych rzeczy na głowie chyba bym do domu wracał tylko w przypadku głodu
A uśnięcie przy MjM nie brzmi dla mnie jakoś specjalnie dziwnie

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 121

Dzień bliźniaczo podobny do wczorajszego - cały w pracy...
Siłowni nie miałem kiedy zrobić. Z resztą jestem padnięty...
Jutro zapowiadają deszcze to może w końcu odrobię

TRENING

aeroby - orbitrek 30 min

DIETA

Posiłek I: owsianka z mlekiem z wiórkami kokosowymi, miodem i dżemem
Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem parboiled i oliwą
Posiłek III: pieczony dorsz z ryżem parboiled, warzywami i oliwą
Posiłek IV: razowiec z polędwicą sopocką 4 jajami gotowanymi
Posiłek V: serek wiejski z wiórkami kokosowymi i dżemem niskosłodzonym

Łącznie: 3049kcal, 123g białko, 137g tłuszcze, 332g węglowodany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium