SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
ok, dobra nie przeczytałem podpisu odnoście fotki - chodziło mi że i tak kolorowo na talerzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ty, ale ten szpitalny obiad wygląda całkiem, całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Może i wygląda, ale ja ufam tylko temu co sam przygotuję.
Długi pobyt Ci się szykuje w tym szpitalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
3 dni z tego co pisał.

Co do przygotowania to wiadomo ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
I tak masz dobrze - ja dostawałem dwa posiłki - zupy mleczne z makaronem Ale nie ćwiczyłem wtedy, to spadków nie było

Wiesz, zawsze można przemycić odżywki białkowe czy carbo w jakiejś butelce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
oskar1994
Tak to potem jest jak sie nie czyta calego postu wyslanego przez prowadzacego DT :)

Upomnij tam przelozonych, ze jestes w trakcie robienia masy i ze musisz koniecznie spozywac posilki razy 3, bo jak nie to inaczej beda zmuszone do zrobienia Ci zapasow zywnosci pakera na caly rok ;d


Wiele osób tak własnie czyta dzienniki...
NFZ nie przewiduje masy w dziennych racjach żywnościowych
NFZ przewiduje za to redukcję... i to taką ekspresową

artur_j
kalikstat

Łącznie: 1341kcal, 79g białko, 31g tłuszcze, 184g węglowodany

Tak wiem, że strasznie mało wyszło - ale - jestem na szpitalnym wikcie (jajeczniczka w domu oczywiście, owoce na końcu - również swoje ). Aktywność tu praktycznie zerowa. Jedynie "na siusiu" i z powrotem. No i ewentualnie mogę skoczyć po gazetkę


ale tam skromnie karmią


Nie skromnie, po prostu - takie są standardy - tyle jedzą zwykli ludzie

kamikaz
Kali, podziwiam Cię. Jakby mi pod nos podłożyli taką porcję, to bym śmiechem zabił chyba. Trzymaj się tam twardo, pamiętaj - pompki można robić wszędzie!


Śmiech tu może nie powinien być duży. Ale duży może być juz np. w szpitalach dziecięcych - tam dla pacjenta małego (3 lata - 10 kg wagi), jest przwidziane takie samo żarcie ilościowo jak dla 18-latka ważącego 80 kg W praktyce wychodziło tak, że juniorom jedli rodzice, a starsi chodzili głodni

Pompek już nie robię - zrobiłem kiedyś i akurat pielęgniarka z cisnieniomierzem wpadła - wyszło koło 150

Paszkos244
Ech... Nie ma to, jak szpitalne żarcie...
Ale powiem Ci, że i tak masz git! Ja jak byłem we Wrześniu w szpitalu, to przez półtorej doby nie dawali NIC jeść... Przed operacją nie mogłem, a na 12h przed samym zabiegiem nie mogłem już nawet nic pić. To był dramat....
Pamiętam, że jak wróciłem do domu, to zjadłem 5x tortilli z indykiem


A coś Ty byś chciał? Przed operacją dostać pięciodaniowy obiad + przystawki, żeby lekarzowi na stole bomba wystrzeliła?

A tak serio: jaka operacja? Też tak miałem, że jak wychodziłem to robiłem "ładowanie" Miesiąc na diecie ubogocholesterolowej zrobiło swoje

bula0160
Też niedługo szykuję się na szpital ale jak masa dalej będzie szła to mus mama wie co ją czeka kiedy będzie odwiedzać synka


Mama/babcia/ciocia to bardzo dobre instytucje A Ty gdzie i w jakim celu się wybierasz?

TOYS
ok, dobra nie przeczytałem podpisu odnoście fotki - chodziło mi że i tak kolorowo na talerzu. ;)


Luzik

Regenat
Ty, ale ten szpitalny obiad wygląda całkiem, całkiem


Powiem Ci, że z własnych obserwacji widzę, że w tym kierunku idą naprawdę pozytywne zmiany Wszyscy narzekają, a w gruncie rzeczy nie jest złe - jest całkiem spoko. Mają ciągle jedną wadę - ilość

artur_j
Może i wygląda, ale ja ufam tylko temu co sam przygotuję.
Długi pobyt Ci się szykuje w tym szpitalu?


Wiadomo - sam zrobię - wiem co jem
Pobyt w zależności od wyników. Jednak nie krócej niż 3 dni - przepisy NFZ

Regenat
3 dni z tego co pisał.

Co do przygotowania to wiadomo ...


Dokładnie Ktoś jednak czyta dokładnie

Cokta
I tak masz dobrze - ja dostawałem dwa posiłki - zupy mleczne z makaronem Ale nie ćwiczyłem wtedy, to spadków nie było

Wiesz, zawsze można przemycić odżywki białkowe czy carbo w jakiejś butelce


Bo tak naprawdę w szpitalu jedynem wysiłkiem jest pójście do toalety i z powrotem A gdzie tak słabo karmią i co Ci dolegało?

Niby tak, coś tam można przemycić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Miałem zabieg na przepuklinę 3 lata temu. Jak to gdzie w państwowym szpitalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Cokta jesteś pewien że wycieli przepukline a nie przyrodzenie ? :D:D:D;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Mnie z kolei najbardziej ciekawi, jak obliczyłeś kcal i btw nie możesz się od tego oderwać nawet w szpitalu?
Wychodź szybko, bo sztanga i hantelki się niecierpliwią

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium