SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Chociaż "ktoś" wykonuje poprawnie...
głównie od pewnego czasu kieruję się poradami pana traktora71.

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Antos098
tragiczna technika, ten koleś w ogóle coś ćwiczy?



Potwierdzam, widziałem innego jego filmiki- masakra. Twierdził, że wysoki ciąg różni się od zarzutu tym, że jest ciągnięty naokoło. Co do tego filmu: nawet ja widzę, że tam nie ma pracy grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
kali - nie musisz rampować w wycisku stojąc. Rozgrzewkowe możesz zrobić po 8-10 ruchów a ostatnią z największym ciężarem na te 18 czy 20 ruchów nawet :)

50kg w przysiadach to dopiero początek, ja po cichu liczę, że dobijesz do tych 70-80kg w kilka msc. Postaramy się o to.

oskar - a on się pokazał kiedyś?? nie. Piszę tylko w koło Macieju "Tobie izolacje niepotrzebne" "po co Ci pompa to Ci nic nie da, nie rozbawiaj mnie " "po co o tym myślisz?! bicepsy Ci urosną od drążka! one są nie ważne, rozumiesz?!" 0 merytoryki, jedynie puste komendy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Co do Traktora- skrytykował plan 4 dniowo, bo w Westside Barbell robi się 3/4 dni treningowe i dzień przerwy po każdym.
Chuy w to jak ludzie ćwiczą poza Westside Barbell.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Antos098
Haney - OK, tu nawet nie ma czego poruszać. Brzuch spoczywa na udach, demonstracja jest na małych ciężarach zresztą.

A kto to jest ten doświadczony człowiek??
Ja mam tu dziennik, Darek ma tu dziennik, Hubert ma tu dziennik. Czy moderator i doradca/doradcy tamtego działu mają dzienniki? NIE. Pokazali się kiedyś? również NIE. Wcale bym się nie zdziwił jakby sylwetka była bardzo przeciętna, a jedynie suche wykładanie teorii treningu.


Nie chciałbym tu występować w roli donosiciela, konfidenta, czy po prostu kabla, ale ten filmik pierwszy raz obejrzałem od traktor71 (aktualnego moderatora działu). Czy jest dobrze, czy nie - ja się nie znam, bo znać się nie mogę, w każdym razie dość często ten link jest polecany.


EDIT: Trochę się spóźniłem, widzę, że już trochę poszło zdań Powiem szczerze, że moje zainteresowanie FBW wyszło właśnie z postów traktoora71. Co do reszty zgadzam się z Wami: niezależnie dla kogo (w dużej mierze, choć czasami naprawdę plany sa tam z kosmosu) często polecany jest ten sam zestaw. Również jak mówicie bez wyjaśnienia.

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-30 12:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
oskar - a on się pokazał kiedyś?? nie. Piszę tylko w koło Macieju "Tobie izolacje niepotrzebne" "po co Ci pompa to Ci nic nie da, nie rozbawiaj mnie " "po co o tym myślisz?! bicepsy Ci urosną od drążka! one są nie ważne, rozumiesz?!" 0 merytoryki, jedynie puste komendy.

Szczerze to jestem bardzo zdziwiony i po części załamany, iż szedłem "po śladach" tego forumowicza. No, ale cóż zrobić...
No tak, wszystko się zgadza z tym co napisałeś... brak słów, aż mi głupio

kaliksztat: z tą samą sytuacją miałem do czynienia

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Zazwyczaj są suche polecenia i odwoływanie do linków (ale nie dziwię się pisać ciągle to samo - to i świętemu by się znudziło). A jego sylwetki nigdy nikt nie widział No ja też jechałem tym słynnym planem traktora. Choć nie powiem, z pewnością wielu osobom naprawdę pomógł

Oskar -

Może nie dostanę BANa za taką wypowiedź. Liczę w razie nieprzyjemności na waszą przychylność

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-30 12:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1904 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14939
kiedyś korzystałem z porad tego użytkownika i w sumie co do planów narzekać nie mogłem ,szczególnie dobrze kojarzę poprawę całych pleców i barków . teraz w sumie sugeruje się poradami tych ,co wpadają do dziennika do mnie i z tego korzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 756 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7259
Tego nie moge powiedziec - efekty mam dobre, moze nie masowe, ale to pewnie z powodu braku diety, ale efekty silowe, jak i sama sylwetka na plus.

http://www.sfd.pl/oskar1994_DT_MASA!!!-t853384.html

DZIENNIK TRENINGOWY!! ZAPRASZAM!

FOTY STR/ 1, 2, 9, 26, 35, 39, 56!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Przecież plany traktora są planami ze starting strenght- to są typowe siłówki, masy się na tym nie zbuduje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium