SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Waszek1995
Ciekawy trening zapodales :D Masa cos ruszyla od poczatku ? I sila ? Najladniej idzie podciaganie ;)


Ej, Ty coś czytałeś, czy tylko napisałeś?

No bo tak:

- o którym treningu mówisz? o tym który zapodał mi Rafał? czy o tym moim bez ładu i składu?
- o masie (wadze) jest poprzednia strona i prawie cała ta (ale doleciał 1 kg, od początku prawie 1,5 kg )
- obciążenia raczej bez zmian, wręcz zmniejszyłem, na rzecz nauki techniki
- podciąganie? tam przy każdym jest podpisane, że z pomocą, więc jakoś do przodu chyba nie idzie... z resztą jak porównuje moje "podciągania", do tego co pisze Antoś w "dojrzałości kulturystycznej" i innych postach, to moje podciąganie to raczej ćwiczenie na ręce, niż plecy

Fajnie, że wpadłeś Zapraszam częściej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wszystko trzeba czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 22

Dzisiejszy dzień tradycyjnie spędzony na uczelni. Ale tylko 3 godzinki. Kolejne przedmioty zaliczone - tym razem angielski i WF Potem jeszcze szybaka wizyta u lekarza - USG. Także dzień szybko zleciał

Czekam teraz tylko na EURO, ale to też już tradycyjnie. Dziś kolejny klasyk i pierwszy mecz wsółorganizatorów turnieju. Emocji na pewno nie zabraknie

Siłownię zrobię jutro, bo akurat tak fajnie się żłożyło, że jutro i środę nie muszę iść na uczelnię. Dopiero w czwartek zaliczenie rachunkowości... Mam jeszcze pytanie do siłowni. Nie będzie problemu jak zrobię sobie dzień po dniu tj. wtorek-środa? Niby mówi się o regenercji itp itd, ale myślę, że na moim poziomie nie ma czego się obawiać, a wręcz wskazane są częstsze treningi

TRENING

WF - piłka nożna rekreacyjnie
Aeroby - orbitrek 20 min

DIETA

Posiłek I: placek owsiany z dżemem niskosłodzonym, wiórkami kokosowymi, bananem i migdałami



Posiłek II: pierś z kurczaka z ryżem
Posiłek III: pierś z kurczaka z ryżem, warzywami i oliwą (trafiłem na bardzo fajną przyprawę jak dla mnie shorama)



Posiłek IV: serek wiejski z wiórkami kokosowymi, migdałami i jabłkiem
Posiłek V: serek wiejski na ostro z rzodkiewką, ogórkiem i

Łącznie: 2264kcal, 135g białko, 102g tłuszcze, 207g węglowodany

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-11 18:19:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Widziałem twoje zdjęcia chwilę po tym, jak wstawiłeś tego posta, ale nie mam odwagi patrzeć na nie dłużej, bo zaśliniłbym klawiaturę
Ja teraz będę ćwiczył dzień po dniu, z racji 4-dniowego treningu. Aczkolwiek ty jedziesz teraz FBW, więc nie wiem, czy na twoim miejscu jechałbym 2 dni pod rząd.
Co chwilę piszesz, że coś zaliczasz- zazdroszczę, nie powiem. U mnie drugi semestr (zapowiadany 'lekkim') wyszedł na taki, którego zadaniem jest ostra selekcja studentów- no i przede wszystkim, jeden termin egzaminu/zaliczenia masz w czerwcu, następny/e- wrzesień. Kiedy kończysz sesję?

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Zaliczyłem ćwiczenia - konkretnie WF i angielski dziś, więc bez fajerwerków Jeszcze tylko czwartek (daj Boże) i ćwiczenia wszystkie będą załatwione. Egzaminów mam jeszcze 4. Ale tak porozrzucane, że ostatni jest dopiero 29 czerwca... Strasznie późno. Już bym wolał chyba 2 albo 3 w tygodniu, ale szybciej skończyć. Bo teraz na razie zero jakiś planów. Tylko uczenie się...

Myślę, że na moim poziomie trenowanie dwa dni z rzędu nie jest jakimś mega obciążeniem (ale to się okaże). Z resztą: jest to sytacja wyjątkowa, nie na dłuższą metę...

Twoja szama też powoduje ślinotoki, szczególnie jak w planach mam tylko serek wiejski Ale dla odmiany na ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
No ja mam ostatni egzamin 19 czerwca, potem 2 miesiące wolnego i wrzesień (oby w jak najmniejszej objętości ). Z tym, że jutro, pojutrze, w piątek, poniedziałek i wtorek mam zaliczenia albo egzaminy- idzie się pociąć

Na dobrą sprawę, jak będziesz się czuł dobrze, to trenuj

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Do sztangi, a nie mecze w tv oglądać !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Mikers
No ja mam ostatni egzamin 19 czerwca, potem 2 miesiące wolnego i wrzesień (oby w jak najmniejszej objętości ). Z tym, że jutro, pojutrze, w piątek, poniedziałek i wtorek mam zaliczenia albo egzaminy- idzie się pociąć

Na dobrą sprawę, jak będziesz się czuł dobrze, to trenuj


Współczuje, ale jednoczesnie zazdroszczę, bo masz już 19 wakacje masz coś na wrzesień?

Regenat
Do sztangi, a nie mecze w tv oglądać !


no to właśnie chce zrobić dwa dni z rzędu siłownię sam byś coś pooglądał a na siłownię czas jest, na naukę zresztą też, a mecze są zwięczeniem - taką wisienką na torcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Hmm... jeszcze nie, ale najprawdopodobniej będę miał jakąś kampanię wrześniową polibuda- nie ma lekko

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Super to żąrcie wygląda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium