SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pokonać Lęk ??:(

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
Witam , gram w piłkę nożną i mam taki problem...gdy gram z kolegami jest wszystko w porządku i gra mi się dobrze , lecz gdy jestem na treningu albo co gorsza na meczu to odczuwam lęk a gdy jeszcze na dodatek dostane piłkę to już wogule...zaczynam panikować nie potrafię spokojnie ocenić sytuacji i odwalam wtedy straszne babole :/ Nadomiar złego jestem na pozycji środkowego obrońcy (jest to jedna z najcierzszych pozycji :( ) Doradźcie coś żebym jak dostaje piłkę nie panikował odrazu tylko luźno grał...dodam jeszcze że ogulnie jestem dobry tylko ten strach w meczach ligowych i na treningach :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Wyluzuj sie miałem też sam ten problem.
Napewno na jakims treningu czy meczu na pewno sie przełamiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113
też mam podobny problem, normalnie to gram dobrze, a jak jest trening lub mecz to nie moge rozegrac spokojnie piłki przeez niby taki "strach "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyobraz sobie ze grasz z kolegami :) mnie lapie lek tylko przed pierwszym gwizdkiem ;D potem to pelen luz :) zachowuj sie tak jak zwykle,tak jak grasz z kolegami...mi pomaga ;D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
no , zobacze moze pomoze ale wiesz ty pewnie masz pozycje w stylu (pomocnik , napastnik) a ja srodkowy obronca wienc jak ja trace pilke to my tracimy bramke :/(aha najwiekszy tez mnie lapie przed pierwszym gwizdkiem :P)

Zmieniony przez - bekos w dniu 2009-02-06 22:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 139
To kwestia psychiki i charakteru. Jeśli nie uwierzysz we własne siły, to nic z twojej gry nie będzie. Żeby grać, trzeba mieć przysłowiowe "jaja". Nie obraź się, ale jeśli nawet na treningach odczuwasz lęk, to lepiej zmień dyscyplinę sportu na mniej stresującą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
To znaczy na treningach tylko troszeczke...(nie wchodzi w gre taka opcja zebym zmienil sport)Licze na jakąś rade ktora pomoze mi sie wyluzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1531
nie ma metody na to, sam musisz się odblokować, znajdź jakąś motywującą muzykę i jej słuchaj przez treningiem/meczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 895
Mi tego typu lęk zawsze mija po jakimś dobrym zagraniu. A to odbiorę piłkę, a to ładnie podam. Wtedy wzrasta pewność siebie i do końca meczu gram już na luzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Jak grasz na środku obrony to za dużo nie kombinuj z piłką, unikaj dryblingów, stosuj proste i bezpieczne rozwiązania.

A stres powinien się zmniejszać wraz z ograniem. Tak jak niektórzy pisali musisz sobie znaleźć własny sposób kocentracji przed meczem.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 114
No , coś czuję że przydadzą mi sie te rady i o to mi chodziło ( o drobną pomoc ) napisze wam kiedys czy pomoglo dzieki za wszystko ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 352
ja też mam podobny problem. stres przed meczem to naturalna rzecz;)
muzyka koncentracja staraj sie cieszyc tym sportem:) to pomaga
więcej pewności siebie rób to co lubisz

nie sztuką znaleźć problem tylko mu podołać

;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krajowy współczynnik UEFA i polskie drużyny w pucharach

Następny temat

Piłka adidas

WHEY premium