SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 270208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Chodzi mi o str. 14
Wygląda bardzo smacznie! Ja jutro sobie po trenie zafunduję pierś z przyprawą "suszone pomidory" Kamis - w takim małym, szklanym słoiczku. Zasmakowała mi bardzo - POLECAM. Posypać tym mięcho/rybę przed przyrządzeniem i szamać ze smakiem! A z resztą... Jutro wstawię fotkę u mnie w dzienniku to zobaczysz jak zechcesz tam zaglądnąć . ( łosoś i tuńczyk są tym posypane - na fotkach widać ).

Czyli jesteś raczej z południowej Warszawy skoro Kabaty itd. ? Ja z Bemowa, więc sąsiadami jako takimi raczej nie jesteśmy
ALE... Spotkać się można, podyskutować, powymieniać doświadczeniami. etc.

Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2012-06-01 22:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Stawiam na... Zgorzałę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Paszkos244
Stawiam na... Zgorzałę?


Fajna nazwa, no nie? Ale nie trafiłeś...
Mniej więcej wiem, gdzie to jest, ale tylko mniej więcej. Skąd ją wytrzasnąłeś?

Jeżeli chodzi Ci o tą fotkę na górze, to tak, jest ten makaron o którym pisałem wcześniej. Jeżeli fotka na dole - ryż z curry. Czasem używam przecieru pomidorowego (pomidorów z puszki) do makaronu - fajnie razem smakuje Do tego mięsko (choć i tuńczyka mieszałem), bazylia, oregano, może jakiś czosnek. Ja często eksperymentuje Albo jeszcze przyprawa Kamis do grzanek

Mikers
Ja zwykle nie robię sobie placuszków owsianych tylko jeden większy omlet- obracanie już dopracowałem jakie dajesz proporcje/składniki na to, co ci wyszło? Ja daję kilkadziesiąt g płatków owsianych, kilkadziesiąt g twarogu chudego, 2 jajca + ewentualnie kakao/aromat/miód do smaku, jak wychodzi za gęsta masa rozcieńczam mlekiem Po usmażeniu na wierzch owocki + cynamon. Jutro chyba sobie takiego zrobię


Biorę 50g owsianych (moczę całą noc), rano mieszam z jajkiem. I tyle. Czasem dodaje miód, ale dziś zapomniałem, a cynamon się skończył Do tego jakieś dodatki na górę. Tyle skomplikowanego przepisu Kiedyś też próbowałem z twarogiem, ale słabo wychodzi


Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-01 23:39:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ech...
A nazwa fakt - śmieszna! .

Dania wyglądają b. smacznie . Ja tez lubię eksperymentować. Jutro coś ciekawego sobie zmajstruję. Lubię właśnie też pod tym względem DT .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Na mapie gdzieś ją znalazłeś, bo aż poprzeglądałem, ale wydaje mi się, że nigdzie jej nie ma napisanej, chyba, że się mylę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Nie nie. Wiem, że w tamtych okolicach jest ta miejscowość, bo mój kumpel tam mieszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Dzień 13

Dziś już tradycyjnie - nauka. Sesja, egzaminy, kolokwia...
Siłownia zrobiona po południu. Trochę słabiej to wyszło dziś (choć zrobiłem swój osobisty rekord w przysiadzie ), bo w trakcie (akurat kończyłem przysiady), dostałem informację, że muszę zaraz lecieć pomóc rodzicom. Nie chciałem przerywać za bardzo, więc robiłem krótsze przerwy (praktycznie tylko zmiana obciążenia i znowu jazda), stąd wyniki trochę słabsze...

Robota wyszła dość fizyczna Wyszedł taki nieplanowany (uwaga: modne słowo ostatnio) trening crossfit Przenoszenie ciężkich rzeczy, chodzenie po schodach z nimi i załadunek na podest

Więc ogólnie źle nie było... Jedyne co średnio, to samopoczucie rano. Byłem jakiś niewyspany, z bolącą głową, przymulony. Przespałem się chwilę i się polepszyło, ale nie jakoś super... Ale teraz jest już ok

Ach, to i bym zapomniał, oczywiście obejrzałem mecz, żeby nie było, że nie kibicuje naszym Orłom

No i jutro będą pomiary, zobaczymy co wyjdzie. W razie co, liczę na Waszą pomoc w korygowaniu diety Choć czuję po sobie, że troszkę chyba przybyło (inna sprawa, że wtedy w tydzień zleciało ponad 4 kg), ale chyba nie fatu, bardziej woda. Dobra, zobaczymy

TRENING

1. Przysiady: 32 kg (x12)/ 34 kg (x12)/ 36 kg (x12)/ 38 kg (x12)/ 40 kg (x12)/ 42 kg (x12)
2. Wyciskanie na na ławce skośnej: 26 kg (x12)/ 28 kg (x8)/ 28 (x5)
3. Wiosłowanie: 25,5 kg (x12)/ 28 kg (x12)/ 30,5 kg (x10)
4. Wyciskanie żołnierskie: 13,5 kg (x27)/ 15 kg (x16)/ 15 kg (x15)
5.Podciąganie podchwytem wąsko: 12 (5 kg, z pomocą)/12 (6 kg z pomocą)/10 (sam, ze ściąganiem łopatek - retrakcją łopatek)

DIETA

Posiłek I: placek owsiany kakaowo-cynamonowy z truskawkami, bananem, wiórkami kokosowymi i rodzynkami



Posiłek II: okoń z ryżem, warzywami i oliwą



Posiłek III: okoń z ryżem i jabłko
Posiłek IV: omlet z serkiem wiejskim, wiórkami kokosowymi i truskawkami



(dla ścisłości: truskawek łączenie w ciągu dnia było 150 g, banan 80 g i jabłko 160 g)

Łącznie: 2032kcal, 128g białko, 92g tłuszcze, 178g węglowodany

Pozdrawiam Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Co sądzicie o jedzeniu z Ikei? Co polecacie, jako "zdrowe jedzenie"? Ja myślałem nad łososiem z warzywami, sałatce z łososiem i jajkiem, krewetkami... do tego warzywa i np. ziemniaki. A może klopsiki? Albo Rostbef wołowy (czym to się różni od rozbratela wołowego?)

Jutro muszę wszamać obiad w Ikei, a nie chicałbym, żeby był to całkowity syf (ale mały czit przy niedzieli też nie jest zły )
Albo co polecacie jako w miarę dobre jedzenie w fast foodach: typu Mc Donalds, BurgerKing i KFC? Może sałatka grillowany kurczak? Albo jakieś kanapki

Kurde, głupie pytania, ale muszę jutro wybyć z rodziną, a nie chcę jakoś "popuszczać" W miarę możliwości będę się rozglądał za czymś w miarę, a jak nie wyjdzie to czit

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2012-06-02 22:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
.
Z Ikei bierz łososia, albo przyczituj te klopsiki. Nie wiem z czego one są, ale są zaj**iste! .
Z fastfoodowych rzeczy, żebyś nie wyszedł na babkę jedzącą sałatki - to w KFC polecam brazer twister - z grillowanym mięsem w środku. Dobry jest i w różnych smakach, chociaż nie wiem czy jeszcze mają ten wybór różnych smaków. Tak czy siak - polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A coś takiego znalazłem tam jeszcze: Rostbef wołowy. Dobre to?
A tego brazera obczaję na potreningu.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium