SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kalikstat - pokonać przeciwności

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 271672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jesteś pierwszą osobą która założyła maskę. Jeżeli ktoś Cie zna, to i tak pozna. A nieznajomym to raczej różnicy nie robi ;d

Ale Twój wybór oczywiście :D

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Widziałem tu na forum już takie rzeczy, że u mnie to kulturalnie wygląda - sam widziałem pare osób, które przyklejają sobie kartony to czoła na taśmę W sumie masz rację, kto ma mnie poznać - pozna, kto nie zna - nie pozna. Dobra, temat nie jest na tyle istotny żeby go kontynuować. Mi tylko zależało na anonimowości Wolę ocenę ćwiczeń - co do poprawy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
konkretnie to jaki masz problem z piciem oliwy/oleju z kieliszka?
ja piję 50ml popijam łykiem soku dla zabicia smaku i nie odczuwam żadnych negatywnych skutków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Wiesz co, zależy od dnia. Jeśli chodzi o picie z kieliszka to nie ma problemu, smak też może być. Problem zaczyna się półgodziny do godziny później. W brzuchu zaczyna mi jakby "wszystko jeździć". Ale nie jest on jakiś napęczniały. Co ciekawe, jak poleje jedzenie, czegoś takiego nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja tylko mam śmierdzące bąki, ale jakiś rewolucji żołądkowych nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Jajka kupujesz w markecie, czy masz z wolnego wybiegu? Bo kurde, fajnie żółta ta jajecznica. Z jaj marketowych to takie blade coś wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
erwinoos - też na samym początku miałem, teraz (odpukać) przeszło

Regenat - te akurat były z supermarketu, konkretnie z Reala Ale na jakiejś innej fotce mam jajka gotowane - te akurat były z wolnego wybiegu, "swojskie" od znajomego, który ma kilka kurek i czasami jak mu za dużo wychodzi to kupujemy od niego za 1 zł/ szt, ale naprawdę dobre, czuć różnicę No i przede wszystkim swojskie. Znajomy nie karmi ich nie wiadomo jakim koksem, tylko sama natura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Półtora worka ryżu- jeszcze awykonalne dla mnie
Widzę, że jeszcze nikt nie komentował filmików, to ja zacznę i przy okazji może sam dowiem się, czy dobrze myślę:
Przysiady- wydaje mi się, że mógłbyś trochę niżej siadać
Wiosłowanie- wydaje mi się, że nie robisz pełnych ruchów tą sztangą, ja bym opuszczał ją do końca
Retrakcja- nie wiedziałem, że tak się to nazywa odczuwasz dobrze to ćwiczenie?
No i ja bym przede wszystkim robił przysiady i wiosłował wolniejszym tempem, lepiej działa na mięśnie.
Dobrze myślę? Poprawcie mnie, jeśli się mylę, bo z chęcią dowiem się czegoś nowego

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No właśnie dobrze, że ktoś podjął wreszcie temat
Co do przysiadów - to była jak pisałem ostatnia seria, było już naprawdę dość ciężko, więc się trochę obawiałem, że nie wstanę. Wcześniejsze serie były zdecydowanie niżej, ale niestety nagrałem tylko to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Jak obawiałeś się, że nie wstaniesz, to daj taki ciężar, przy którym dasz radę- 'słabszy rekord' ale mocniej daje popalić wiem z autopsji

miejsce-na-nowy-dziennik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywianie -,-

Następny temat

Ocencie moj plan

WHEY premium