SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 173996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Z Mojej strony również gratulacje :) Forma w 100% wyciągnięta, no i zapierdzielałeś po sukces. Najważniejsze to że nie masz sobie nic do zarzucenia, a osiągnięcia jak najbardziej godne podziwu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958392
Gratulacje i do zobaczenia w czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
w weekedn off od forum a na insta nie mogłem nic znaleść, wiec dopiero teraz nadrabiam no i co gratulację bo najważniejsze ze ty jesteś jako tako zadowolony i liczy się progres jaki zrobiełes ;) a jeszcze możesz zrobić dużo większy wiec kwestia checi i zdrówka ;)

miło słyszeć dobre słowo o sobie i ze mogę być jakimś tam wzorem dla innego zawodnika.

Powodzena i owocengo offsesonu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Gratuluję!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki Slicznie Panowie, jestem zadowolony z wynikow ale jak mowie gorzki posmak pozostal ale to mnie tylko nakreca.

Wracam powoli do swiata zywych, ostatnie kilka dni na wariackich papierach. W sobote po MN ogien do domu, w sklepie lekkie zakupki typu swierzorobione Sushi, ziemniaki z rozmarynem schabowy itd. Pojadlem popilem i w kime bo rano pobudka i na Brunch do wlocha. Tam pojedlismy solidnie i od razu ogien w kierunku Ojczyzny. W Polsce chwile u szwagierki bo z Braciakakiem pozyczyli nam swoj 2 samochod bo Touran zony w poniedzialek poszedl na warsztat na 3 dni. Pozyczyno samochod uratowal nam zycie bo udalo nam sie duzo zalatwic. Zakupy na zapas Kaszki mannej, kleikow maki ryzowej i platkow ryzowych. Do tego zarcie dla psa szukalismy po calym miescie az nam zamowili w jednym ze sklepow. Trenowane bylo i w poniedzialek poszly nogi, wtorek Push i w srode pull.
W czwartek o 9 wyjechalismy w kierunku Łodzi do Kuby, zawiesc pare drobiazgow na zbiorke i przybic wkoncu pione po tylu latach wirtualnej znajomosci bo to jakos juz 13lat. Kuba zabral nas na slynne pastrami i byla to najlepsza wolowinka jaka bylo dane mi jesc Od Kuby ruszylismy w strone Warszawy odebrac naszego malucha. Niestety godziny szczytu i wypadek w centrum sparalizowaly ruch i w ponad godzine zrobilismy 8km tylko.
Po odebraniu psiaka ruszylismy w w kierunku domu czyli na wroclaw a tam na A4 w kierunku zgorzelca. Jechalismy w sumie 12h bo piesek sobie 2 x zygnal a z zona bylismy dosc wymeczeni i co chwile sie zmienialismy bo juz sie ciezko jechalo. Zrobilismy ponad 1400km w 22h z tego ja ok 1100. W domu dziewczyny zajely sie psiakiem a ja wtargalem wszystko na gore. Potem przejelam pierwsza warte z psiakiem zeby kobitki mogly pospac. Grzeczny byl to i ja sie troche zdrzemnalem. Teraz uczymy malucha zalatwiac potrzeby na dworze i sie udalo bardzo szybko. Grubsze sprawy zalatwia na dworze z sikaniem bywa roznie ale pokazuje juz ze musi na dwor wiec sukces bo pies ma 9 tygodni dopiero.


Wczoraj wjechala klatka i Brzuch.

07.12.2019 Masa tydzien 1

Klata + Brzuch

1. Brama x 5 25 - 12
2. Wycisk skos dodatni na smithcie x 4 15 - 5 +3
2. Wycisk na Hammerku x 4 15 - 5 +3
3. Wycisk hantli na skosie dodatnim x 4 15 - 6
4. Butterfly x 4 20 - 12
5. Allahy x 4 15 - 12

Trening mega, silowo juz praktycznie jak z koncowki masy ale nie szalalem zeby czegos nie urwac. Niestety glodowki, potem stres w polsce itd. I zaliczylem mega odbicie, nogi mi tak spuchly ze kostek i kolan nie widac. Ale sie z tym uporam jakos. Zeby na masie dop******ic bez wymowek zona kupila mi nowe bandarze z GASP i tak samo opaski na Lokcie i wczoraj podczas testow wypadly mega

Na koniec kilka fot pokazujacych ostatni tydzien w skrocie haha.















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet po buzi widać że odzyles no i pompa nieziemska :D, a jakie odbicie wagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Mega nabicie :D żyłki, prążki :D to co lubimy najbardziej :D
No i na insta widać że jedzonko też konkretne! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
MatiMlody
Nawet po buzi widać że odzyles no i pompa nieziemska :D, a jakie odbicie wagi?


Mati kazdy mi to mowi, podobno zaczalem sie nawet usmiechac Co do odbicia to niestety sporo bo diury sie skonczyly szybciej przez te ciagle problemy z waga. Przyjmujac jako wage wyjsciowa ta wage dzien przed glodowka i w dzien startu po ladowaniu czyli 93.5kg to 13kg. 2 dni po starcie bylo raptem tylko + 3kg. W Polsce sie jakos nie obzeralem, ba nawet jadlem cyca ryz wolowine i rybe ale nie rezygnowalem z deseru. Najgorsze odbicie bylo w piatek bo 22h w drodze, stres, pare godzin bez zarcia a jak juz cos wpadlo to niestety nic wartosciowego. Waga powoli schodzi i mysle ze ustabilizuje sie w okolicy 98 - 99kg.

@winteR no nabicie i pompa jest to fakt, sila tez szybko wraca. Micha teraz juz dosc na bogato ale niechcemy tracic czasu i wykorzystac ten okres jak najlepiej. Za pare tygodni odpoczynek i zaczniemy prawdziwa mase

08.12.2019 Masa tydzien 1

Pospane srednio bo sie 2 razy w nocy musialem przebrac tak sie pocilem. Chwile przed 5 wyszedlem jeszcze z maluchem i poszedlem spac dalej. Przeziebienie postepuje i nos gardlo i oskrzela zaj**ane, ropa schodzi z kazdej strony ale mialem zaplanowane czworki wiec pojechalem. Lewa czworka troche ciagnela ale poszlo calkiem ok.

1. Warm up - wyprosty x 4 25-20
2. Siad klasyczny x 4 10 - 3
3. Wyprosty x 4 15 - 10
4. Wypychania na suwnicy poziomej x 4 po 20powt.
5. Odwodzenia x 4 20 - 15
6. Przywodziciel x 4 20 - 15

Ciezar w siadach na plus w porownaniu do zeszlego treningu. Test nowych tasm GASP wypadl mega pozytywnie. Mocne siedza solidnie, nie przesuwaja sie i super trzymaja. Chcialem jeszcze dac wykroki ale lewa czworka ciagnela jeszcze mocniej i nie potrafilem zejsc jak nalezy. Napewno nastepne treningi czworek a w sumie kazdej parti beda inne jak do tej pory bo jak narazie pozbylem sie wszelkich bolaczek i bede sie staral pracowac na wiekszych ciezerach i duzej objetosci czyli tak jak lubie i to co u mnie dziala najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
słodki psiak, napewno szybko się nauczy załatwiać potrzeby na dworze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium