SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78323
Bardzo fajnie wyglądało to na scenie. Moim zdaniem poza "klata bokiem" wypada najkorzystniej.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@tomaszS, dzieki sliczne. Pozowanie zostawia wiele do zyczenia tak samo Forma ale wiadomo pierwszy porzadna redukcja w zyciu, pierwsze starty wiec moze byc tylko lepiej

21.04.2018 Redukcja dzien 109

Dzien dosc ciezki bo moja 90 letnia sasiadka z ostra demencja spadla z lozka i nie umiala sie podniesc. Kolo 1 w nocy walila po drzwiach tak ze na poddaszu sasiedzi slyszeli. Zadzwonilem po odpowiednie sluzby i bylem jeszcze do momentu dotarcia karetki. Jako ze sasiadka byla przytomna wezwano straz zeby otworzyc drzwi rozwiercajac cylinder. Niestety wszystko to ciagnelo sie do 1:30 w nocy. Wstalem o 4:30, machnalem 40min Cardio i uderzylem do pracy bo musimy nadgodnic terminy. W pracy ogolny luz bo roboty raptem na 1,5h mialem ale musialem siedziec do 14:30. Po robocie lekki posilek i ogien do centrum handlowego bo w niedzielr komunia a dziewczyny chcialy zobaczyc pare drobiazgow. Mi jak zwykle sie tez trafilo, fajna polowka z underka Potem na chate, znow lekka przekaska i z autami na myjke bo zona dostala Tourana a ja jezdze nowym teraz i powiedziala ze w takim syfie jezdzic nie bedzie Po powrocie na chate machnalem reszte Cardio, uszykowalem miska na komunie bo niestety ale 7 days off nie ma innej opcji i poszedlem spac tu taki lekki Formcheck przed Cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to za rowerek tam w tle? ;) Masz cos do polecenia, bo szukam czegos prostego do zakupu ;)
A forma kosa, pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
eleris1904
Co to za rowerek tam w tle? ;) Masz cos do polecenia, bo szukam czegos prostego do zakupu ;)
A forma kosa, pozdrawiam :)


To Kettler Corsa. Na warunki domowe zaj**isty i dlatego moge smialo polecic.

22.04.2018 Redukcja dzien 110

Dzien z ostanimi minutami Cardio. Na treningu wjechaly lapska w ss ale dokkadnej rozpiski nie daje bo nic ciekawego sie nie dzialo. Nie bede ukrywal ze jestem doj**any ale te kilka dni jakos chyba wytrzymam.

23.04.2018 Redukcja dzien 111

BPS wystartowalem z Waga 91.1kg czyli dosc spora. Mimo to porownujac forme na tydzien przed pierwszym startem a teraz jest spora roznica. Jestem o dziwo pelniejszy i bardziej suchy. Zyl pelno i sa praktycznie wszedzie. Co mnie cieszy ze nogi od samego poczatku wygladaja znacznie lepiej jak ostatnio. Jednym slowem szykuje sie zyciowka. Byle czegos nie pop******ic i dograc reszte i moze cos sie uda ugrac ciekawego Narazie sole, pije i leje wiec wszytko zgodnie z planem Pierwsze obwody tez juz wlecialy i teraz walcze ze zmeczeniem w pracy.



Ostatnie zdjecie pokazujace forme, nastepne juz w farbie Trzymajcie prosze kciuki zeby chociaz final zaliczyc i bedzie to dla mnie udany pierwszy sezon



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 24.04.2018 00:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki @Kuba

BPS leci zgodnie z planem choc ciezko wylapac wage bo mam nocki i slabo spie, duzo pije i sole ale jest tendecja spadkowa. Wyslalem @Dominikowi fotki i stwierdzilismy ze jednoglosnie ze forma jest duzo lepsza jak byla 2tyg temu. Jest bardziej sucho ale nie tak plasko.
Samopoczucie srednie bo musze pracowac a wiadomo kcal nisko. Dzisiaj bylem po miecho a ze po starcie powoli wchodzimy na mase kupilem tez troche wola oprocz 25kg kury wpadlo 5.2kg chudej lopatki extra podwojnie zmielonej jak i 2.9kg Roastbeef na steki dla mnie i zonki. Dzisiaj dnt wiec machlem 3 x kolko na brzuch bo robie go aktualnie 2-3week i popozowalem troche. Teraz zbieram sie do roboty.
tu na focie na czym glownie bazuje oprocz cycka i dorsza.






Zmieniony przez - Gugcio w dniu 25.04.2018 20:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
3mam kuciki zeby poszlo wszytsko pomyśli:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
MARIAN 17
3mam kuciki zeby poszlo wszytsko pomyśli:)


Dzieki sliczne, plan skromny bo zadowole sie wejsciem do finalu Jakby nie byl to odpowiednik Slaska gdzie wygrales wiec napewno kilku konkretnych zawodnikow bedzie. Top 6 w pierwszym sezonie mysle ze realne przy aktualnej formie

opalinho
Będzie życiówkę, powodzenia. Tym wołem smaka narobiles
Tak bedzie z pewnoscia zyciowka @Grzegorz. No ja Kocham mieso i troche go pozeram, dzisiaj wjechalo np. 1500gr cyca

Banan
piękne mięsko


Dlatego nie moglem sie oprzecni ostro zaszalalem. Tyle kasy tam jeszcze nie zostawilem nigdy mimo to nie zaluje bedzie smaczniej na masie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium