SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No panowie z tym czasem jakas tragedia a ze nowy rok nowy ja dodzlo roboty troche z rozpiskami Od razu mowie, nie robie za trenera czy cos. Pisza ludzie o pomoc w doprowadzeniu sie do porzadku i jesli uwazaja ze jestem odpowiednia osoba to dzialam Na tyle wiedzy mam zeby troche podrasowac chlopakow a ze jakis grosz wpadnie to podrasuje i siebie mysle

Treningi w zeszlym tygodniu byly zrobione jak nalezy, aczkolwiek przy 800gr wegli spie jak kamien i ciezko sie wstaje haha dlatego dosc szybkie byly te treningi. Cardio na styk wyrobione ale teraz dwa tygodnie dniowek wiec bedzie znow pelen ogien ) Wagowo roznie bo bylo juz nawet 110,6kg ale sporo wody w udach glownie bo gora dalej przyzwoicie. Trawienie smiga jak ta lala i te 5200-5500kcal z czystej michy przelatuje jak woda Dlatego jak jestem glodny mimo zjedzenia wszystkich posilkow za przyzwoleniem @Dominika zjadam posilek 7. Obydwoje jestesmy zdania jak organizm sie domaga to nie ma co sie szczypac. Zreszta wy juz wiecie ze my mamy troche inne podejscie do masy Mam dostarczyc paliwa i budulca odpowiednie ilosci i tak jest a ze u mnie zmienna aktywnosc w robocie raz jest ta nadwyzka spora raz minimalna dlatego lepiej doj**ac jak sie meczyc i jesc na styk.

Wczoraj sporo do ogarniecia mialem i tak mnie to pochlonelo ze zapomnialem jesc, trzeba bylo na szybko uzupelnic kcal z pomoca Pizza Hut Wczoraj dzien pod wzgledem michy spisany na straty Bo rano wstalem bylem z psiakiem, potem Frankfurt po miecho. Kupilem 24kg chickena w zaj**istej cenie bo 4,3€ + 7%podatku a ostatnio przed swietami bylo bodajrze 5,5€. Potem. Zakupy w lidlu i ze bylem na czczo wjechaly dwie drozdzowki Po zakupach od razu z psiakiem na dwor, potem wszystko rozpakowac bo Theo gryzie wszystko i wlazi do siatek. Po wszystkim zjadlem 500gr ziemniakow, 300gr pangi i pol Avocado i poszedlem na drzemke. Potem siadlem do rozpisek i tak zlecialo do pizzy i przekaski w miedzy czasie w formie dwoch bagietek z kura i serem oraz 2 kromki tosta z kremem ciasteczkowym. Przed snem 250gr chudego twarogu i 60gr wheya a dzisiaj juz standard. Wstalem po 8 bylem z psiakiem, zarzucilem Animal Cuts i pedaluje. Reszta dnia pozniej bo dzis dwa terminy do ogarniecia i trening


Fotki formy, jak na 110 rzekomych Kilogramow nie ma tragedi mysle











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
Masa to masa! Dużo żarcia, ciężkie treningi i no ten tego... tak jak pisaliśmy na insta xD hehe
Dobrze jest! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze to wygląda, widać że od zawodów wpadło trochę mięsa już :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@winterr91, no tak jak pisalismy trzeba zrec ile wlezie zeby wyciagnac maximum

@Wojtek, na takie festivale sie nie pisze lepiej bo moglo by sie zle skonczyc

@Mati, Podobno rosne w oczach ale ja tego nie widze, jedynie po ciuchach ze ciasne sie robia

12.01.2020 Masa tydzien 6

W niedziele wjechaly Bareczki.

50min Cardio na czczo.

Barki

1. Wznosy w bok x 4 15 - 5
2. Podciaganie sztangi wzdluz tulowia x 4 12 - 6
3. Krucyfixy czy jak to cw. Sie zwie x 4 15 - 8
4. Wycisk na smithcie siedzac z martwego punktu x 4 12 - 6
5. Wznosy hantli w przod x 4 15 - 7
6. Facepulls x 6 20 - 10

Trening niezly, niczego nie brakowalo i pompa byla dosc solidna.

13.01.2020 Masa tydzien 7

Pobudka przed 5, sniadanko i szybka runda z psem i do roboty. W robocie stresu sporo ale jakos przezylem. Po pracy zabawy z psem i wkoncu pojechalem na silke. Na silce z milion ludzi i wszystko pozajmowane. Skutki "nowy rok, nowy ja" Caly trening musialem poorzestawiac.

Plecy

1. Drazek x 3 12 - 8
2. Wyciag poziomy do brzucha x 4 12 - 6
3. Sciaganie drazka do klatki x 4 12 - 5
4. Sciagnie drazka V do klatki x 4 12 - 8
5. Sciaganie drazka do bioder x 4 20 - 12
6. Wioslowanie na maszynie jednoracz x 2 12 - 10

Trening na pelnej improwizacji. Pomoa mimo to niezla i dzis dobrze czuc plecy. Na grzbiet nie poszlo nic bo mnie troche pobolewa a dzisiaj tj. 14.01 pojda. Czworki o ile pojade na silke bo musimy z Psiakiem do weterynarza, a po za tym caly obolaly jestem powoli wiec mysle ze z koncem stycznie rozpoczniemy odooczynek. Mysle ze udalo mi sie wycisnac sporo z tego Rebound'a. Po offie ruszamy dalej.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
A długo tego off'a planujesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Widzę że tak samo mase zaczęliśmy , u mnie również teraz 7 tydzień leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
winterR
A długo tego off'a planujesz? :)


W sumie to mostek nie off bo typowy off by mnie zabil chyba a jak nie off to zona z corka napewno Planowo 6 - 8 tygodni zeby sie ogarnac bo juz jednak zmeczenie wychodzi, progres juz coraz slabszy, mikrourazow coraz wiecej. Szkoda bo apetyt i trawienie igla ale jak sobie odpoczne to rusze z kopyta porzadnie

@Wojtus tyle ze ja zaraz koncze ten pierwszy etap i zobaczymy jak bede wygladal po mostku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
wojtekztr
To ile tyg masz zamiar masowac ?


Taki przeciagniety Rebound po sezonie to byl. Teraz chwila na zlapanie oddechu i mysle ze drugi etap potrwa 16-18tyg. Wtedy bedziemy myslec czy startujemy na jesien 2020 do 100tki czy jednak jeszcze za cienko jest i przedluzymy offseason.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

forma lato