SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te ziemniaki pieczesz w całości a piekarniku? Ile czasu to zajmuje ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja jakbym mial jeśc kiedy jestem głodny to jadłbym cały czas 5-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja teraz na czystej misce w porownaniu do lat ubieglych gdzie sporo podjadalem odczuwam glod dosc ostro Naszczescie w skali tygodnia jak idzie wg. Planu wypada tylko jeden DNT

@goergu do mnie tak wlasnie mowily i je zjadlem

@Mati, ziemniaki na focie maja 330/350gr sztuka. Nakluwam solidnie widelcem, sole sola ziolowa, daje naprawde kapke oliwy i zawijam w folie. Ziemniaki tej wielkosci pieke w temp. 200°C przez 65-70min

@Mariusz ja tez w sumie non stop ssanie mam ale mialem niedawno problem przejesc to wszystko ale jednak sie unormowalo, mysle ze tez insa ma tez wplyw na ssanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja mam jak Domino- w DNT pierwszy posiłek musi być bez WW, inaczej zgon. Ogólnie w DNT często mam większy apetyt jak w dzień z treningiem, ale to tez pewnie z nudów- dnt=praca W DT węgle mam już w pierwszym, bo nie umiem inaczej przed treningiem i niestety to też kończy się zjazdem po godzinie, no ale...

Ziemniaki kozak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Kamil no do mnie ze zdjęcia mówią, ale nie chcą wyskoczyć z monitora

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@goergu a probowales potrzasc?

10.08.2018 Masa dzien 101

Rutyna jak co dnia i po wszystkim uderzylem na silke.

Klata

1. Wycisk hantli skos dodatni x 4 12 - 8
2. Wycisk hantli na plaskiej x 4 12 - 9
3. Wycisk na Hammerze siedzac x 4 12 - 8
4. Brama x 4 20 - 12

Trening w dobrym tempie i pieknie poszedl Super pompa i ogolnie samopoczucie bylo nienajagorsze. Na koniec wjechalo 25min Cardio.
Miska standard.


11.08.2018 Masa dzien 102

Z rana lidl jak co sobote i po skonczonej pracy zakupy. Postanowilem sobie wyluzowac na sobote i zrobilem off bo mialem niezle zakwasy na klacie i barkach. Do tego poluzowalem pasa w diecie ale bez przesady. Jadlem kiedy bylem glodny i na co mialem ochote. Na 2 posilek wjechaly 3 slodkie bulki, w miedzy czasie 300gr milka i kebab na kolacje. Z dziewczynami zrobilismy sobie wieczor filmowy i wciagnalem 3 filmy jeden po drugim. Na pierwszy ogien "Jumanji" drugi ten nowy z Jackie chanem zapomnialem tytulu i na koniec Maze runner 3. Plan byl taki zeby odpoczac i zregenerowac sie na maxa przed niedziela.

12.08.2018 Masa dzien 103

Pospalismy wszyscy do 11:30. Zjadlem pierwszy posilek i poszykowalem p******y na pozniej. Przed treningiem wjechalo 100gr ryzu, 250gr cyca i kapusta kiszona. 90min po posilku bylem juz na silce.

Plecy

1. Wioslo ze sztanga w opadzie x 4 12 - 5
2. T Bar x 4 15 - 6
3. Low row na maszynie x 4 12 - 10
4. Sciaganie linki wyciagu do bioder x 4 20 - 12
5. Sciaganie drazka wyciagu do klatki chwyt neutralny x 4 15 - 8
6. Rack pulls x 4 12 - 6

Trening masakra, juz po 2 cw byl dobry zajazd ale cisnalem dalej ile sie da bo wkoncu plecy do ostrej poprawy sa. Na koniec 25min Cardio i bylem niezle zniszczony w domu zjadlem 2 ostatnie posilki i poszedlem sie polozyc bo musze znow wstawac po 4 zeby najpozniej byc o 5:15 w pracy.





Zmieniony przez - Gugcio w dniu 13.08.2018 06:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Działasz coś w temacie syfów, bo już dłuższy czas masz tego sporo? Szukałeś przyczyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Grzechu podstawowe badania Hormonow, watraby, lipidy itd. Nie wykazaly zadnych nieprawidlowosci. Ogarniam na wlasna reke bez jakies ostrej chemi typu izoteryna. Ogolnie i tak jest duzo lepiej jak bylo wiec mysle ze wkoncu sie z tym jakos uporam. Uzywam tonikow do skory na bazie kwasu slicylowego, czestsze kapiele, pilingi i zmiana recznikow plus standardowo cynk itd. Ogolnie mialem juz z tym problem za czasow mlodzika ale wtedy tylko plecy i jednak troche mniej, ale aktualnie wiecej blizn jak swierzych syfow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
13.08.2018 Masa dzien 104

Kolejny dzien ktory rozpoczyna sie chwile po 4 rano Nie sluzy mi tskie wczesne wstawanie. Od jakiegos tygodnia mialem cos jakby stan zapalny lewego oka, stawialem na zapalenie spojowki ale jakos dalo sie zyc po niedzielnych plecach gdzie troche potu nalecialo stan sie lekko pogorszyl i zona wymusila na mnie wizyte u lekarza Skonczylem prace 30min wczesnien i pojechalem do lekarza ale ten ma urlop do konca miesiaca wiec musialem we wtorek rano uderzyc do innego. Zona w poniedzialek przeplukala mi oko rumiankiem i we wtorek oko juz wygladalo prawie normalnie i glupio bylo isc do lekarza ale nie poszedlem do pracy wiec musialem isc. Lekarka stwierdzila ze stan zapalny schodzi i przepisala jakies mocniejsze krople i wyslala mnie do roboty A juz myslalem ze sobie odpoczne do weekendu a tu lipa trzeba znow tyrac


14.08.2018 Masa dzien 105

Piszac date dotarlo do mnie ze jestem 15lat po slubie a 18lat w zwiazku z moja ladniejsza polowka Jak ten czas zap..... a to masakra. Oby wytrzymac kolejne 15lat w zgodzie i bedzie to moj zyciowy sukces bo podobno szybko sie nudze Zeby nalezycie uczcic rocznice i korzystajac z dnia wolnego machnalem wkoncu dobry trening.

Czworoglowe Ud

1. Siad klasyczny x 6 100kg x 10, 140kg x 8, 160kg x 6, 130 x 8, 120kg x 10, 100kg x 12
2. Front squat 60kg x 10 x 10 x 10 x10
3. Wyprosty siedzac x 5 po 15powt. Z progresja ciezaru. Ost seria lekki drop zeby dobic do 15

Trening niezly mimo ze kolana dawaly troche w kosc to wkoncu po rozruszaniu sie powoli odpuszczaly. Przy 160 ost 2 powtorzenia lekko mnie przygielo ale nie bylo tragedi. Fronty na dobitke w dobrym tempie mnie juz ostro zmeczyly a na koniec wyprosty. Nogi byly tak spompowane ze ledwo lazilem i kazdy kto mnie mijal patrzyl na uda a jakby nie bylo najwieksze to one nie sa. Na koniec polecialo 20min Cardio bo musialem odebrac corke z treningu. Kolana od razu po treningu smarowane tak samo przed snem i dzis rano mimo to dyskomfort czuc. Myslalem ze kilka dni offu im dobrze zrobi ale nie do konca to pomoglo. Teraz od 5:10 gnije w robocie i korewsko mi sie nic niechce. Potem w planach barki albo lapy, pomysle jeszcze co latwiej bedzie wykonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
Szybko się nudzę, mówi facet który buduje sylwetkę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium