SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
18.05.2020 Masa tydzien 1

Waga' 102,3kg

Wkoncu mozna powiedziec ze cos sie zacznie dziac . Pobudka przed 5, szybka rundka z psiakiem, sniadanko i ogien do pracy. W pracy jakos zlecialo mimo ze troche mnie wkorwili to dalem sobie rade. Po pracy szybka wizyta w aptece i ogien do domu. Przedtreningowy wjechal w 2 Minutki i ogien z zonka na silke machnac kopyta bo wczoraj zona miala jakies skurcze zoladka i nie pojechalismy.

Nogi

1. Wyprosty x 4 25 - 10
2. Front squat x 3 10 - 8 - 6
3. V squat x 3 12 - 10
4. Suwnica x 4 15 - 10
5. Uginania lerzac x 4 15 - 8
6. Uginania jednonoz stojac x 4 12 - 8
7. Wspiecia na palce stojac x 4 12 - 10

25min Cardio.

Trening wkoncu na konkretnym sprzecie sprawiajacy frajde. Mega pompa juz od pierwszych seri. Po takiej przerwa to sama przyjemnosc troche spompowac Kopyta Jutro w planie klatka moze bicek i brzuch tez wjada, zobaczymy jak czasowo bedzie mi szlo. Silki narazie nie sa jakies przepelnione wiec tragedi nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A to u was od dziś otworzyli? Myślem ze tydzień temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Od piatku 15ego w moim regionie w niektoeych czesciach niemiec tydzien wczesniej a w niektorych otworza dopiero w pierwszej polowie czerwca. Najwazniesze ze mozna dzialac a cos mi sie wydaje ze mi ta przerwa na zle nie wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 97 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15619
Możesz zdradzić jak wyglądają zasady korzystania z siłowni po tej przerwie? Prysznice, ilość osób na m2, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie wiem czy Ci cos to da @Carlito bo kazdy region ma to w swoich rekach a juz nie wspomne ze Niemcy to znowu inna historia.
Tak po krotce to jedna osoba na 7m, prysznice i sauny zamkniete, 1,5m odstepu, dezynfekcja sprzetu przed i po, szafki tylko zeby wrzucic graty a na silke masz przyjechac juz przebrany, na 2 silce gdzie cwicze maska jak sie poruszasz po silowni ale podczas seri czy przerwy nie musisz.

19.05.2020 Masa tydzien 1

Standard jak codzien czyli pobudka, rundka z psiakiem, sniadanko i wio do tyrki. W pracy niezly mlyn psychiczny i fizyczny ale jakos przezylem. Po pracy szybka drzemka i ogien na silke.

Klata + Brzuch

1. Brama x 4 25 - 15
2. Wyciskanie siedzac na maszynie x 4 20 - 12
3. Wycisk na smithcie skos dodatni x 4 15 - 8
4. Wyciskanie na hammerku siedzac skos dodatni x 4 15 - 10
5
. Butterfly x 4 20 - 12
6. Wznosy nog w zwisie x 4 20 - 10

Po silce w ramach cardio rundka z psiakiem 40min.

Pompa miazga, myslalem ze mi cycki rozsadzi rozmiar i nabicie powoli wracaja ale to jeszcze nie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
21.05.2020 Masa tydzien 1

Narazie cwicze w systemie 2 dni on 1 off zeby organizm mogl sie ogarnac bo Domsy sa masakra. W niemczech teraz dlugi weekend wiec korzystam i odpoczywam.

Rutyna ta sama z tym ze wiecej pospane a tak. 25min cardio na czczo, spacer z zonka, corka i psiakiem wieczorkiem trening.

Plecy

1. Wioslo nachwytem x 3 15 - 7
2. Wioslo na maszynie jednoracz x 3 15 - 8
3. Sciaganie drazka do klaty szeroki chwyt x 4 15 - 5
4. Sciaganie drazka do klatki waski chwyt x 3 12 - 8
5. Sciagania na hamerze podchwytem x 3 12 - 8
6. Sciaganie drazka do bioder x 4 20 - 10

Trening w mega tempie, mega pompa i czucie miesniowe. Jedynie ten nieszczesny nadgrastek uniemozliwia wioslowanie na wiekszym ciezaze bo boli. Reszta na plus. Nabija mnie okrutnie i jestem ciekaw wagi w niedziele mimo ze zarcia jakos wiele nie dalem na start. Uchwyty/drazki amerykanskiej firmy Mag zaj**iscie mi lerza i plecy naprawde super czuc a przedramie odciazone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
22.05.2020 Masa tydzien 1

Cardio z rana i dobrze pobyczone wiec na trening w miare wypoczety ale alergia troche dokucza.

Barki + lekki brzuch

1. Wznosy w bok stojac x 3 15 - 10
2. Wznosy w bok siedzac x 3 12 - 10
3. Wznosy w bok jednoracz z linka wyciagu dolnego x 3 15 - 12
4. Podciaganie drazka wyciagu dolnego do brody x 4 3 15 - 10
5. Wznosy w przod na wyciagu x 4 12 - 10
6. Butterfly reverse x 4 15 - 10
7. Wznosy nog x 3 20 - 10
8. Sklony na maszynie x 3 20 - 10

Znow swietny trening, trzymam tempo na ten nowej silce bo nikt nie zagaduje z kazdego sprzetu najczesciej min 2 sztuki wiec nie musze czekac tylko lece z treningien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
24.05.2020 Masa tydzien 1

Waga: 106,2kg

Ostatni dzien dlugiego weekendu ale sie nic nie chcialo niemilosiernie. Pies mnie w nocy budzi bo zakumal dziad maly ze wstane ale wole wstac jak ma narobic w domu. Troche z zona mielismy slabe samopoczucie i mielismy zrezygnowac z treningu ale po spacerze z psem i lodach jednak pojechalismy i wjechal zaj**isty trening.


Cardio: po wstaniu na czczo 25min.


Czworki

1. Wyprosty x 6 30 - 12
2. Front squat 12 - 8 - 6
3. V Squat x 3 15 - 10
4. Suwnica x 3 12 - 10
5. Wykroki chodzone z obciazeniem x 4 max.

Trening w dobrym tempie bo wyrobilismy sie w 60min. Rozbilem nogi jednak bo chce poswiecic sie dwojka na tej masie. W Front squat + 10kg wzgledem ubieglego tygodnia. Wykroki z Sand bag 17kg pieknie weszly i ogolnie trening mega poszedl mimo poczatkowych niecheci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
25.05.2020 Masa tydzien 2

Tydzien popoludniowek wiec rano na czczo Cardio 25min. I po 2 posilkach na trening przed praca.

Tricesp + Biceps

1. Prostowania z linka wyciagu x 4 15 - 8
2. Francuz z linka wyciagu x 4 15 - 8
3. Dipsy na maszynie x 4 15 - 10
4. Modlitewnik na maszynie x 4 15 - 10
5. Mlotki stojac x 4 12 - 8
6. Uginania na hammerku siedzac x 4 15 - 10

Szybko i dosc solidnie chociaz lap i tak nie cierpie cwiczyc. Pompa i czucie miesniowe zacne. W pracy jakos zlecialo wiec nie bylo tragedi. Posilki zjedzone wszystkie wg. Planu.

26.05.2020 Masa tydzien 2

Ciagnelo na silke jak cholera ale zaplanowany byl Restday wiec z ciezkim sercem trzeba bylo zrezygnowac z treningu chociaz mialem mysli zeby jechac. Jakos o 10 zadzwonila Corcia ze w drodze powrotnej do domu na Rowerze koles wyjechal jej pod prad i po tym jak zrobila mu miejsce zjezdzajac na ulice chciala wrocic znow na chodnik ale zbyt wysoki kraweznik byl i sie nieszczesliwie wylozyl udrzejac twarza w kraweznik. Naturalnie zaraz krew z nosa itd. Koles ani sie nie zatrzymal ale jedna mila Dama jadaca autem szybko zjechala i jej pomogla i zadzwonila po Karetke. Corcia dzwonil tez do mnie i 5min pozniej bylem juz z zona na miejscu. Corcia musiala na obsereecje do Szpitala na 24h a tam po badaniach i przeswietleniu wyszlo ze wszystko cale tylko potluczone. Caly dzien z glowy bo przez ta corone j**ana ledwo co zone do niej wpuscili bo jest niepelnoletnia. Dzisiaj popoludniu ma juz wyjsc wiec wszystko git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
27 - 30. 08.2020 masa tydzien 2

Wszystko wg planu ale nie bylo jak wypiski zrobic bo szef siedzie calymi dniami. Planowo wjechala klata i dwojki i lydka. Potem w piatek znowu off bo musialem jechac po cycki z kury. Kupilem na wszelki wypadek wiekszy zapas bo 39kg wiec na okolo 6tyg starczy. Do tego 4 czesc serialu Queen of South na netflix wyszla i troche pogladalem do sniadania W pracy wesolo bo ekipe mam zgrana wiec przelecialo.

Sobota

Pobudka o 4:40, z psem przed blok i czas na pierwszy posilek. Potem do Lidla a po pracy jak zawsze zakupki. Byle moja ulubiona szarlotka ktorej od ponad roku nie bylo wiec wzialem jedna na "weekend" ale niestety podczas rozpakowywania zakupow wj**alem 700gr a z 50 oddalem zonie potem drzemka. Po drzemce wjechalo 300gr lososia i bulka pszenna i poszedlem do fryzjera. Po powrocie 2 kluchy na parze 40gr dzemu i 300gr cyca i pojechalem na silke.

Plecy

1. Sciaganie drazka do bioder x 4 20 - 12
2. Sciaganie drazka do klaty szeroko x 4 15 - 6
3. Sciaganie drazka do klaty wasko x 4 12 - 8
4. Low row na hammerku stojac x 4 12 - 6
5. Sciaganie drazka hammerka podchwytem siedzac x 4 15 - 6
6. Rack pulla x 5 12 - 5

Trening trwal niecale 70min, pompa mega, czucie zaj**iste i plecy naprawde dobrze przeorane. Na tej nowej silce mam tyle mozliwosci sprzetowych i wierze w to ze to tez pozytywnie wplynie na ta mase Ide na cardio/spacer z moim Terrorysta potem moze jakis solar i w godzinach popoludbiowych barki

Fotka godzine po treningu wiec juz bez pompy. Tak to wyglada aktualnie po 2 tygodniu powrotu na silke

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium