SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Amg27
Forma kozak i dobre predyspozycje


Dzieki, zobaczymy co uda sie zbudowac przez ten rok

Co do drugiego pytania, jasne ze da sie cos zbudowac na propie, trenie i masterze bo takiego czegos jak Cuts roids nie ma. Pytanie tylko po co? Jak wiadomo ze sam tren lajtem nie jest a ja jestem zwolennikiem dluzej a mniejsze dawki. Sa ludzie co pociagna na trenie i pol roku ale co po wrzucic sensewnego na redukcji? Moim skromnym zdaniem lepiej poleciec na innych srodkach i ewentualnie pod koniec wrzucic np. Dlugiego trena i potem zmieniac estry i ciac kcal. Jak ktos sie jednak uprze to przy nadwyzce na takiej Bombie napewno idzie zrobic niezly progres. Ja jeszcze na 2tyg mamm soku wiec zobaczymy jak to bedzie ale wole na masie dluzsze estry bo juz wszystko boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470140
Kamil graty za starty nie pisalem nic nigdy ale zawsze czytam teraz mam pytanko co do startow w DE jak to wyglada w kwestiach technicznych? Tylko Niemcy/obcokrajowcy z obywatelstwem czy sa jakies mozliwosci np zeby Polak sobie przyjechal gdzieś i wystartowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Marian87, Dzieki sliczne. Co do startow w DE to zalerzy jaka federacja i gdzie chcesz startowac. W imprezach IFBB organizowanych przez dbfv (odpowiednik naszego pzkif) potrzebujesz licencje startowa a zeby ta miec musisz podac jakis klub dla ktorego chcesz startowac. Sa kluby ktorym wystarczy ze wyslesz fotki formy i wtedy dostajesz ok zeby na nich zameldowac licencje. W zawodach jak Frey classic co sie nie dawno odbyly lub w innych federacjach czesto wystarczy uiszczenie oplaty startowej i to wszystko.

05.05.2018 Masa dzien 4

Dzien dodatkowego treningu bo ostatnio musialem rozdzielic lapy. Nie bylo Cardio ale wjechal tric i brzuch.

Triceps + Brzuch

1. Francuz lerzac podchwytem x 4 15 - 5
2. Prostowania z linka wyciagu x 3 20 - 8
3. Waski wycisk x 4 15 - 5
4. Pompki na poreczach x 3 po 12powt.
5. ABS roller x 3 15 - 12
6. Allachy na wyciagu x 3 20 - 10
7. Wznosy nog w zwisie x 3 15 - 12

Trening dobry i wyczerpujacy. Dobra pompa i ogolnie samopoczucie super. Powoli sie rozkrecam i od poniedzialku podnosimy objetosc i intensywnosc treningow.

06.05.2018 Masa dzien 5

Rano na czczo wjechalo 30min Cardio, potem sniadanko i ogien na silke.

Lydka + Dwuglowe ud + Posladki

1. Wypychania na suwnicy + wspiecia osle bez obciazenia x 8 20 - 12
2. Mcnpn x 5 15 - 10
3. Uginania siedzac x 5 15 - 6
4. Uginania stojac jednonoz x 5 20 - 12
5. Hipthrust x 5 12 - 10

Fajny trenening, pieknie weszlo i czulem sie dalej super. Wrzucilem poslady chociaz troche bo tez im nie zaszkodzi a mysle ze wrecz przeciwnie Wpadlo w ten dzien niestety sporo kcal dlatego kolejne 2 - 3 dni polece na low Carb i dam wegle tylko przed i po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Po tak dobrej redukcji, dobrej formie, dotychczasowemu zapałowi i ciężkiej pracy, bogatszy o startowe doświadczenia, jesień i okres dokładania dobrych kg zapowiada się rewelacyjnie!

Postaram się częściej coś pisać, bo odwiedzam cały czas, tu i insta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki @Tomku Sam jestem ciekaw co na tej masie uda mi sie dobudowac bo ruszylismy z kopyta. Miska juz rozpracowana na ostatnich 5 miesiacach masy. Trening calkiem inny, tzn. Ciezej jak kiedykolwiek. Wczesniej trenowalem ciezko ale nie wystarczajaco ciezko jak sie okazalo. Teraz staram sie bazowac na cwiczeniach wielostawowych i cwiczyc jak najdluzej po za strefa komfortu. Czas pokaze czy to przyniesie oczekiwany efekt.

07.06.2018 Masa dzien 6

Dzien zaczalem o 4:30 od 30min Cardio. Potem spakowalem zarcie odswierzyle. Sie i do roboty. W robocie po przejeciu zmiany zjadlem pierwszy posilek z mojego LC planu czyli 5calych jaj, 50gr boczku, 50gr kielbasy wolowej i pieczarki. Potem w pracy wjechal drugi posilek skladajacy sie z 250gr kury, troche cukini, pieczarek, papryki i pomidorow z puszki. O 12:30 zjadlem 140wola i 80gr cyca z salata, pomidorami i lyzka jogurtu naturalnego. W domu zjadlem znow cyca w pomidorach z warzywami i 125gr makaronu. Zaliczylem dobra drzemke i o 19:30 skoczylem do sklepu z odzywkami po nowa flaszke bo moja mi znowu pekla. Na silce bylem o 20.

Czwurglowe ud

Na rozgrzewke wjechaly 2 seri wyprostow po 25powt.i pare przysiadow bez obciazenia z lekkim rozciaganiem.

1. Przysiad klasyczny x 5 100kg x 10, 120kg x 8, 140kg x 6, 150kg x 3, 100kg x 10
2. Wypychania na suwnicy x 5 200kg x 15, 240kg x 12, 280kg x 10, 320kg x 8, 320kg x 6
3. Wykroki chodzone x 4 pierwsza bez obciazenia a potem 10-15-20kg na max.

Na koniec wjechalo 25min Cardio. Trening zaj**isty, mimo ze bylem sam to ciezary jak na mnie przyzwoite a to tak naprawde pierwszy ciezki trening nog na tej masie. Zobaczymy jak sie to potoczy. Mam nadzieje ze kopyta cos podrosna



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ten zestaw na czwórki tak wyglada tylko na ten moment czy będziecie bazować cały czas na 3 ćwiczeniach? moim zdaniem tych nóg w ten sposób nie poprawisz, nawet jeśli każda seria poleci do załamania, ale oczywiście to tylko moja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Na starcie taki wariant narazie a z czasem bede zwiekszal objetosc i intensywnosc to byl dopiero pierwszy planowy trening czworek na starcie Masy Stawy jeszcze kwicza wiec powolutku do celu Po za tym nogi wczesniej cwiczylem srednio ze wzgledu na nieszczesny kregoslup, teraz wiem ze strach byl nie potrzebny wiec bede sobie pozwalal na wiecej tym razem. Jeszcze ze 3 - 4 tygodnie i wjedzie pewnie prawdziwy priorytet na czworki tzn. 2 * Week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
3 duże krążki już ładnie wyglądają, a zaraz będzie 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Tomku pewnie to jeszcze troche potrwa ale cieszylbym sie niezmiernie

08.05.2018 Masa dzien 7

Wstalem o 04:20 i przekrecilem 40min Cardio. Potem praca sniadanie praca itd. Na silce z kumplem przeoralismy klate.

Klatka + Brzuch

1. Skosk dodatni 45° wolny ciezar x 5 12 - 5 + 2 - 3z pomoca dodatkowo w najciezszych seriach.
2. Hantle na skosie dodatnim 30° x 5 12 - 5 + 2-3 dodatkowe z pomoca.
3. Wycisk na hammerze siedzac x 5 20 - 8
4. Brama x 5 25 - 15
5. ABS Roller x 3 20 - 12
6. Sklony na maszynie x 3 * max

Klata zajechana na maxa Trening jak z innej planety Masakra jaka roznica jak masz konkretnego parntera ktory wyciska z Ciebie wszystko co tylko sie da. Naszczescie chlop kumaty i wie kiedy pomoc i jak. Dzisiaj klata rwie jak diabli, zaj**iste uczucie Potem w domu dokrecilem 25min Cardio i przygotowalem zarelko na na nastepny dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Tomku pewnie to jeszcze troche potrwa ale cieszylbym sie niezmiernie

08.05.2018 Masa dzien 7

Wstalem o 04:20 i przekrecilem 40min Cardio. Potem praca sniadanie praca itd. Na silce z kumplem przeoralismy klate.

Klatka + Brzuch

1. Skosk dodatni 45° wolny ciezar x 5 12 - 5 + 2 - 3z pomoca dodatkowo w najciezszych seriach.
2. Hantle na skosie dodatnim 30° x 5 12 - 5 + 2-3 dodatkowe z pomoca.
3. Wycisk na hammerze siedzac x 5 20 - 8
4. Brama x 5 25 - 15
5. ABS Roller x 3 20 - 12
6. Sklony na maszynie x 3 * max

Klata zajechana na maxa Trening jak z innej planety Masakra jaka roznica jak masz konkretnego parntera ktory wyciska z Ciebie wszystko co tylko sie da. Naszczescie chlop kumaty i wie kiedy pomoc i jak. Dzisiaj klata rwie jak diabli, zaj**iste uczucie Potem w domu dokrecilem 25min Cardio i przygotowalem zarelko na na nastepny dzien.







Zmieniony przez - Gugcio w dniu 09.05.2018 15:16:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium