SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958409
bardzo ładnie się już robi, skosy i brzuch co raz lepiej widoczne, bedzie konkret na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki @Kuba budujaca opinia jakby nie bylo nie od zoltodzioba Takie slowa naprawde motywuja.

C.D 25.03.2018

Tak jak pisalem zaliczylem plecki na silce u mojego kolegi i nauczyciela pozowania. Silka to fajna mieszanka ale jednak z przewaga oldschooloweg sprzetu. Przed treningiem corka zrobila mi mix z zabawek All nutrition i byla moc. Wjechalo 8gr Aakg, 6gr cytruliny i 4gr beta alaniny. Na wioslo wjechalo 140kg x 6 wiec nawet niezle jak na mnie

Plecy

1. Wioslo ze sztanga w opadzie x 5 15 - 6
2. Wioslowanie na maszynie chwyt neutralny, ost seria z potrojnym dropem.
3. Wyciag do klatki szeroki chwyt x 5 15 - 8 w 2 seriach pomagal kolega
4. Wioslo hantla w opadzie 50kg x 12-12-10
5.przenoszenie na maszynie x 3 po 12
6. Przyciąganie drazka do bioder x 4 25 - 10 w ost seri potrojny drop.

Trening saietny bo jednak maszyny stare to naprawde inna bajka, dobrze czulem plecy i naprawde inny wymiar treningu. Corka dorwala aparat i troche sie pobawila I wyszlo takie cos







I fotka zarelka

Pozowanie tez juz niezle wychodzi i dzisiaj pracowalismy juz nad zwrotani I programem dowolnym moze niedlugo puszcze jakis filmik. Tymczasem do kuchni jakies jedzonko uszykowac i na kanape


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 25.03.2018 18:10:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
26.03.2018 Redukcja dzien 83

Waga dzisiaj: 91.3kg

Dzisiaj zrobilem Restday bo mialem 3 naprawde ciezkie treningi z rzedu. Rano wjechalo 60min Cardio a potem zajalem sie 5kg cyca z kury. W tym tygodniu mam zastepstwo na popoludniuwkach a kierownik ma urlop wiec dosc spokojnie mimo sporej ilosci pracy. Najgorszy jest niestety glod, ktory na tym etapie towarzyszy mi juz caly dzien. @Dominik zadowolony z formy ale mimo to wprowadzilismy zmiane w postaci dodatkowych 20min Cardio w DT i odpadlo 5gr oleju lnianego z ostagniego posilku. Jeszcze 19dni i po raz pierwszy stane na scenie, nie moge sie juz doczekac ale mimo to jakies obawy sa. Jutro machne chyba klateczke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No i na tych fotach widac to, co teraz najwazniejsze- detale!

Kozak! Co tu wiecej pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958409
jak już pisałem, co fotka to lepiej - no ale tak ma przecież u Was, zawodników być , im bliżej zawodów

ale z tym różowym pasem na 1 fotce to trochę przegiąłeś

nie wiem czemu mi tego posta wczoraj nie wysłało, ale dobrze ze sfd 'zapamiętało w oknie szybkiej odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki chlopaki, jak widac staram sie jak moge Daje z siebie naprawde wszystko zeby forma byla jak najlepsza. Mimo to moge juz powiedziec ze duzo sie nauczylem podczas tych przygotowan i ze z dnia na dzien wyglada to coraz lepiej. Wkoncu spelnie swoje marzenia i to mnie cieszy najbardziej Druga sptawa moja zona mnie naprawde bardzo pozytywnie zaskoczyla, wiedzialem ze bede mogl liczyc na jej pomoc ale ze az tak sie bedzie angazowac i mnie wspierac nawet finansowo to nie przypuszczalem. Jestem pewien ze to nie beda ostatnie starty bo z takim wsparciem Zonki, Corki no i ogromnym wsparciem ze strony @Dominika nie widze innej opcji jak dalszy rozwoj i kolejne starty.

27.03.2018 Redukcja dzien 84

Wstalem o 7:30 i cos mnie tknelo zeby wygrzebac go pro i troche w przyszlosci pokrecic. Potem standardowo godzinka Cardio, szykowanie miski i silka. Przed silka skoczylem tylko po Monkey pod do go pro i lustrzanki i pyklem klatke z brzuchem.

Klatka + Brzuch

1. Wycisk hantli na plaskiej + rozpietki x 5 15 - 6 + 15 - 12
2. Wycisk sztangi skos dodatni x 4 12 - 6
3. Wycisk hantli wasko na skosie dodatnim + pompki na poreczach x 4 20 - 12
4. Brama x 4 25 - 15
5. Allachy na wyciagu x 3 25 - 15
6. Wznosy nog x 3 po 15.

Pompa nawet niezla, dobre czucie miesni i szlo jak po sznurku. Cardio po treningu odpuscilem bo chcialem zobaczyc czy bede sie czul lepiej w pracy bo wczoraj strasznie cienko bylo. Slaby bylem strasznie, non stop glodny i miedzy posilkami dostawalem lekkich drgawek jakby lekka hipka. Dzisiaj bylo zdecydowanie lepiej ale teraz wlasnie siedze i krece kolejna godzinke Cardio. Jutro chyba rozbije to na godzinke rano, pol godziny po treningu i pol godziny miedzy posilkami 4-5. Na koniec pare fotek co polecialo tez na insta. Plus filmik.









Edit: Kuba pas od zony Moj za duzy a jej sie jakos zepne a wole przy wiosle na 140kg nie ryzykowac z luznym pasem za to paski rozowe moje


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 27.03.2018 23:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958409
haah, ale pamiętam jak na początku tego dziennika lub poprzedniego narzekał, ze micha to lipne foty, nie będzie co pokazywać, a teraz im bliżej startu to widze, że posiłki niby proste a wyglądają co raz lepiej, jakiś kurs fotografowania wpadł po drodze, albo córa Ci pomaga , przyznaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dobrze Kamil to wyglada :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dziennie już 2h cardio leci? no ilość naprawdę solidna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
forma super sie robi

tlyko zebys kolarzem nie został :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium