SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nad czym tu się zastanawiać, lecisz po swoje
Nagraj następnym razem coś z treningu nóg, a już na pewno fota z tymi żyłami- teraz to musi być widać fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Tomku, nie ma co filmowac. Przy takiej ilosci cardio nogi trzymaja wody. Do tego mam rozdzielone czworki i dwujki wiec nogi non stop opuchniete a po za tym one nigdy nie byly w formie Ale cos tam niedlugo nakrece mysle, moze jakies pozowanko

02.03.2018 Redukcja dzien 59

Poranek standardowo jak caly tydzien.

Lydka + Brzuch

1. Wspiecia siedzac na Smithcie x 6 30 - 15
2. Wypychania na suwnicy x 6 20-12
3. Allachy na wyciagu x 4 20 - 8
4. Unoszenia nog Lerzac na lawce x 4 max

Trening to taka pozostalosc z calego tygodnia W lydce sid koncentrowalem na mocnym dopieciu i rozciagnieciu i dobrze wchodzilo. Brzuch tez dobrze skatowalem na minimalnych przerwach pomiedzy seriami. Ale od rana czulem sie juz dosc slabo s w pracy doszlo dziwne uczucie w gardle i takie jakby lekkie uczucie goraczki. Zonka zakupi aspirynke i wit c mamy zapas wiec jakos dam rade mysle Jutro mimo ze wolne od treningu godzinka Cardio do zrobienia i jeszcze obiecalem dziewczynom ze pojezdzimy po meblowych za lozkiem dla malej i lustrem dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
03.03.2018 Redukcja dzien 60

No i stalo sie, i mnie dopadlo chorobsko. Mimo to pojechalem do lidla, szef dwa razy mi mowil ze jak mi zle zebym szedl do domu i pewnie bym poszedl ale nie ma co ukrywac jak chce sie startowac to siano potrzebne wiec walczylem do konca. Niestety w ten dzien zadnej aktywnosci nie zaliczylem, lekka goraczka, zawalone bolace gardlo i okolice oskrzeli jak i zapchany nos wygonily mnie do lozka. Najpierw przed snem wyjatkowo wjechalo 320gr chudej wolowiny z passata pomidorowa na bardzo ostro ale smak tak mialem slaby ze palilo tylko w zoladku. Reszta dnia wg. Planu chociaz przespalem w sumie jakos 7h. Zonka tez placek, corka Naszczescie juz duza i wyruzomiala wygonila nas do lozka i kazala odpoczywac i sie nami zajmowala.

04.03.2018 Redukcja dzien 61

Dzisiaj nawet slabiej jak wczoraj mimo sporych dawek aspiryny i wit C. Gorne drogi kompletnie zawalone. Mimo to nie ma co sie mazac wsiadlem na rower i walnalem godzine Cardio.

Potem drzemka i jedzenie kolejnych posilkow. Na teraz zostal mi jeszcze jeden i spac. Pozowanie dzisiaj musialem odmowic bo nie mialo to wogole by sesnsu dzisiaj. Rano smigam do lekarza i wezme chorobowe na caly tydzien bo w pracy tez juz sobie kierownik wymyslil ze mam przyuczac nowego pracownika a na hali temp. Rzedu 6-10stopni aktualnie wiec nie bylo by szans wyzdrowiec. Po za tym duzo zgonow na ta grype bylo wiec lepiej jechac do lekarza niech zbada i cos przepisze. Jutro normalnie juz wrzuce Cardio i wieczorem sprobuje uderzyc na silke zrbic klatw i brzuch. Miche trzymam to forma nie ucierpi mimo to wody naciagnalem troche bo waga +1,1kg i mnie to drazni strasznie. Czas ucieka to nie ma co sie mazac. Szacun i wielkie Dzieki dla @Dominika jak na prawdziwego przyjaciela przystalo a do tego trenera mimo odleglosci jaka nas dzieli pisze kilka razy dziennie, kontroluje czy trzymam miche i czy wypoczywam bo chcialem juz dziaj na silke jechac. To wlasnie dla niego i mojej Zony i Corki bede walczyl na scenie, zeby im podziekowac za wszystko bo bez nich bylbym w ciemnej dupie a nie na scenie.


Teraz czas ogolic futro zeby u lekarza jutro siary nie bylo


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 04.03.2018 22:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdrówka !!! Krok w tył a za chwile 2 do przodu !!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki @Mati, bylem u lekarza i mam chorobowe do konca tygodnia. Mimo to wjechalo godzine Cardio w niezlym tempie. Pod wieczor pojade klate machnac a teraz szykuje zarelko na caly dzien Wiecej fot bedzie potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Na spokojnie z chorobą, też przechodziłem niedawno i nie było tak źle
A godzinne aeroby to kwestia przyzwyczajenia wg mnie. Przyjdzie taki moment że będzie Ci ich brakowało
A sylwetka wygląda już na prawdę ładnie. Twardo i sucho
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Sergiusz, dzieki ciesze ze powoli jakos to zaczyna wygladac chociaz ja dalej to srednio widze

05.03.2018 Redukcja dzien 62

U lekarza jak zawsze, czyli jasnowidz bo ani nie zbadal i juz wiedzial ze wirus grypy wiec przepisal tylko Ibuprofen 600. No nic chociaz chorobowe na caly tydzien mam wiec jakos do siebie dojde. Po powrocie od lekarza wskoczylem na rowerek i bachnalem w 60min 35km czyli moj nowy PB Potem zj**alem se sniadanie Chcialem sobie cos odj**ac ale przedobrzylem z przyprawami i wyszla h**nia na koncu wjechalo 300gr kury, ze 100gr warzyw i 2kromkami chleba tostowego Potem zmielilem sobie 1950gr kury i zrobilem w passacie pomidorowej.

Potem drzemka jak to na chorobowym
Po drzemce takiej lajtowej czyli jakos 3h zjadlem pezedtreningowy i grubo po 21 pojechalem na silke. Musze troche pozniej jechac jak by kierownik dzwonil zebym byl w domu Dla niego wszyscy chodza na chorobowe bo nie maja ochoty robic, nie interesuje go ze temp. Panujace na hali sa jak w chlodni a w biurze mi klima nap*****la do tego jeszcze.

Klata + Srodkek barkow + Brzuch

1. Wycisk hantli na skosie 15° + rozpietki x 5 15 - 8 + 15 - 12
2. Wycisk na smithcie skos 45° x 5 20 - 6
3. Brama z gory + Brama z dolu x 4 20 - 15 + 15 - 12
4. Wycisk hantli wasko + przenoszenie hantli x 4 15 - 12 + 15 - 12.
5. Wznosy w bok 5 x podwojny drop set + 4kg x 10 + 6kg x 10 + 8kg x 10 + 10kg x 10 + 12kg x 7
6. Allachy na wyciagu + sklony boczne z obciazeniem x 3 25 - 15 + 15

Na koniec tylko 35min Cardio bo zamykali silke juz dlatego dalem wyzszy kat nachylenia i troche przycisnalem Trening troche sie dluzyl bo jeszcze dosc plytki oddech mam ale jakos poszlo. Nie potrafilem spompowac klaty i czulem sie jak flak ale to zadna nowosc. Na koniec kilka fotek bo podobno z dnia na dzien coraz lepiej, przynajmniej tak mowi moja zona i inni







Zmieniony przez - Gugcio w dniu 06.03.2018 02:11:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
k***a to ci lekarze nie tylko w u nas w Polsce tak podchodzą do tematu;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958438
zdrówka, forma konkretna się już robi, zdążysz - jakby było za lekko to by było za łatwo , pamiętaj :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Ty masz Kamil te ramiona potężne
Fajna forma!
Napisz jeśli to nie problem bo nie chce wertować tylu stron, na jakich zawodach startujesz i w jakiej kategorii?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium