SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
troche mnie ne bło ale naszczescie wiele nie ma do nadrabiania :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Jak to masie @Mariusz . Wszystko idzie mozolnie ale ciagle do przodu i jak narazie wg. Naszego planu. Sila powoli rosnie, waga rowniez jakosciowo jak na mnie jest naprawde dobrze. @Dominik zadowolony i ja rowniez. Nie kombinujemy tylko trzymamy sie nakreslonego planu. Do wrzesnia ogien, potem najprawdopodobniej totalny Off i roztrenowanie.Mysle ze blizej konca roku dalej ruszymy z masa a kwiecien - maj zaczne przygotowania na sezon jesienny pewnie.

05.06.2018 Masa dzien 35

Nie wiem czy to wina upalow czy sie starzeje ale budze sie po 5h i za cholere zasnac nie moge a te 7h moge pospac na luzie bo i tak nikogo nie ma w chacie. Dospalem na sile do 15:30 i zonka mnie obudzila bo nie wiedziala czy chce wstac bo zawsze mowie ze jak jej nie napisze zeby mnie o jakiejs godzinie konkretnie obudzila to chce wstawac tak o 15. Wjechalo 45min cardio na czczo bo pisalem z kumplem i tak jakos nakrecilem tyle Waga dalej stabilnie sie trzyma na 101kg wiec mysle ze po niedzieli wpadna kolejne kcal. Na silke pojechalem na 20 bo mialem odebrac mloda z jej treningu ale im sie przeciagalo i zona mowila ze ja zdarzy odebrac bo sama juz byla gotowa z treningiem wiec powiedzialem mlodej ze mama juz jedzie po nia a ja uderzylem na silke.

Lydka + Dwuglowe Ud + tylek

1. Wypychania na suwnicy z max rozciagnieciem lydki i pelna kontrola ruchu x 10 25 - 8.
2. Wyciskanie na suwnicy poziomej nogi na gornej krawedzi platformy x 5 15 - 12.
3. Mcnpn z hantlami x 5 20 - 10
4. Uginania siedzac x 5 15 - 8 w ost seri podwojny drop.
5. Hip thrust x 5 15 - 12.

Trening wszedl mega zaj**iscie. Lalo sie ze mnie ze w miejscu gdzie robilem Ciagi nakapalem mala kaluze Co dziwne malo ktory bywalec silki byl tak urobiony jak ja a cwiczyli glownie klate czy plecy wiec albo mam tak ch**owy gen co do potliwosci albo wiekszosc ludzi nie potrafi cwiczyc. Moja zonka mowila tez ze az z niej kapalo wiec chyba jednak to drugie. Nowe cw. Na dwujki nie sadzilem ze tsk super wejdzie. Mimo ze wycisk to polowa stop po za platforma i pieknie pompowalo dwujki. Widzialem te cw. U Paul Poloczek i czytalem w kilku wypiskach tu na forum ale dopiero dzisiaj sprobowalem i wchodzi na stale zamiast uginania jednonoz ktore robilem na maszynie do wyprostow i bolaly mnie kolana. Lydka podczas wolnych i kontrolowanych ruchow niezle palila, do tego czesto maxymalne rozciagniecie z przytrzymaniem na 2-3sekundy daly niezla pompe Reszta tez pieknie weszla i na koniec treningu czulem sie dobrge dotyrany a dwujki dupa i lydki dobrze piekly i spuchly teraz gnije w robocie a po pracy musze jechac po miecho bo sie cycki skonczyly Jutro planowo lapy i brzuchol na Weekend wrzuce jakies fotki bo teraz przez skreconego neta nic nie idzie dodac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Z tym snem mam podobnie. Dłużej jak 6h nie popie, zwyczajnie już mi się nie chce i czuję się wyspany. Tak jak teraz... Czeka mnie dzisiaj nocka w pracy więc fajnie było by pospać jeszcze ale co jak już mi się odechciało. Nie lecą żadne treny itp. Może sobie wkrecam ale zbieglo się to gdy jako źródło magnezu zacząłem jeść apteczny aspargin zamiast tych Olimpa czy sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś jak pracowałem na zmiany to po nocce tez zawsze max 5 h snu wychodziło. Po dniówce natomiast nie było tego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja i na trenie problemow nie mam i pewnie jakbym rolety spuscil to zaspalbym na nocke. Aktualnie tez tren nie leci juz z 4 tyg. Chociaz juz pod koniec przygotowan wogole slabo spalem bo co godzine do kibla musialem wstawac Na nocce zap****** taki ze nie wiedzialem gdzie rece wlozyc, dali mi nowego czlowieka na zmiane wogole nie z fachu nikt go nie poduczyl specjalnie a wymagaja od niego jak od prawie normalnego pracownika. I tak kursuje, biuro - produkcja. Bylem po miecho i cholera moj Buddy z hurtowni mowi ze kurak podrozal i zamiast 4,7€/kg netto zaplacilem 5,3€/kg ale co zrobic, 20.7kg wzialem i tak do urlopu wystarczy Ide cos polezec i pewnie znow zasne z telefonem i rano potem bede szukal, wczoraj lerzal na ziemi Dorzuce pare fot przy okazji szamy itd.

Weekendowy Burger i pieczone ziemniaczki




I taki tank z nebbi wpadl co Ostatnio wspomnialem, 100% bawelny zaj**ista jakosc wiec raczej nie ostatni ciuch tej firmy ale i tak marzy mi sie jersey z mordexa



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 06.06.2018 07:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widać ze bf tez nadal trzyma się na dobrym poziomie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Mati, dzieki. Pilnuje tego jak diabli bo celem jest wyzsza waga przy lepszej jakosci jak rok temu. Wymiary sa takie same lub zblizone do tych z ostatniej masy a jakosciowo sporo do przodu wiec progres jest napewno. Byle udalo sie tu i tam cos dorzucic i bede szczesliwy. Narazie z kcal nie szalejemy ale po wstepnej rozmowie z @Dominikiem po niedzieli chyba cos dorzucimy jesli waga dalej bedzie na poziomie 101 - 101,5kg.


06.06.2018 Masa dzien 36

Tradycyjnie po wstaniu wjechalo 30min Cardio. Potem sniadanko i w miedzyczasie odnalazla sie zaginiona paka z suplami

Jak sie okazalo paczk byla uszkodzona bo troche oleju kokosowego pocieklo i karton rozmokl w jednym miejscu przez co ktorys z sasiadow odmowil przyjecia paczki. Obsluga sklepu stanela na wysokosci zadania i pomogla w reklamacji. Druga sprawa jak to mozliwe ze paczka z Polski dhlem idzie 53h a po niemczech nieraz tydzien poszykowalem posilki i mojego mixa na trening.

Wiem wiem ze z tego by szlo zrobic przedtreningowke, i postworkout shejka ale za leniwy jestem to wrzucam wszystko na raz i woda ma zaj**isty cytrynowy smak
10gr mono
10gr glutaminy
15gr BCAA
3gr cytruliny
5gr AAKG

Triceps + Biceps

1. Prostowania z linka wyciagu 15 - 7
2. Waski wycisk na plaskiej 100kg x 12, 110kg x 6, 110x 4, 100kg x 6
3. Orostiwania z drazkiem wycuagu podchwytem x 3 15 - 9
4. Francuz na wyciagu stojac x 3 15 - 8
5. Prostowania z linka wycisgu jednoracz przed siebie x 3 12 - 6
6. Mlotki stojac 22kg x12, 30kg x 6, 30kg x 5, 20kg x 12
7. Modlitewnik z lamana sztanga x 4 10 - 7
8. Uginania w podporze o kolano x 3 12 - 6
9. Uginania na modlitewniku jednoracz na maszynie x 3 12 - 10 ost laczona z oburacz na dobicie

Trening ok, chociaz nie przepadam za treningiem lap. Pompa i nabicie na spory plus. Prawy lokoec tez czasem dawal o sobie znac. Jutro Rest day a w piatek czworki




Zmieniony przez - Gugcio w dniu 07.06.2018 01:43:07

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 07.06.2018 05:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tu mnie jeszcze nie było
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No @BzykuDG jeszcze nie ale fajnie ze wpadles

07.06.2018 Masa dzien 37

Dzisiaj niestety rest day Wybity z rytmu kompletnie bo zonka zrobila mi miecho i swierza surowke to mi pozostalo tylko ugotowac ryz pol dnia przelezalem, z jednej strony fajnie bo odpoczalem ale z drugiej strony brakuje tej dziennej rutyny i troche sie ponudzilem. Teraz mi sie strasznie nie chce do roboty jechac Highlight dnia to obejrzany wywiad @Dawida z @Mariuszem @Mariusz bardzo skromny i sympatyczny chlopak widac a u Dawida widac ze juz pelen luz przed kamera Mega filmik, propsy Chlopaki Przed praca splucze auto chyba bo czekalem na zapowiadany deszcz ale sie nie doczekalem a tych pylkow od cholery plus owady po autostradowych bojach i biedak w kropki jest Jutro czworki i siady, zobaczymy czy ktos bedzie do Asekuracji chyba ze w Racku sam polece z zabezpieczeniami


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 07.06.2018 20:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Noo, to Bzyku śledź, bo fajny i rzeczowy dziennik

Kamil, takie mieszanki są najlepsze, tym bardziej, że smaki pomperów czy bcaa z AN są naprawdę w porządku. Niekiedy pije się takie rzeczy z przymusu, a tu nieraz mam ochotę w ciągu dnia zrobić sobie "mirinde" z pomarańczowej cytruliny

Gugcio
Wybity z rytmu kompletnie bo zonka zrobila mi miecho i swierza surowke to mi pozostalo tylko ugotowac ryz

Eh te nasze problemy!

Marian swój chłop, pogadasz o wszystkim! Musisz kiedyś wpaść do nas, albo my do Ciebie

I ja po 4kach? U mnie też wczoraj były grane!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium