SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
W ubiegla niedziele bylem z zonka na innej silce w okolicy bo kazdy chwali to musielismy obczaic Naturalnie machnelismy nogi Fajny park maszyn Hammera do tego duza silka wiele maszyn nawet po 3 - 4 szt. Mnie kusi zeby sie przeniesc zonke nie bardzo Mialbym wiecej mozliwosci sprzetowaych, ciezsze hantle itd. Musze rozkminic jakies rozwiazanie. Zrobilismy cale nogi i byla masakra, zakwas trzyma sie do dzisiaj Rozp****** byl niezly haha.

W poniedzialek zrobilem wolne bo musialem do roboty na 5 i bylem doj**any ostro i leb mnie bolal. Wczoraj podjechalem do kumpla do sklepu bo chcialem sobie cos z kasy urodzinowej dokupic i wzialem ostatniego Tanka z GASP. Potem wjechala klata.

30.04.2019 Masa tydzien 11

Klata

1. Wyciskanie na Hammerze siedzac x 4 20 - 7
2. Wyciskanie na smithcie skos dodatni x 3 12 - 5
3. Wycisk waski hantli na skosie dodatnim x 3 15 - 12
4. Rozpietki na plaskiej lawce x 3 15 - 12
5. Przenoszenie Hantli za glowe x 3 15 - 12
6. Wycisk na maszynie siedzac chwyt neutralny x 3 15 - 10

Trening z tych udanych, dobra pompa i czucie miesniowe checi tez spore a nowy tank plus 10 do sily. Cardio nadal na czczo 20min x 4 - 5 w tygodniu.
Lece niedlugo na Plecy z Ziomkiem chyba ze bedzie mu bardziej pasowac wieczorem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Powiadomki ON
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wracamy do swiata zywych. Wymeczyla mnie ta masa ale to juz koncowka wiec przycisne te ostatnie dni. W zeszlym tygodniu bylem juz tak dojechany ze zrobilem se 3 dni przerwy od piatku do niedzieli To byl strzal w dziesiatke. W niedziele wlecialy plecy z ziomkiem i byla naprawde dobra pompa


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Plecy szeroko, talia wąska
Śledzę cały czas, na insta było ostatnio trochę zdjęć i jest bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No i wkoncu nadszedl czas wrocic do regularnych wypisek.

13.05.2019
Dzisiaj pierwsza popoludniowka na rozkladzie wiec trening po jednym posilku.

Barki
1. Odwodzenia linek w tyl x 3 20 - 12
2. Wznosy w bok w opadzie tulowia siedzac na lawce x 3 15 - 12
3. Wznosy w bok stojac x 3 15 - 10
4. Wznosy w bok jednoracz z linka wyciagu x 3 15 - 12
5. Podciagnie do brody z drazkiem wyciagu w szerokim chwycie x 3 - 12 - 7
6. Wznosy hantli w przod stojac x 3 15 - 12
7. Wznosy w przod ze sztanga podchwytem x 3 15 - 12

Trening w dobrym tempie choc prawy bark troche dokuczal. W piatek ostatnia fizyty u fizjo i dalej musze walczyc juz sam. Pompa dobra i chec do treningu spora. Teraz walczw w pracy jedzac grzecznie posilki


@Tomku, wielkie dzieki Tak na insta czasem cos wpadnie jak sie przypomni haha. Oby bylo lepiej jak rok temu





Zmieniony przez - Gugcio w dniu 13.05.2019 20:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Widać pompę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wypiska z wczoraj bo juz nie zdarzylem a dzisiaj off. Od dwoch dni mam ostre ataki czkawki, mial ktos cos podobnego?

14.05.2019 Lydka + Dwojki

1. Wspiecia na suwnicy x 8 20 - 10 ostatnia seria z potrojnym dropem.
2. Wypychania na suwnicy, stopy na skraju platformy x 4 15 - 12
3. Uginania siedzac x 4 15 - 8
4. Mcnpn z hantlami x 4 15 - 12

Trening dosc ok, dobra pompa i miesnie palily a w szatni nogi sie trzesly fajnie. Dzisiaj dobry zakwas i dupsko tez ciagnie. Jutro pare spraw do ogarniecia wiec trening z zonka w porannych godzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Może nadmiar jedzenia lub za szybko jesz?
Kiedyś czytałem o gościu, który miał czkawkę 42lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
czkawka jak jem za szybko i za sucho. ja musze zapijac lub jeść na morko, ogólnie wole bardziej mokre jedzenie (szejki, kleiki, owoce, gulasze) wtedy łatwiej sie je i przełyka. taki stek jak u CIebie bez sosu nie przeszedł by u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Obydwoje macie po czesci racje. W ubiegla srode mialem Gastroskopie i Naszczescie wszystko ok. Po konsultacji z lekarzem wniosek byl jeden, mianowicie zbyt duze juz ilosci jedzenia z ktorymi moj zoladek radzil sobie coraz gorzej. Do tego produkty typu swierze soki owocowe powodowaly zgage i wzdecia. Posilkowalem czesto takimi sokami po treningu. Za rada lekarza aby zmniejszyc ilosci jedzenia i wyelimonowac produkty ktore mi nie sluzyly skonsultowalem sie z Dominikiem i zaczynamy redukcje

Trening: Push Pull Legs w systemie 3 dni On jeden Off i 3 dni on. Dla mnie jako zatwardzialego fana Splitow 5 - 6 dni ciekawa odmiana

Makro w DT: B - 330, W - 450, T - 45 DNT: B - 300, W - 250, T - 60

Cardio 6 * 45 min w dwoch sesjach. 30min na czczo i 15min po treningu. W domu korzystam z rowerka na silce bede uzywal Stairmasterka.

Pierwsze 3 treningi mam za soba Weszly naprawde zaj**iscie bo motywacja wrocila po tym jak z zoladkiem powoli sie unormowalo. Pompa i checi na treningu super. Silowo tez wyglada to calkiem ok. Z zoladkiem juz wszystko ok, jem wszytsko jak nalezy i czesto miedzy posilkami pojawia sie glod, brzuch dosc plaski i nic nie boli. Od następnych treningow bardziej sczegolowe wypiski. Na koniec pare fot choc bez fot podgladowych formy niestety bo nie bylo sensu robic. Niestety od poniedzialku do czwartku jadlem roznie i nie zbyt bogato. Przed samym badaniem bylem 14h na czczo i prlatycznie o 3 lykach herbaty. Cale nabicie ucieklo i wygladalem jak flak. Teraz juz po 3 dniach wg planu nabicie wraca i ogolnie wszystko wraca do normy. Selfiki z treningu tez beda raczej w konkretnym ubraniu bo pierwsze tygodnie chowam sie przy pomocy dlugich bluz itd















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium