SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
11.03.2021 Masa tydzien 8

Jak codzien w tym tygodniu pobudka po 4, 30min Cardio, sniadanko i ogien do pracy. W pracy jakos przezylem i w domu udalo sie przyciac komara przez godzinke. Ternin mialem na silce o 18 do 19:30.

Plecy

1. Sciaganie na maszynie x 3 12 - 10.
2. Wioslo hantla x 2 10 - 12.
3. T bar lerzac x 3 12 - 10.
4. Wyciag poziomy do brzucha wasko x 3 12 - 10.
5. Trap raises x 3 15 - 12.
6. Przenoszenie sztangi za glowe w szerokim chwycie x 3 1 2 - 10.
7. Rack pulls w chwycie rwaniowym x 3 10 - 6.

Swietny trening na mojej ulubionej silce uwielbiam takie treningi i ciesze sie ze wkoncu po 4 miesiacach bez silki moge powoli myslec o robieniu progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
To w DE musicie umawiać termin na silce ? Nie możesz sobie przyjść o tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Damian_619
To w DE musicie umawiać termin na silce ? Nie możesz sobie przyjść o tak ?


Listopad i grudzień w Kędzierzynie też były bloki czasowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Damian_619
To w DE musicie umawiać termin na silce ? Nie możesz sobie przyjść o tak ?


Tak musze rezerwowac, i kiedys bym sie wkorwial ale jak pomysle ze silki zamkniete byly od 2 listopada do poniedzialku to juz niech sa te terminy, treningi w maskach ale chociaz mozesz isc cwiczyc. Hesja to jedno chyba z 3 "Wojewodztw" ktore ma wogole otwarte silownie. Pozostale 13 dalej czeka. Cwicze na 2 silkach jeszcze wiec zawsze gdzies termin dostane bo zasada jest taka, 1 osoba na 40m kwadratowych. W jednej silce jest to 25 osob i tu mam tylko 60min a w drugiej gdzie bylem wczoraj 65 ososb jakos i 90min. Dalej to nie jest normalne ale lepsze jak nic. Nie op*****lalem sie podczas Lockdownu wiec forma pasuje a teraz od poniedzialku zaczynam powoli trening z prio na nogi i bedzie to mozna nazwac "masa" mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14677 Napisanych postów 53191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400701
W Krakowie też tak jest, że rezerwujesz sobie miejsce. Fakt, że ograniczenie to chyba 279 osób, ale zdarza się ze miejsc zaczyna brakować. Ja sobie z góry rezerwuję na cały tydzień te godziny, które mnie interesują i gitara
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja chodziłem zwykle rano bo tak mi pasuje więc był luz ale popołudniami byla czasami podobno masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
No z drugiej strony to masz racje, tyle czasu człowiek czekał na otwarcie siłowni że teraz nawet takie ,,coś" cieszy
Kto by pomyslał że kiedyś będziemy się cieszyć z takich drobnostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
kurde jakby mi ktos w polowie pazdziernika powiedziale, ze bede jezdzil 26km w jedną stronę na silke ...przez kolejne 4-5 miesiecy to bym powiedziale, ze jest yebniety i az tak się nie poswiece i bede cos na gumach cudowal....jednak to żadna przeszkoda jak cos uwielbiasz robic, tym bardziej zapisy na daną godzinę. Wiem, ze godząc sie na takie warunki jakos się podporządkowujemy temu choremu systemowi ale co zrobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Damian, niestety tak jest ale nic innego jak narazie nam nie pozostaje jak zrobic w zainstnialej sytuacji wszystko co w naszej mocy aby nie popasc w dolek. Mi sie przy pierwszym lockdownie to nie udalo, ale przy drugim dalem z siebie wszystko i wrocilem na silke w lepszej formie jak przed lockdownem.

@Grzechu, dokladnie ale milosc do sportu jest silniejsza. Sam niesadzilem ze w piwnicy bede tyle z siebie w stanie dac ale frajda byla i tersz na silce mozna wejsc bez obaw na wyzsze obroty. Nie ma co ukrywac ze spora to zasluga @Domina ktory motywowal i motywuje kazdego dnia, uklada mi treningi itd. Ja z kolei korzystam z wiedzy ktora przekazywal mi @Domis przez lata i niezle to wychodzi Na kolejnym Prepie bede mial naprawde mega wsparcie obydwoch Dominikow i mojej zonki wiec musi byc ogien na scenie

12.03.2021 Masa tydzien 8

Wstalem chwile przed 5 i nie robilem Cardio bo juz bylem lekko zajechany po 4 treningach z rzedu i 5 x cardio po 30min. W pracy jakos przetrwalem i myslalem tylko zeby sie polozyc na chwile. Po niecalej godzince zjadlem lekki przedtreningowy i pojechalismy z zonka na silke

Lapki

1. Prostowania z linka wyciagu x 3 15 - 10
2. Prostowania z drazkiem podchwytem x 3 15 - 12
3. Francuz stojac jednoracz z linka wyciagu x 3 15 - 10
4. Francuz z hantla stojac jednoracz x 2 12 - 10
5. Uginania z hantlami stojac x 3 15 - 10
6. Uginiania w opadzie x 3 12 - 8
7. Mlotki siedzac x 3 12 - 10.

Mega fajny trening. Pierwszy raz wyciagi od ponad 4miesiecy i bylo czuc ze tricek troche oslabl. Pompa juz mega od pierwszych seri

Na koniec moja przypinka i 2 fotki mojego najwiekszego Fana ale i mojej najwiekszej motywacji i mega wsparcia czyli mojej zonki. Zonka nie opuscila zadnego treningu w zadnym Lockdownie, jest skubana zawzieta ale nie ma ambicji wyjscia na scene, chce poprostu czuc sie dobrze w swoim ciele. Mamy nadzieje ze od kwietnia bedzie mogla wkoncu zaczac wspolprace z Wiktorem i Zuza bo taki jest plan juz od grudnia ale przez Lockdown nie bylo sensu.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
a w Łodzi siłownia po sąsiedzku działa praktycznie jak dawniej
Właściciel nie dał sobie w kaszę dmuchać i się nie zesrał jak większość, dzięki temu rozbudowuje klub i niedługo będzie miał jeszcze większą powierzchnię oraz jeszcze więcej sprzętu, itd.
cieszy mnie to, że mam to pod ręką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium