SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
CD 17.03.2018

Jako ze z zonka wczoraj po powrocie wyciagnelismy sie na kanapie to napisze pare slow o dniu wczorajszym dzisiaj. Wyjechalismy 12:25 i po niecalej godzinie bylismy na miejscu. Od razu wzialem sie za kolejny posilek bo bylem juz glodny. Potem szlo im to calkiem sprawnie i czas lecial przyjemnie na rozmowie ze znajomymi. Konkurencja wydawala sie dosc mocna ale jak sie okazalo co moglem podjrzec na scenie nie tak mocna jak myslalem. Co do mojej osoby Feedback bardzo dobry, jeden pkt. Krytyki to ze mam sie usmiechac Sylwetka dalej o super lini i proporcjach, te 5kg mniej na wadze bylo bardzo widoczne. Horst Wetterau pamietal mnie ze stycznia i powiedzial ze jestem na dobrej drodze i jesli przyjade na final i debiuty suchy na maxa to bede wygladal brutalnie i moge na luzie wygrac klasyka bo mam ogromny potencjal. Slowa naturalnie bardzo budujace i utwierdzajace mnke w tym ze z Dominikiem idziemy w dobrym kierunku. Nie zwalniamy tempa a wrecz postaram sie podkrecic na ile starczy sil zeby naprawde powalczyc o jak najlepsze miejsce i potem na mistrzostwach hesji tez dac czadu. Na koniec fotki z backstage na lekkiej pompie. Przed pompowaniem wrzucilem 8gr AAKG i 6gr cytrulinki z AN i fajnie sie spompowalem





Zmieniony przez - Gugcio w dniu 18.03.2018 10:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
no to takich słowach na pewno +200% do motywacji i zastrzyk energii, który się przyda w ostatnich tygodniach

Lecisz dalej, trzymam kciuki i obserwuje ostatnio z cichacza bardziej bo na głowie obecnie duzo rzeczy, ale jestem tutaj non stop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
To fajnie ze chociaz ktos zaglada Dzieki @Kuba, masz racje motywacja wzrosla ale nie ukrywam ze i troche strach bo bez BPS mam tylko 3tygodnie zeby sie dobrze dociac. Z drugiej strony jestem spokojny bo @Dominik wie co robi, bez niego nie osiagnal bym zblizonej formy a ta poprawia sie z dnia na dzien.

18.03.2018 Redukcja dzien 75

Cala niedziele przelezalem po za planowym Cardio. Na trening zebaralem sie dopiero chwile przed 20 Od tego lerzenia nogi niezle odpoczely i wylazly takie zyly ze sam bylem w szoku

Czwurglowe Ud

1. Wyprosty siedzac 2 * 25 + 6 seri roboczych 20 - 8
2. Siad klasyczny Atg x 4 po 8powt.
3. Odwodzenia + przywodzenia x 3 20 - 12
4. Wypychania na suwnicy stopy szeroko i wysoko + stopy nisko i wasko x 4 15 - 8

Trening szybki i dosc intensywny, nogi po seriach na suwnicy drzaly przez dluzszy czas Na koniec 40min Cardio jak planowane

19.03.2018 Redukcja dzien 76

W tym tygodniu mam popoludniowki wiec wszystko w miare na wariackich papierach. Wstalem jakos po 9 i machnalem godzinke Cardio. Potem zjadlem i sie spakowalem i uderzylem lekko spozniony na silke. Wpadly lapy i brzuch.

Triceps + Biceps + Brzuch

1. Prostowania z linka wyciagu + mlotki stojac + Francuz na wyciagu stojac x 3 15 - 8
2. Mlotki z linka wyciagu + Francuz lerzac na lawce + uginania w opadzie z podpora łokcia o lawke x 3 12 - 8
3. Dipsy na maszynie + modlitewnik na maszynie x 3 25 - 15
4. Allachy na wyciagu + unuszenia nog w zwisie x 3 30 - 20 + 15 - 12

Trening dobry mimo lekkiej slabosci na starcie cos jak lekka Hipka ale zrobilem pare wiekszych lykow wody z Bcaa i sie powoli uspokoilo. Lapska spompowane i uzylone az sie morda cieszyla Zyly na bickach grube jak palec. Ogolnie musze przyznac ze pierwszy raz sie zaczyna mi sie podobac to co widze w lustrze Po treningu niestety tylko 20min Cardio bo musialem jechac do pracy ale dokrece w domu te 20-25min i dorzuce pozowanie




Zmieniony przez - Gugcio w dniu 19.03.2018 16:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Też zaglądam cały czas, bardzo fajnie idzie, fryzura też pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
To sie ciesze @Tomku Fryz pol zycia taki ale ostatnio krucho z czasem i ciezko do fryzjera sie wybrac bo w centrum i tam u niego zawsze opor

20.03.2018 Redukcja dzien 77

Dzisiaj zawiozlem mloda do szkoly na 9i poszedlem sie rozejrzec za ryba bo na ostatni tydzien planujemy dac glownie ryby wlasnie. Drogie te cholerstwo w porownaniu do kury ale co zrobic. Godzinka cardio tez jakos zleciala ale najgorsze jest to ze 1 posilku wogole nie czuje zreszta to nie czuje zadnego

Lydki + Dwuglowe ud w ss

1. Wspiecia na suwnicy poziomej + uginania siedzac x 6 30 - 15 + 20 - 10
2. Wspiecia siedzac na smithcie + Mcnpn x 4 30 - 12 + 4*12
3. Uginania jednonoz stojac + wspiecia osle z max rozciagnieciem x 4 12 + x 12


Na trening dotarlem dobrze zamulony i dosc zmeczony ale dalem z siebie wszystko i nawet dobrze poszlo. W pracy jako tako daje rade ale mam coraz wieksze problemy z koncetracja i zebraniem sie do roboty. Naszczescie dostalem urlop na tydzien przed startem.

ZMIANY

Jako ze waga ciagle sie wacha miedzy 91.8 - 92.5kg postanowilismy z Dominikiem na probe przyciac wegle z ostatniego posilku w DT jak i DNT i zobaczymy jak sie to przelozy na wage do niedzieli. Wtedy cykne tez fotki w podstawowych pozach i zobaczymy co bedziemy robic dalej. Tymczasem wracam fo pracy a o, 20 przed ostatni posilek


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 20.03.2018 19:39:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ten brązer gdzie kupowałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
MARIAN 17
ten brązer gdzie kupowałes?


U mnie na miejscu a dokladniej tu:
https://www.sportnahrung-engel.de/universum-top-tan-3er-set-profi-selbstbraeuner.html

Jakby ktos chcial albo pare osob to Wam moge ogarnac i wyslac do PL, nie ma problemu.

Wczoraj dostalem maila ze fotki sa juz online. Wiec sie z Wami podziele chociaz szalu nie ma.





Po fotkach widac ze bede potrzebowal min. 3 warstwy brazera bo na tej scenie odbeda sie wlasnie debiuty i warunki byly dokladnie takie same z originalnym oswietleniem itd.

Na koniec porownanie fotek z 27.01.2018 i z soboty tj. 17.03.2018, na wadze 5kg roznicy.




W niedziele kolejna godzina nauki pozowania. Do tego od wczoraj przyciete 50gr ryzu i czekamy co bedzie sie dzialo. Do planowanej formy daleka droga jeszcze ale z dnia na dzien coraz bardziej sucho a czasu jeszcze jest na dopalenie. Okazalo sie ze tylko zalicze podwojny start 14.04 i 29.04 na mistrzostwach Hesji. Niestety nawet jakbym zdobyl kwalifikacje na Mistrzostwa Niemiec to nie moge startowac bo nie mam Niemieckiego obywatelstwa Jedyna opcja w jesieni zdobyc kwalifikacje na Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec i wtedy start na nich ale to juz nie w tym roku. Od maja planujemy mase
I najprawdopodobniej nastepne starty jesienia 2019


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 21.03.2018 08:32:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
21.03.2018 Redukcja dzien 78

Dzisiaj troszke luzniej bo zarcie uszykowalem sobie wczoraj po pracy wiec od rana dosc spokojnie zasiadlem do Cardio. Po sniadanku ogarnalem kuchnie i pojechalem na silke

Klatka + Brzuch

1. Wycisk hantli na plaskiej lawie + rozpietki x 4 15 - 5 + 15 - 12
2. Wycisk na hammerze w lekkim skosie x 4 15 - 6
3. Wycisk na skosie dodatnim 45° na smithcie x 5 20 - 6
4. Brama x 4 25 - 15
5. Wznosy nog w zwisie x 4 po 15
6. Sklony w bok zbobciazeniem x 3

Sam trening wszedl super, dobra pompa i czucie miesniowe ale zeby sie zebrac na silke walcze ze soba, ciagne nogi za soba ale wiem ze musze jeszcze bardziej dociac wiec nie ma zmiluj sie. Cardio aktualnie robie na 3 sesje i czasem wchodzi pare minut wiecej jak planowo ale mam wrazenie ze jestem jeszcze w ciemnej dupie. @Dominik zadowolony i mowi ze wszystko wg planu leci ibtylko soe ze mnie smieje ze swiruje Fotki w tych samych pozach nudza wiec dzisiaj taki o to filmik



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
konkretna różnica na tych fotkach porównawczych miedzy koncem stycznia , a aktualnymi - widac, ze idzie bardzo dobrze i za te 3,5 tyg będzie na pewno jeszcze duzo lepiej ciśnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nadrabiamy zaleglosci bo troche sie nazbieralo

22.03.2018 Redukcja dzien 79

Zrobilem rest day po 4 treningach z rzedu tylko standardowo bylo 60min Cardio na czczo przerwa juz byla konieczna bo wogole mocy nie mialem i srednio sie czulem.

23.03.2018 Redukcja 80

Standard 60min Cardio na czczo, szykownie zarcia i ogien na silke zrobic barki

Barki

1. Wznosy w bok stojac x 7 w ost seri mega drop 15 - 5
2. Wznosy w bok stojac z linka wyciagu x 4 15 - 10
3. Wyciskanie na smithcie do brody x 5 20 - 6
4. Unoszenie hantli w opadzie siedzac na lawce x 4 15 - 12
5. Podciaganie hantli do brody + szrugsy x 4 12-10

Czuje juz powoli spadek mocy niestety, ciezary niby takie same lub min. Mniejsze ale coraz ciezej zrobic z nimi zalozona liczbe powtorzen. Ogolnie wszystko dobrze idzie i trzymam sie dalej planu

24.03.2018 Redukcja dzien 81

Niestety bylem po polodniowce i zeby sie nie zrywac o 4 postanowilem machnac godzinke cardio przed ostatnim posilkiem przez co mialem jakos niecale 3h snu. Potem lidl Naszczescie tylko 2h i szybkie zakupy. Potem szybka runda po meblowych bo mloda potrzebuje nowe lozko. Niestety te co chce bedzie najwczesniej za 4tyg. Oprocz tego dostalem nowy obiektyw do lustra i troche sie bawilem bo wystartowalem na insta W miedzy czasie zaliczylem lekko ponad godzinke drzemki i skoczylem na spotkanie zawodnikow organizowane przez lokalny sklep. Wciagnalem 5 plasterkow kolo cm roznych batonikow ale juz za wczasu w jednym z posilkow obcialem wegle Na spotkaniu sporo ludzi wymieniali sie doswiadczeniem itd. Do tego testy supli ale jako ze jestem 3tyg przed startem dostalem tylko Arginine w kapsulkach Jestem klijentem tego shopu ponad 10lat i w przyszlym roku bede ich reprezentowal na scenie Dostalem na testy pare porcji Ironmaxx Downer, suplemencik na poprawe snu na gabie itd. Smak super jak vibowit rozpuszczslnosc tez zaj**ista a czy dziala po jedenj porcji nie bede lepiej nic pisal. Kolo 20 skoczylem od razu na silke zeby zrobic czworki i reszte Cardio bo przed wyjsciem zrobilem 30min na wszelki wypadek.

Czwurglowe Ud

1. Wyprosty 2 *25 + 6 x 15 - 7
2. Siad klasyczny ATG x 4 10 - 3
3. Bulgary x 4 12 - 10
4. Wykroki chodzone bez obciazenia x 4 do odciecia

Trening super, nogi palily mimo pustego baku praktycznie dalem 140kg w jednej seri siadow bo byl kolega co wie jak asekurowac. 140kg zaden ciezar ale dla mnie bylo wazne czy bede czul mocno ledzwie i musze przyznac ze czulem to co trzeba wiec wzmocnienie korpusu procentuje. Na koniec fotka zarcia za pomoca nowego obiektywu


25.03.2018 Redukcja dzien82

Dzisiaj standardowo Formcheck. Z rana 35min Cardio. Zaraz sniadanie i lece na trening z Zawodnikiem Men's Physique a na koniec w ramach Cardio godzinka posingu. Wypiske dam potem ale wrzuce fotki co wyslalem @Dominikowi.







C. D. N


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 25.03.2018 10:18:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium