SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Mariusz, nie inaczej cele sa jak najbardziej realne i wymagaja jak zwykle tylko dyscypliny i ciezkiej pracy Wiec jak zawsze wszystko w moich rekach.

@Winter napewno dam Czadu, teraz nie ma wymowek bo mam tam wszystko aby zrobic zaplanowany progres wiec jak bedzie lipa to wiadomo ze to moja wina bedzie.

04.03.2020 Masa tydzien 1

Pierwsza nocka po paru miesiacach, Zombi jak cholera ze mnie byl i leb nakorwial ostro. Ale bylem na treningu i czulem sie od razu lepiej. Po wstaniu standaedowo Cardio 25min.

Lapy w ss + Lydka

1. Prostowania z linka wyciagu + uginania z drazkiem wyciagu dolnego x 4 15 - 10
2. Francuz z hantla stojac jednoracz + Mlotki stojac x 3 15 - 12
3. Dipsy na maszynie + uginania na modlitewniku x 3 20 - 10
4. Wspiecia na maszynie + wspiecia osle x 5 15 - 10 + 8 - 10

Trening szybki, dobra pompka i samopoczucie calkiem ok tylko wody pociaglem od gh i wygladam jak zbiornik retencyjny hahha. Do tego podbitka zarcia swoje robi. 7 posilkow wchodzi bez wymowek co niektorzy z Was widza w moich insta storys. Niechodze glodny ale tez nie jakis ozarty chociaz napewno wieksza sytosc posilkow bo wiecej bialka i troche wiecej Fatu jak zwykle

05.03.2020 Masa tydzien 1 - Restday

Spalem slabiej bo bylem po pracy we Frankfurcie po mieso i jak sie okazalo dostawa sie spoznia ze wzgledz na Corone Ziomek obiecal ze odlozy mi jak zwykle 25kg. W pracy spokoj ze przysnalem 2 * ogladajac Netflixa naszczescie mam 2 spoko maszynistow ktorzy doskanale wiedza ze ja zawsze za nimi stane wiec moge w kimono ciac na legalu.
Zarcie wchodzi, woda sie powoli reguluje ale u mnie to potrwa pewnie troche jeszcze. Bede sie staral co 4 tyg wrzucac takie fotki jak na starcie i bedziemy mogli spokojnie porownac i stwiwrdzic czy sie op*****lam czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dobra jestem Ostatni tydzien nocek po takiej przerwie tragedia niesamowita, dobrze ze szlo sie zdrzemnac w robocie bo w dzien spac wogole nie szlo. Treningi i micha trzymana jedynie w sobote mala zmiana planow byla. Rano po pracy zrobilem zakupy, wyszedlem z psem, zawiozlem mloda pod szkole i chwile z nia poczekalem az sobie nauczyciel przypomnial ze trzeba im otworzyc i pojechalem na chate zjesc ostatni posilek. Jak sie kladlem bylo juz po 10. Chwile po 14 wstalem na lanie, pogadalem z zonka i znow sie polozylem bo wieczorem zonka chciala mnie zabrac do kina. Wstalem jakos kolo 19, zjadlem i poszlem sie golic i pod prysznic. Chwile sie pokrecilismy w domu i chwile po 22ruszylismy do kina na " Niewidzialny czlowiek". Film sie skonczyl kolo 1 a my glodni wiec w ramach dnia kobiet zabralem zonke na Burgera do BK Zonka wciagnala Steakhouse, ja tez jednego + 2 longbeefy, hot Brownie z lodem i loda Kit kat w niedziele udalo sie odespac ten kiepski tydzien, Micha juz normalnie i wieczorem wjechaly Barki + klata lekko + Brzuch.

09.03.2020 Masa tydzien 2

Pobudka kolo 9, bez cardio bo dzien czworek. Ugotowalem zarcie bylem z psiakiem na dworze i ogien na silke. Mialem raptem godzinke na trening wiec trzeba bylo sie sprezac.

Legs 1

1. Wyprosty jednonoz x 4 15 - 12
2. V squat x 3 15 - 8
3. Suwnica skosna wasko x 3 20 - 10
4. Wykroki chodzone z obciazeniem x 3 max
5. Uginania lerzac z wolnym negatywem i dopieciem w fazie szczytowej x 4 15 - 10

Trening na wyzszych zakresach powtorzen. Mega pompa. Na nowej silce trenuje mi sie zaj**iscie i mozna naprawde pocwiczyc. Jest cala salka ala Crossfit ze sztuczna trawka i worami gdzie mozna zahebiscie porobic wykroki i nikt nie przeszkadza. To byl moj 3 trening nog w ciagu ostatnich 8 dni wiec jak widac wzialem sie na powaznie za poprawe slabych punktow Oprocz plecow leci wszystko 2 x Week Plecy beda mialy swoj osobny Mikrocykl.

1. 6 calych jaj, 125ml bialek, 40gr bekonu drobiowego, pieczarki.
2. 100gr ryzu, 330gr Tilapi, 3 kromki tosta pszennego + 60gr dzemu - preworkout
3. 100gr kleika ryzowego, 100gr wheya, 85gr platkow sniadaniowych.
4 - 5. 80gr ryzu, 300gr kury, pol Avocado, troche sosu slodko-kwasny z uncle beans bez cukru.
6. 80gr kleiku, 80gr wheya,20gr masla orzechowego
7. Serek wiejski light 300gr, 3 kromki tosta pszennego, 70gr sera light, pieczarki

I tak jem praktycznie kazdego dnia, raz po raz wpadna ziemniaki.

Waga w niedziele pokazala 105.3 dla przypomnienia bylo 99.0kg w zeszla niedziele wiec nabicie i rozmiar wraca ale ryj spuchl tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Noo przy takim skoku wagi to na bank czułeś, że żyjesz na siłce xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wypełniło się mięcho :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Robert ta z treningu na trening coraz lepsza pompa i czucie miesniowe. Jedynie ta woda i ociezalosc przy takim naglym skoku wagi juz nie sa takie fajne

@Winter, tak mysle ze odzyskuje to co bylo przed OFFem wiec efekt jest super. Sporo czasu, nic mnie nie goni wiec mysle ze troche miecha uda sie dorzucic

10.03.2020 Masa tydzien 2

Pobudka kolo 9, szybka runda z psiakiem i cardio. Potem szykowanie michy a w miedzy czasie wjechaly posilki 1 i 2.

Klatka + Lekkie barki

1. Brama x 4 20 - 12
2. Wycisk na maszynie siedzac x 4 20 - 10
3. Wycisk na hammerku skos dodatni x 4 15 - 8
4. Wycisk na hammerku skos ujemny x 4 15 - 8
5. Buttefly x 4 15 - 10
6. Wznosy w bok stojac x 4 20 - 10
7. Butterfly reverse x 4 15 - 12

Trening zaj**isty wrecz. Pierwsza maszyna na klate zaj**iscie wchodzi a hammerki wiadomo klasa sama w sobie jak widac powoli podnosze objetosc i intensywnosc. Czuje sie znakomicie i rosne w oczach podobno. Formcheck na koniec miesiaca i wtedy bedzie widac najlepiej czy cos sie dzieje.

11.03.2020 Masa tydzien 2 - Restday

Pospane i pojedzone ale juz troche skromniej. Z psem na lace w ramach Cardio tez bylem a teraz siedze w robocie i rozmyslam o jutrzejszym treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Siłki jeszcze u Ciebie otwarte?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Nie jeszcze a nadal i mam nadzieje ze tak zostanie bo sie wkorwie, niech se jaj nie robia. Masakra z tym wirusem sie sraja a korwa rocznie na grype umiera setki tysiecy ludzi i nikt sie tym nie przejmuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Media mają z tego pożytek i tyle.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wszędzie głośno, u nas nawet już są pogłoski że firmę chcą zamknąć... tylko ciekawe jak oni później się po tym pozbierają po takim zamknięciu jak dostarczamy odlewy i części do branży automotive...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
U kumpla w firmie czy np. U zony w Aldiku gdzie dorabia jest tzw. " No hand Shake policy" najgorsza jest ta propaganda wlasnie. Zonka pracuje w firmie gdzie produkuja i sprzedaja suple prozdrowotne jak wit c, msm, magnezy i inne naprawde sporo tego. Wiec padla spiewka ze tzw. Srebro kolodialne to naturalny antybiotyk i w kilka dni wyczyscili im magazyn. W Ostatnich dniach ktos j**nal na Fejsie ze Wit C moze uchronic przed zachorowaniem, 2 dni i magazyn pusty Firma nie jest duza wiec szefostwo kase w ch** teraz trzepie. Ja sie smieje tylko bo mam wyj**ane, straszyli swinska grypa i mialem. Dzwonili do mnie ze wymaz pozytywny zebym nie wychodzil z domu, wietrzyl pomieszczenie w ktorym przebywam i ograniczyl kontakt z domownikami aaa i dezynfekowal wszystko z czym mialem kontakt 5 dni goraczki a na 6 wstalem jakby nic. Najlepsze ze czas inkubacyjny to 14 dni wiec musialem profilaktycznie zostac w domu jeszcze tydzien Dzisiaj i jutro ma zonka wolne i jedziemy razem przed moja praca na silke wiec moze jak nie bedzie za duzo ludzi to cos cykniemy z przyczajki Niechce swirowac na nowej silce bo Forma jeszcze nie taka wiec cwicze w bluzach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium