SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Noga wydaję się o niebo większa! Ile to na miarce wyszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
No mogą poszła do przodu. I serio do Burdzego podobny :) w pull nie masz żadnych wiosek hantlem / sztanga ani podciągania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Tomku noga w sumie sporo nie urosla bo raptem 2-3cm ale wydaje mi sie ze regularne siady i dobre +40kg w siadzie zrobilo robote i w jakims stopniu te udo nabralo wyrazu i ksztaltu Miarka pokazuje skromne 68cm ale licze ze na scenie bedzie te 2 - 3cm wiecej jak w zeszlym roku

@Natalijka mam 2 * pull w tygodniu, jeden lrzejszy tj. Dzisiaj i jeden ciezszy z wioslem, t bar itp. Wiosla hantla nie robie bo mam hantle tylko do 40kg i zadyszki dostac idzie nawet robiac jak ostatnie cwiczenie. Podciagac na drazku sie przestalem jak mi sie poprol najszerszy lekko, wiem w czym problem byl ale mimo to robie bardzo rzadko i tylko jako Finisher Plecy na masie caly rok meczylem jak dla mnie ciezkimi wioslami i doszlem do 160kg na 5 powtorzen i dzieki temu plecy nabraly tez pelnosci dlatego nie rezygnuje nawet z tego cwiczenia ale jako kaleka po operacji kręgosłupa jak czasem przesadze przy nogach to bola ledzwie i wtedy wioslo jest robione na koncu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
04.06.2019 Redukcja tydzien 2

Dzisiaj znow nie umialem wstac ale mimo to jakos sie wyrobilem ze wszystkim. Metabolizm sie rozpedza powoli bo posilki powoli przelatuja jak woda i coraz czesciej czuje glod mimo ze wcale nie tak malo mam do zarcia Ziomal ma wolne wiec wpadl na wspolne nogi i chyba zalowal

Legs

1. Wyprosty siedzac do pozygu + 5
2. Przysiad sumo z hantla na lawkach x 3 15 - 12
3. Wypychania na suwnicy x 3 15 - 10
4. Uginania siedzac x 4 20 - 10
5. Wypychania na suwnicy nogi na skraju platformy x 4 15 - 10
6. Wspiecia na suwnicy x 6 20 - 10

Trening w bardzo szybkim tempie. Wyprosty po rozgrzewce byly robione z progresja ciezaru do kompletnego zalamania z powtorzeniami wymuszonymi itd. Palilo w 3 dupy a pompa po 1 cwiczeniu juz masakryczna. Ziomal mowi "juz nie umiem" to mu odpowiadam " to jeszcze 8" sumo squat dobrze wszedl ale musze cos wymyslec zeby moc podwiesic obciazenie jeszcze bo 40tka malo. Reszta tez do kompletnego zalamania, przerwy krotkie po max. 90sek. Pot z nas sie lal litrami az sie na nas gapili i glupio smiali wyrobilismy sie z treningiem w godzine Dzis bez cardio bo jutro off to przykrece lepiej 30min na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja też ostatnio nie mogę wstać tak się super śpi xd
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
I ja również!
Ale muszę się naumieć, bo na wczasach będzie szkoda dnia

Dobry trening nóg i jeszcze element dydaktyczny- niech ziomek wie, jak to się robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Tomku no ziomek jest zmotywowany, cwiczy pod moim okiem od 4 miechow, jedynie to jeszcze z zarciem ma problem bo nie umie wszystkiego przejesc a syfu nie tyka wiec zapowiada sie ciekawie Jest dzisiaj na story w insta u mnie

@Robert no spi sie zaj**iscie az szkoda wstawac do roboty ale co zrobic trzeba na stejki zarobic

A jak DNT to budze sie przed budzikiem Wczoraj off i dzisiaj niestety tez bo przez j**ana klime w pracy dopadlo mnie porzadne przeziebienie, do tego mloda chora i bierze antybiotyk i pozamiatane. Gardlo spuchniete, oskrzela pelna z nosa kapie. Wczoraj jeszcze baniak bolal dzisiaj juz lepiej ale czesto w nocy sie budzilem i nie moglem zasnac. Wczoraj nawet nie zrobilem Cardio teraz siedze i krece. Dzisiaj juz troche lepiej jak wczoraj, wszystko sie odkleja powoli wiec mysle ze jutro juz pojde na silke. Biore paracetamol, witaminy C z 10gr ed, i jakies leki homeopatyczne na gardlo. Wykoncza mnie z ta klima w robocie bo tylko moje biuro jest klimatyzowane ze wzgledu na urzadzenia kontrolne potrzebne mi do pracy, ktore musza miec stala temp 19 - 20°C a na produkcji +30. Miska naturlnie trzymana na 100% i waga powoli schodzi, wczoraj rano bylo juz 104,6kg Narazie naturalnie sama miska bez spalaczy czy T3. Suple narazie zostaly jak sa do wyczerpania zapasow potem lekkie zmiany. Narazie nawet krotkie nie leca.
I tym sposobem przekrecilem 40min Cardio


Zmieniony przez - Gugcio w dniu 06.06.2019 11:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
robertjudi
Ja też ostatnio nie mogę wstać tak się super śpi xd


chyba taki okres, bo jak dawniej wstawałem przed budzikiem to teraz o 6 rano to dla mnie noc :D ale myśle ze redu się rozkręci to i sen się wyłączy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
U mnie pari dni wolnego wybilo mnie z rytmu bo siedzialem po nocach jak dawniej.

07.06.2019 Redukcja tydzien 2

Dzisiaj jeszcze przymusowa przerwa, czuje sie lepiej ale to dopiero 2 dzien przymusowej przerwy a jednak zdrowy nie jestem. Wczoraj w robocie przypuszczam lekks goraczka byla, nie mialem glosu przez dobre 4h tak bolalo gardlo i wszystko zaschlo. Wypilem litr goracej zielonej herbaty, bralem jakies pastylki na gardlo bez cukru i pod prysznicem w robocie zaczelo sie wszystko odklejac ze masakra. Dzis dalej jeszcze nochal zapchany, gardlo drapie i lekkie suchy kaszel ale biore dalej cala armade witamin i extraktow. Jutro lidl z rana potem drzemka i pod wieczor trening z zonka. W poniedzialrk Rano cykne foty i wysle pierwszy raport do Dominika wiec moze jak bedzie co pokazac to tu tez wrzuce. Cardio dzisiaj rowniez zrobione wg planu Mich dalej z niskimi weglami ale dzieki przesylce z SFD bedzie dzisiaj duzo smaczniej



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Zrobilem wczoraj wypiske ale cos sie zdupczylo i zniklo. W niedziele zaczal sie trzeci tydzien redukcji. W niedziele poszedl pull a w sobote byl push.

10.06.2019 Redukcja tydzien 3

Z rana Cardio jak praktycznie codzien. Potem mialem troche roboty w domu. Jak sie ogarnalem ze wszystkim bylo dosc pozno ale pojechalem machnac nogi.

Legs

1. Siad klasyczny x 3 15 - 6
2. Wypychania na suwnicy x 3 15 - 8
3. Wyprosty x 3 15 - 12
4. Uginania siedzac x 4 20 - 8
5. Mcnpn z hantlami x 4 12 - 10
6. Wspiecia na suwnicy x 8 25 - 10

Trening dobry ale jeszcze po przeziebieniu do siebie nie doszedlem w 100%. Ciezary ok ale wydolnosc jeszcze nie ta.

Z rana poszedl raport do Dominika intak to wyglada Waga 103,8kg.

Tu takie porownanie koniec stycznia 2018 roku po 4 tyg redukcji i aktualnie po 2tyg redukcji. Plecy byly najwiekszym priorytetem a zaraz po nich nogi ale wiadomo wszedzie staralem sie cos dolozyc. Mialo nie byc fotek formy narazie ale juz dlugo nie bylo ani jednej foty w jakiejs pozie wiec wrzuce zeby bylo z czym porownywac za pare tygodni.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium