SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wszystko idzie zgodnie z planem i czuje swietnie. Nabralem swierzosci, pojadlem na co mialem ochote. Jedynie obudzilem sie tydzien temu jakos z bolem lewego nadgarstka jakbym cos naciagnal Ale mam nadzieje ze przejdzie. Ten tydzien to ostatni lekkich treningow i kolejne dwa kompletny off od silki. Potem atakujemy zyciowke na masie

A tak to wyglada aktualnie po obzarstwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wszystko idzie zgodnie z planem i czuje swietnie. Nabralem swierzosci, pojadlem na co mialem ochote. Jedynie obudzilem sie tydzien temu jakos z bolem lewego nadgarstka jakbym cos naciagnal Ale mam nadzieje ze przejdzie. Ten tydzien to ostatni lekkich treningow i kolejne dwa kompletny off od silki. Potem atakujemy zyciowke na masie

A tak to wyglada aktualnie po obzarstwach



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wczoraj moja Corcia miala 14 urodziny wiec dzien spedzony z nia. Wieczorem juz czulem drapanie w okolicy oskrzeli a rano a bardziej w srodku nocy bo o 3:40 jak wstalem bol glowy, zawalony nos i lekki kaszel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Uuu niedobrze... kuruj się tam bo kolejny etap budowy się zbliża wielkimi krokami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No wlasnie dlatego musze sie dobrze wykurowac zeby bylo cacy na start. To mialbyc ostatni tydzien tych pseudo treningow ale jak nie bedzie szlo to odpuszcze i tyle. W sumie to juz skreslam dni w kalendarzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
2tyg totalny off od silki.. chyba nigdy przez te 10 lat odkąd ćwiczę nie mialem takiej przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja to tak jak mówiłem, podziwiam za to :D hehe Ja bym nie dał rady xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja tak samo xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dla mnie tez to nie przychodzi latwo i podobno jestem nie do wytrzymania w tym okresie ale swierzosc po takiej przerwie jest nie do opisania. Naszczescie takie zabiegi maja miejsce tylko po startach haha Naszczescie ten maluch bedzie mi skutecznie pomagal wykorzystac czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Świetny jest ten piesek :D Zakochać się można xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium