SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki @Kuba Teraz to dopiero odpowiedzialnosc mam

No @lasican1 zarty sie skonczyly Dzisiaj bareczki i w miare kolorowa miska poki moge jeszcze ale o tym pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
29.01.2018 Redukcja dzien 27
Jak to zwykle bywa po pierwszej nocce slabo spalem i wkoncu wstalem chwile po 14. Zonka musiala do lekarza wiec skoczylem po mala do szkoly zeby nie musiala po 9 lekcjach wracac Autobusem. Po powrocie zaczalem szykowac 1 posilek i miske na caly dzien. Na sniadanko wjechalo 330gr ziemniakow, 200gr tataru wolowego, 9 bialek i troche warzywek.


Przed treningiem wjechaly Kartofleki z rozmarynem, 350gr cycka i kapusta kiszona.

Jako potreningowy 120gr ryzu, 350gr cyca z kapusta koszona.

A teraz wlasnie wciagnalem 9Wafli ryzowych bez soli, 350gr cyca z kapusta kiszona i 17gr oleju lnianego
Na 5 posilek wjada pewnie znowu wafle, jajka i jakas tam chuda wedlinka lub cos w ten desen.

Barki

1) odwodzenie linek stojac x 5 20-10
2) Wznosy w bok Stojac x 5 12 - 6
3) podciaganie hantli do brody x 5 12-10
4) wycisk na maszynie x 2 20- 15 (cos w lewym barku zaczelo bolec wiec przestalem).
5) wznosy sztangi w przod x 5 12 - 10

Trening jak najbardziej udany mimo ze praktycznie bylo zero pompy. Barki czuc dobrze nawer teraz takze trening wszedl gdzie trzeba. Po pracy chce zlozyc zanowienie na naszym Sklepie i wezme cos na pompe bo jak narazie przy malych partiach jak barki czy lydka pompa jest minimalna a przy wiekszych partiach utrzymuje sie moze z 15min ale takie sa uroki redukcji wiec mysle ze jakis boosterek czy cos w tym stylu pomoze choc troche. Na koniec wjechalo 40min Cardio. Od dzisiaj podkrecone obroty wiec mysle ze przez najblizsze 2 tyg forma powinna sie znacznie poprawic.



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 30.01.2018 04:10:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
30.01.2018 Redukcja dzien 28

Dzis juz sie spalo zaj**iscie Rano zawiozlem mala do szkoly tylko i zjadlem ostatni posilek i od razu do wyrka. Spalem jakos kolo 7h tylko z jedna przerwa na kibelek wiec wyspany jestem. Po wstaniu od razu do kuchni szykowanie michy bo zona z corka na treningu. Niestety skonczyly mi sie moje cyce i musialem wciagnac takie z marketu, Boże Kochany jaki to syf jest. Korwa jakby z gumy to gowno bylo a 1200gr trzeba tego zjesc po nocce uderzam od razu na Frankfurt do rzezni po moje ulubione cycki. Dzisiaj postanowilem machnac lapy w SS i musze przyznac ze nie byl to glupi pomysl
Pompa masakra lapy tak doj**ne ze nosa wysmarkac nie szlo

Tric + Bic

1) Prostowania z linka wyciagu + uginania ze sztanga prosta x 4 20 - 8 + 15 - 8
2) prostowania z szerokim drazkiem podchwyt + Unoszenia hantli stojac x 3 15 - 10 + 9 - 7
3) kickbacks + mlotki x 3 12 + 8 - 6

Trening prosty ale dal ostro w kosc bo tempo bylo spore. Calosc zajela mi 30min potem zlany bylem jak wieprz. Na koniec wjechalo 45min Cardio w srednim Tempie ale tez pot sie lal konkretnie Motywacja z dnia na dzien coraz lepsza. BF coraz mniejszy ale strasznie plaski sie robie Trzymam sie planu w 100% i cisne dalej.





Zmieniony przez - Gugcio w dniu 31.01.2018 00:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Mam wkoncu moje ulubione miecho 32kg cyckow z kury. Jakos zmeczylem wczoraj tzn. W nocy te Marketowe ale lekko nie bylo. Na tych oszczedzilem tym razem 1,05€ za kg co przy 32kg daje 33€. Jakosciowo tez inna liga i jem od roku i bede jadl jeszcze przez wiele lat


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kamil, no czyli pierwsze koty za płoty, małe obycie ze sceną dało już pewne wrażenie i efekt 'wow' więc potem powinno być znacznie łatwiej! Fajnie, że aż tak się przyglądają by wychwycić wadę postawy, czy jakieś drobne defekty już na tym etapie- to naprawdę jest pomocne! No i prawdę powiedzieli, fajna linia sylwetki, dodatkowo jesteś kawał chłopa więc słowa tego Horsta mnie nie dziwią Teraz tylko dłuto w dłoń i dopieszczać sylwetkę, będzie się działo.

Nogi fajne, ładnie się łezka wypiętrzyła!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki @Tomku, dlatego skorzystalem z okazji i wzialem udzial w tym programie Bo samemu bylo by ciezko cokolwiek ogarnac bez znajomosci itd. Tak teraz ciezko oram zeby wyciagnac z mojej sylwetki 110%. Do tego jeden zagadal do mnie czy nie chcialbym potem wystartowac na Mistrzostwach Hesji i jakby dobrze poszlo moge sie zakwalifikowac do mistrzostw Niemiec. Powiedzialem mu ze tak daleko do przodu nie wybiegam i najpierw chce zaliczyc pierwszy start i jak dobrze pojdzie i uda sie forme przytrzymac to w sumie czemu nie. Nogi na pompie juz tez jakos zaczynaja wygladac ale jeszcze sporo wody i smalcu siedzi ale dzialamy wg. Planu i dziennie jest progres.

31.01.2018 Redukcja dzien 29

Dzisiaj byl DNT. Rano bylem po mieso co widac na focie powyzej. Potem odebralem prezent urodzinowy dla Corki i zaczalem sie nim bawic ze spac poszedlem dopiero o 10:30. Sen niestety slaby, czesto sie budzilem mimo to nawet ok sie czuje. Dzisiaj z posilkow wjechalo:

1. 7 wafli ryzowych bez soli, 1 cale jajko + 13bialek, 100gr chudej wedliny z cyca, warzywka.
2 + 3 + 4 to 50gr ryzu, 350gr cyca, kapusta kiszona + 13gr oleju lnianego.
5 to bedzie 50gr ryzu, moze skocze po tatar wolowy albo lososia jak bedzie mi sie chcialo a jak nie to bialka + Wpi.

Popołudniu Naszczescie trening Dzisiaj lydka + dwujki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
01.02.2018 Redukcja dzien 30

Z rana przy sniadaniu wlaczylem sobie TV bo wydawalo mi sie ze wogole nie jestem zmeczony. Po jedzeniu wyciagnalem sie wlaczylem serial i Zasnalem Obudzilem sie polamany po 11 i przeszlem do sypialni. Chwile po 14 obudzil mnie kurier DHL ale nie bylem zly bo przywiozl pake z SFD pare supli ktore maja mi pomoc poprawic jakosc treningow plus standardy jak bialko, bcaa itd.

Wymieszalem sobie swoja przedtreningowke dla mnie i zonki. W 14gr jest:

AAKG - 4gr
CITRULINA - 2gr
BETA ALANINA - 4gr
TCM - 4gr
BUNR4ALL - 2-3 kapsulki

Na trningu byly grane Lydki i Dwujki

1) Wspiecia na smithcie siedzac + wspiecia osle bez obciazenia x 10 30 - 12 + 10 - 12.
2) MCNP z hantlami x 6 20 - 10
3) uginania siedzac x 4 15 - 10

Na koniec 40min Cardio. Wzialem sobie buty do biegania bo w moich trzewikach dostawalem odciskow. Trening na nowych suplach wszedl super, energia i pobudzenie super ale nie jak na jakis stymulantach Swietna pompa a smak lemon smakuje naprawde swietnie Po raz kolejny sie nie zawiodlem na suplach All Nutrition Zonka tez bedzie pila przedtreningowke i sie cieszyla bo smak w porównaniu do aktualnego mixa z FA niebo a ziemia, nawet moja corka probowala i jej smakowalo Cardio w odpowiednich butach wjechalo super. Nie wiem czy to za sprawa Burn4all ale spocilem sie dzisiaj jak prosie, koszulka do wykrecenia i to ostrego, nawet bluze przepocilen

Co do formy to BF leci w dol ale trzymam sporo wody jeszcze. Po czesci to za sprawa dlugich estrow ale juz za kilka dnie beda wymieniane na krotkie i dojda nowe srodki Tymczasem walcze w pracy na ostatniej nocce, padam na ryj jakos ale jakos chyba przezyje





Zmieniony przez - Gugcio w dniu 02.02.2018 00:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Suple AN dla mnie kozak, nic dodać nic ująć Świetna jakość za śmieszną cenę.
Kup sobie budyń ten w kubełku, waniliowy fajna przekąska
Jak po nocce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958430
Konkretny zestawik podstawowych supli smacznego i na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki Chlopaki Tak AN naprawde robi robote i ciesze sie ze moge z nich korzystac i do tego jeszcze w naprawde za swietna kase dzieki Rabotowi jaki otrzymalem od naszego Admina @Kuby
Moja zona tez sobie bardzo chwali produkty AN a najbardziej bialeczka i olej kokosowy

02.02.2018 Redukcja dzien 31

Dzisiaj zaliczylem wkoncu ostatnia nocke. Wstalem po 14 i musialem wymslec co zjem. Zdecydowalem sie na 430gr ziemniakow z piekarnika i 350gr cycka. Dzisiaj wjechala Klateczka i brzuch.

Klata

1. Brama x 5 25-20
2. Wyciskanie na Hammerze siedzac x 5 20 - 6
3. Wyciskanie na smithcie skos dodatni 45° x 5 20 - 6
4. Wyciskanie hantli skos dodatni 30° x 5 12 - 6
5. Wycisk na maszynie siedzac chwyt neutralny x 4 15-10

Brzuch

1.Allachy na wyciagu x 4 20 - 10
2. Unoszenie nog + 4kg x 4 15 - 10

Trening klaty wykonalem dosc zachowawczo bo to pierwszy porzadny trening po urazie. W cw 2 - 4 2 serie na mniejszym ciezarze a 3 kolejne ciezko w miare mozliwosci. Pompa super i mimo ze nie bylo to 100% weszlo dobrze. Brzuch tez dobrze czulem. Na koniec 45min cardio.

Zaraz po wstaniu walnalem takiego selfiego zeby zobrazowac jak to mniej wiecej wyglada na 10tyg orzed startem


Tu klateczka na pompie, swiatlo tez kiepskie ale cos tam widac



Zmieniony przez - Gugcio w dniu 02.02.2018 21:41:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium