SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
O, łososia dawno nie miałem, a lubimy z żoną
180 miało iść na 5?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie łosoś lub pstrąg łososiowy praktycznie codziennie na ostatni posiłek i zawsze wchodzi idealnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Tak Tomku 180 planowalem na 5 ale nie zawsze idzie wszystko wg planu niestety.

@Mati, ta losos wymiata ale u mnie pasuje tylko w DNT dlatego za czesto po niego nie siegam ale tez uwielbiam.

W nocy z poniedzialku na wtorek zlapal mnie atak kaszlu i musialem se psiknac Sally od zony potem jak wstalem przed 5 mialem lekka goraczke wiec zamiast do pracy pojechalem do lekarza. Siedze teraz na chorobowym ale dzisiaj juz wszystko ok. Odpoczalem 2 dni i zaraz smigam na silke doj**ac plecy bylem do poludnia z zonka na shoppingu, ja celowalem tylko w ciuszki Underka i co nie co wyrwalem. Zonka kupila mi miedzy innymi takie spodnie w ktorych poczulem sie wkoncu jak kulturysta hahah rozmiar xl wiec w pasie luznawe ale ogolnie lerza chyba nienajgorzej Nogi jednak cos podrosly










Zmieniony przez - Gugcio w dniu 06.12.2018 15:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Fajne spodnie, ale opinać xl to już sztuka. Tak jak pisałeś można poczuć się jak kulturysta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
domino1664
Fajne spodnie, ale opinać xl to już sztuka. Tak jak pisałeś można poczuć się jak kulturysta


Dzieki dlatego sie ciesze ze te nogi powoli rosna i zaczynaja jakos wygladac Gatki rzeczywiscie fajne, ciekawy material i dobry kroj, do tego wpadly 2 fajne Longsleev'y takze zakupy udane. Byly fajne polo koszulki Underka ale na xxxl jestem jeszcze zdecydowanie za maly

06.12.2018 Masa tydzien 8

Dzisiaj z rana jak wspomnialem shopping z zonka. A na silce dzisiaj cuda sie dzialy, dwa dni odpoczalem i mocy bylo nie malo.

Plecy + Biceps

1. Wioslo w opadzie 100kg x 12, 140kg x 10, 150kg x 7, 120kg x 12
2. Wioslo na wyciagu poziomym x 4 12 - 7
3. Wioslo jednoracz na smithcie x 4 12 - 10
4. Wyciag do klatki chwyt neutralny x 4 12 - 5
5. Rack pulls x 4 12 - 6
6. Uginania z hantlami stojac x 4 12 - 6
7. Uginanie w opadzie x 3 12 - 8
8. Modlitewnik na maszynie jednoracz x 3 9 - 6 + na dobitke po ostatniej seri oburacz do zalamania

Trening solidny, po plecach juz bylem Dojechany jak kon po westernie ale dolozone praktycznie w kazdym cwiczeniu. Jutro bareczki i lydki zeby dresik lepiej lerzal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
7-12.12.18 Masa tydzien 9

O ludziska jakos leci ale detka jestem. W zeszlym tygodniu wszystko wg. Planu jedynie juz z jedzeniem juz lekki problem i nie zawsze dojem jak dluzej pospie ale waga stabilna 110kg. Silowo juz tez lekki zastoj wiec po swietach startujemy Mini cut'a. Bark sie powoli naprawia i jest coraz lepiej z klatka ale widze ze juz wrazliwosc insulinowa pada i zaczyna podlewac a do tego trawienie lekko siadlo dlatego mini cut bedzie jak znalazl. Nogi tez dobrze ida ale zawiesilem sie na tych 180 na 3 - 4ruchy. W robocie w tym tygodniu na 5 czyli musze o 4 juz wstawac. Drzemie po pracy tak 1 - 1,5h mimo to srednio sie czuje :-/ na Weekend wciagnalem Kebaba i Loda ale wliczylem naturalnie Wczoraj wlecialy plecy z bickiem, trening taki sam jak tydzien temu ciezary praktycznie bez zmian. Dzisiaj wolne bo Corcia ma egzamin na Teakwondo na kolejny pas.















Zmieniony przez - Gugcio w dniu 13.12.2018 06:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jak już problem z żarciem to po co do świąt ciągnąć, już bym kcal obniżyl,bo po co bebechy męczyć i jeść na siłę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Lekki Problem w sensie ze nie zawsze uda sie wszystko wcisnac, ale sa dni ze zjadlo by sie wiecej wiec to sie wyrownuje. Nie goni mnie nic wiec po co poscic na swieta? Robiac mini cuta nie ma miejsca na podjadanie a w swieta jako tako nie bedzie obzarstwa ale z zona robimy wigilie wg. Tradycji i skoro nie ma potrzeby poscic to nie widze sensu. Jeszcze tydzien do pracy i potem wolnego do 9ego, podkrece Cardio troche i nie bedzie tak zle. Z drugiej strony z Barkiem coraz lepiej i dopiero teraz zaczynam powoli cwiczyc porzadniej klate wiec cisniemy te 2tygodnie juz do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sumie właśnie grzechu dobrze mówi tym bardziej jak już też widizsz że wrażliwość pada i jak sam mówisz w siweta będzie lekko to już byś to fajnie bujnal a po świętach dokończył :) jak teraz micha wygląda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wiem dlatego chce podkrecic Cardio a po swietach polecimy juz na pelnych obrotach. Teraz min scialem wegle zeby waga byla stabilna. W Dnt mam tak aktualnie:

W - 700-730, B - 320, T - 40

W Dnt:

W - 350, B - 320, t - 90-100gr

Problem w tym ze jak bylem na chorobowym to Automatycznie dluzej spalem przez co pory posilkow sie przesunely i bylo ciezko wszystko wciagnac. Teraz wstaje o 4 ide spac 23 wiec zjadam bez problemu ale tak jak mowilem widac ze powoli wrazliwosc pada. Zjechalem narazie z weglami minimalnie o 70gr w tym tygodniu i dorzuce ze 2 sesje Cardio w dnt i pociagne do juz do konca roku. Od stycznia znowu inna micha inny plan i inne priorytety sie szykuja. Gadalem z Dominikiem i mowil ze jak wytrzymam do Konca roku to ok. Jakby wszystko calkiem padlo to bym na bank sie swietami nie przejmowal i ruszyl z mini cut'em ale mysle ze nie bedzie problemu zwlaszcza ze mam 3 dni offu w tygodniu. Po mini Cucie sprobujemy jeszcze cos dolozyc i mysle ze w czerwcu powoli bedziemy brali powoli za redukcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium