SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Świetnie to wygląda no i jakoś tej retencji nie widać :D waga ustabilizowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
@Robert, no puchnie sie fajnie mimo ze wody wlazlo sporo to pompa i nabicie jest mega. Od razu ruszylem z kopyta, dokladam ciezarow z treningu na trening i probuje jak najlepiej wykorzystac ten plodny okres. Niedlugo czas na jakis lekki odpoczynek i startujemy faze druga Projektu Jesien 2020

@Mati, woda glownie w nogach, prawa jeszcze opuchnieta a po calym dniu w pracy nie wida. Kostek ale z tym mamy problem obydwoje niestety. Waga jeszcze nie ustabilizowana. Zobaczymy co powie w niedziele jak pospie te 7 - 8 h na raz.

17.12.2019 Masa tydzien 3

Wstalem chwile przed 5, przekrecilem spokojnie 20min Cardio i pojechalem do roboty. W pracy od razu sniadanko i zaczalem cos tam dzialac. Niestety zamula straszna byla i przysypialem doslownie wszedzie, w biurze, w kiblu, na przerwie. Co wzialem tele do reki i chcialem cos napisac to zasypialem. Dawno juz tak nie mialem. Po pracy w domu uszykowalem szame i skoczylem na silke.

Lapy w SS

1. Francuz lerzac ze sztanga lamana + uginania z lamana sztanga x 3 12 - 6 + 10 - 6
2. Francuz z za glowy siedzac + mlotki stojac x 3 12 - 8 + 10 - 5
3. Francuz z hantla jednoracz stojac + modlitewnik z hantla x 3 12 - 8 + 12 - 8
4. Dociski na platformie x 3 15 - 10
5. Modlitewnik na maszynie x 3 12 - 6

Na koniec 20 min Stairmasterka.

Trening mega bo cw. Jak francuz nie robilem juz od lat. Jak mowilem nie lubie cwiczyc lap i szlem na latwizne. Dzieki rekawom GASPa lokcie nie bolaly a i ciezar jak na pierwszy raz byl calkiem ok mysle bo 60kg chyba jakos malo nie jest. Po Francuzie z tym samym ciezarem lecialy uginania wiec byl ogien. Lapy przytyrane ostro a ja zauwazylem ze znowu jestem Atrakcja silowni, gapia sie znow wszyscy co ja tam odp*****lam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Jak w cyrku za niedługo zniżkę dostaniesz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Albo mnie wyj**ia Wiadomo w porownaniu do nich wygladam ponad przecietnie i tez tak trenuje ale na dluzsza mete jest to meczace. Wyonrazcie sobie jak by kilka konkretnych koni z ustawki albo ogolnie wpadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Stary, wystarczy jechać nad Bałtyk w formie powiedzmy plażowej, nie startowej jaka ty masz od dobrych kilku tygodni to beka na maxa. Wokół widać te spojrzenia itd. Śmieszne trochę. A co dopiero jak takie konie jak Żaba, Przemo czy Suker na gofra do Mrzeżyna się wybiorą... Ludzie szczęki wtedy z gleby zbierają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
opalinho
Stary, wystarczy jechać nad Bałtyk w formie powiedzmy plażowej, nie startowej jaka ty masz od dobrych kilku tygodni to beka na maxa. Wokół widać te spojrzenia itd. Śmieszne trochę. A co dopiero jak takie konie jak Żaba, Przemo czy Suker na gofra do Mrzeżyna się wybiorą... Ludzie szczęki wtedy z gleby zbierają

Trzeba ustawkę zrobić na wakacje nad morzem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do retencji to mamy tak samo. Ja po zawodach mogę wszystkiego dopilnować na 100% ale diury jak idą w odstawkę to zaraz +5-8kg i zanim się ustabilizuje to potrzeba z 4 dobrych tygodni.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MatiMlody
Co do retencji to mamy tak samo. Ja po zawodach mogę wszystkiego dopilnować na 100% ale diury jak idą w odstawkę to zaraz +5-8kg i zanim się ustabilizuje to potrzeba z 4 dobrych tygodni.

A ile dni jeszcze po zawodach ciagniesz diury, jak schodzisz? Powiedzmy że start w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
MatiMlody
Co do retencji to mamy tak samo. Ja po zawodach mogę wszystkiego dopilnować na 100% ale diury jak idą w odstawkę to zaraz +5-8kg i zanim się ustabilizuje to potrzeba z 4 dobrych tygodni.


Dokladnie mam to samo a tym roku diury sie za szybko skonczyly, troche stresu bo po starcie od razu do Polski jechalismy no i te 24h glodowki zeby wage zrobic ale powoli dochodze do siebie.

@all

Ustawka w sopocie brzmi ciekawie, mozna od razu na scene wykoczyc. Tu nawet jak sie na basen pojedzie to sie gapia. Najgorsze jest to ze jak przejdzie koles powiedzmy 130-140kg to nikogo to nie rusza ale przejdzie ktos "fit" to sie zaczyna gapienie i szeptanie. Smutne jest to ze dla spoleczenstwa spora nadwaga to w dzisiejszych czasach nic dziwnego a mysle ze powinno byc odwrotnie.

18.12.2019 Masa tydzien 3

Pobudka o 4:15, krotka runda z psem i 30min Cardio zaliczone. W robocie jako tako zlecialo i udalo sie przetrzymac. W domu drzemka bo oczy zamykaly mi sie na stojaco. Zawiozlem Corcie na Trening i sam udalem sie od razu na silke.

Barki + lekki Brzuch

1. Wznosy w bok siedzac x 4 15 - 8
2. Podciaganie sztangi wzdluz tulowia x 4 12 - 6
3. Wznosy hantli w bok jednoracz x 4 15 - 8
4. Wyciskanie na smithcie od brody z martwego punktu x 4 12 - 8
5. Facepulls x 4 15 - 10
6. Wznosy w bok jednoracz z linka wyciagu + wznosy w przod z linka wyciagu x 3 15 - 8
7. Wznosy nog x 4 20 - 12

Trening dosc dobry, ciezary lekko w gore. Dowalilem konkretnie tak jak lubie. Na koniec jeszcze 3 takie seryjki laczone zeby sie dopalic Jestem juz mega obolaly wiec czwartek zrobie Restday a w piatek wjada czworki. Jeszcze 2 dni w robocie i wolne do 06.01 wtedy bede mogl sie do porzadku skupic nad treningami i regeneracja bo z micha problemow nie ma

Jeszcze z ciekawostek wczoraj potwierdzilo sie info z MN i Niemiecki zwiazek podniosl kwote za licencje startowa o dobre 80%. Do tej pory licencja kosztowala mnie 50/rok a od 2020 bedzie to juz 90€. Dla porownania w NAC koszt to 40€/rok i duzo lepsza orgsnizacja bo jest dokladny plan imprez na 2020 a nie jak tu o hesji dowiedzialem sie tydzien przed kiedy i gdzie sie odbedzie duzo znajomych zastanawia sie nad zmiana nie tylko ze wzgledow finansowych ale tez organizacyjnych. Lepsze nagrody itd. Musze zobaczyc w jakiej klasie moglbym startowac i ewentualnie jakie limity by mnie obowiazywowaly.



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium