SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gugcio - Offseason: przygotowania na sezon 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 174068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dopingujemy dalej i czekamy na foto z zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki Mariusz My fotek nawet nie zdarzylismy zrobic bo wg. Planu mialem wyjsc sporo pozniej ale zamienili kolejnosc a ja akurat drzemalem wiec wyjscie z marszu na zimno, mimo to i tak nie ma co ukrywac ze szanse mialem srednie bo chlopaki byli naprawde w swietnych Formach i pokazali mi tym samym jak duzo pracy jeszcze przede mna.

Tak wiec jak juz pisalem od wtorku a w sumie powoli od jutra startujemy z Masa, nie ma co moim zdaniem tracic czasu bo jednak mam sporo do nadgonienia.

Makro na start masy

DNI TRENINGOWE:

Bialko - 225gr, Wegle - 320gr, Tluszcze - 50gr.

DNI NIETRENINGOWE:

Bialko - 225, Wegle - 200, Tluszcze - 100gr

CARDIO: Na starcie 2 * 30min e DT potem bedziemy sukcesywnie zmniejszac do mniej wiecej 20-25min 5-6 x w tygodniu.

PLANOWANA DLUGOSC BUDOWY MASY - 12 Miesiecy do maja 2019r.

GLOWNE PRIORYTETY:
- wzmocnienie i poprawa miesni brzucha

- Poprawa rozmiaru jak i ogolnej kompozycji miesni Ud

- Grubosc i szerokosc plecow + wzmocnienie prostownikow

Dodatkowo dalej rozwoj miesni naramiennych, rozbudowa miesni piersiowych i zachowanie proporcji.



Jutro juz pojda nogi na pierwszy ogien.

Jak tylko pojawia sie fotki i pelne wyniki to od razu tu wrzuce, teraz czekam na solidnego kebapa i frytki. Potem kawalek torta urodzinowego i jakis lod. Rano na 6 do pracy do lidla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja śledzę cały czas na bieżąco, powodzenia w dalszej realizacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Również cały czas śledzę. Gratuluję formy jak i pierwszego sezonu startowego
Na prawdę ładna forma wyszła i teraz tylko budować zgodnie z planem tak jak pisales
Powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Dzieki panowie jeszcze raz za mile slowa i wsparcie Licze na was dalej bo nie ukrywam ze potraficie zmotywowac.

Emocje opadly juz na dobre, i lekki posmak goryczki pozostal. Nie jest to usprawiedliwienie ale jak wiecie wyszedlem z marszu, bo akurat drzemalem w przekonaniu ze jeszcze sporo czasu bo tak bylo wg. Planu. Ale organizatorzy doszli do wniosku ze przeskocza klasy z liczba uczestników 6 lub mniej i wszlem z marszu bez mozliwosci podpompownia. Mimo to na to fotach widac spore braki jednak ale czego sie spodziewac po 2,5roku treningow? Dojrzalosc sylwetki buduje sie latami. Mimo to jestem z siebie dumny bo dalem rade przejsc te nie lekkie przygotowanie i wyjsc z zyciowa forma ktora na ten moment okazala sie jeszcze malo konkurencyjna. Reszte pozostawie waszej ocenie. Niestety ale tylko takie fotki mam.








Zmieniony przez - Gugcio w dniu 30.04.2018 16:19:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Kamil z "normalnego" człowieka pokazałeś że da się stanąć na scenie i to pomimo ciężkiej operacji - po której np ja już w 100% nie wróciłem (no ale czas w maratonie, połówce poprawiłem, a do half IronMana się szykuję )

Jest dobrze Kamil, to Twój pierwszy sezon który tak naprawdę pokazał co tam masz pod fatem i na co Cię stać. To wiele zmienia.
Teraz tylko poprawiać mankament, dorzucić mięśnia i się rozwijać.
Tego Ci życzę i gratuluję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958415
Ty ...jakie 2,5 roku treningów? jak już za czasów spam ekipy w suplach trenowałeś, weź nie ściemniaj

Graty Kolego - doświadczenie zdobyte, to zaprocentuje w przysłości, a zmiany ze startem danej kategorii....prawie jak u nas w kraju czyli widac, że to norma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
No forum już jest 13 lat chyba 2.5 roku chodziło mu, że na poważnie z miska dopięta itd. powodzenia

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870271
Gratulacje za występ, ale forma niestety nie była trafiona. Brzuch - który i tak był niedocięty - w ogóle zamgliło, zero kraty. Nogi które poseparowane były nieźle, schowały się zupełnie.
Powodzenia teraz na masie, i oby następny rok był był bardziej udany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krzysztof Sobótka - Debiuty Luty2018 - Męskie bikini :)

Następny temat

Wojciech Korzeniowski - heavyweight 2021

WHEY premium