SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 253840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69533
Kuba weź w końcu odstaw te czity i weź się w garść. Postaw sobie cel w dwa miesiące czysta wycinka i go realizuj.Czy to będzie IF czy całodniowe jedzenie nie ma większej różnicy, najważniejsze żeby było czysto a do tego stopniowo podnoszone aeroby.U Ciebie jak nie pizza to lody albo inne świństwo.
Sylwetka w górnej części jest mniej otłuszczona niż w dolnej bo ta dolna niby rozmiarowo duża ale bardzo żle to wygląda.Zdjęcie tyłem pokazuje ile tego dziadostwa masz w boczkach i na tyłku.
Masz jakiś problem z tymi nogami i podobny problem ma Gwid może obaj wspólnie poszukacie rozwiązania.
Kabo ma rację lody z ,,Lidla" cenowo i smakowo aż tak na kolana nie powalają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Mi też się musiało dostać?
1

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
fanslaska
kuba_n



no i teraz pytanie co ja mogę osiągnąć z wynikiem 250+200+140 = ~600kg, nie wiem, ale chyba niewiele w tej wadze

Wstydu ten wynik nie przyniesie a z aktualna forma w sportach sylwetkowych to ten teges, jakby ci to napisac
Ps. zazdroszcze lawtowsci w dodawaniu kilogramow nawet na papierze, u mnie to jakos ciezej idzie
Ps2 te 230kg utrzymales czy w paskach ?



odnoszę wrażenie że uraziło Cię moje teoretyczne liczenie kilogramów (a to było policzone na podstawie tego co kiedyś dźwigałem)
ale nie martw się, na ten moment nie idę w tym kierunku więc to jest tylko teoria
230kg było w paskach, ale uważam że przy max podejściach z przechwytem nie miałbym problemów na pojedyńczych powtórzeniach, jak dojdę do ciekawszych ciężarów w obecnym programie (5x5) to zrobię kiedyś specjalnie dla Ciebie podejście pod maxy bez pasków


Gwid
kuba są imprezy okręgowe - nie musisz od razu na MP jechać, jesteś jak to się mówi qaddominant ( takie piękne angielskie słówko ostatnio usłyszałem) i sylwetkowo jest lipton a 600 kg to chciałbym móc targać.


narazie inne priorytety, może kiedyś będę o tym myślał
choć są chłopaki u mnie na siłce co dźwigają więcej niż ja (2 co się bawią w duże ciężary), choć to 230kg kiedyś co podchodziłem to u mnie poszło, a u kolegi (jednego z tych dwu) nie wydało - robiliśmy razem trening

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
kerad37
Kuba weź w końcu odstaw te czity i weź się w garść. Postaw sobie cel w dwa miesiące czysta wycinka i go realizuj.Czy to będzie IF czy całodniowe jedzenie nie ma większej różnicy, najważniejsze żeby było czysto a do tego stopniowo podnoszone aeroby.U Ciebie jak nie pizza to lody albo inne świństwo.
Sylwetka w górnej części jest mniej otłuszczona niż w dolnej bo ta dolna niby rozmiarowo duża ale bardzo żle to wygląda.Zdjęcie tyłem pokazuje ile tego dziadostwa masz w boczkach i na tyłku.
Masz jakiś problem z tymi nogami i podobny problem ma Gwid może obaj wspólnie poszukacie rozwiązania.
Kabo ma rację lody z ,,Lidla" cenowo i smakowo aż tak na kolana nie powalają.


dobrze piszesz, muszę się spiąć i zrobić redu jak najszybciej
a na nogi jest już plan

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n

odnoszę wrażenie że uraziło Cię moje teoretyczne liczenie kilogramów (a to było policzone na podstawie tego co kiedyś dźwigałem)
ale nie martw się, na ten moment nie idę w tym kierunku więc to jest tylko teoria


Gdzie tam urazilo, ja z innej maki lepiony jestem. Zmotywowalo jak juz, wydaje mi sie (co juz kiedys pisalem) ze mamy podobne parametry, wiec jak ty mozesz, to dlaczego ja nie. Takze pisz mi tak wiecej
Ps. Aczkolwiek naprawde nawet na papierze trudniej mi sie planuje progres. Moze niepotrzebnie mysle ze ciezar jest ciezki dlatego zazdroszcze podejscia..


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 2016-03-07 14:39:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
jeśli mówisz sobie idąc na trening że ciężar jest ciężki to znaczy że już przegrałeś ten bój

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
u mnie dzisiaj lekka klata w takim razie, ale lekko hohoho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Kuba - TS chyba wybacza nieco więcej na odcinku systematyczności, regularności, czasu i zaangażowania. BB jest bardzo precyzyjny: kalorie, splity, podaż, aminokwasy, suplementy, mikro, makro, cykle, grupy mięśniowe... Kosmos.

Przy trójboju masz treningi na single, pojedyncze powtórzenia, monotonne schematy typu: ograniczenie do trzech podstawowych ćwiczeń. Trening może trwać 30 minut, a jak masz fazę to i trzy godziny.
No i wiekowo pasujesz do grupy. A jak będziesz tyrał na naprawdę solidnych klamotach, to organizm Ci się odtłuści, a i jadać będziesz jak człowiek. Nie w miesiąc, czy dwa, ale i nie na miesiąc, dwa. Bo szybkie redukcje to krótkotrwałe redukcje. Zamiast kraty na lato lepiej celować w kratę na lata.

No i cel miałbyś konkretny, liczbowy, mierzalny w SI, a nie subiektywny, zależny od tego którą nogą bliżej lustra staniesz
1

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Kuba - TS chyba wybacza nieco więcej na odcinku systematyczności, regularności, czasu i zaangażowania. BB jest bardzo precyzyjny: kalorie, splity, podaż, aminokwasy, suplementy, mikro, makro, cykle, grupy mięśniowe... Kosmos.

Przy trójboju masz treningi na single, pojedyncze powtórzenia, monotonne schematy typu: ograniczenie do trzech podstawowych ćwiczeń. Trening może trwać 30 minut, a jak masz fazę to i trzy godziny.
No i wiekowo pasujesz do grupy. A jak będziesz tyrał na naprawdę solidnych klamotach, to organizm Ci się odtłuści, a i jadać będziesz jak człowiek. Nie w miesiąc, czy dwa, ale i nie na miesiąc, dwa. Bo szybkie redukcje to krótkotrwałe redukcje. Zamiast kraty na lato lepiej celować w kratę na lata.

No i cel miałbyś konkretny, liczbowy, mierzalny w SI, a nie subiektywny, zależny od tego którą nogą bliżej lustra staniesz


O to to. SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
na ten moment nie interesuje mnie ani start w bb (slipkach jakby to Xzzar powiedział) ani trójbój ani triatlon ani bieganie

trenuje dla przyjemności, bez konkretnego/ambitnego celu

trening ma mi sprawiać przyjemność

może kiedyś się to zmieni (choć na ten moment szczerze w to wątpię)

możliwe że będę startował w lokalnych zawodach w tenisie (ale to dla siebie bo szans nie mam tam żadnych żeby coś ugrać)
pewnie będę biegał też te moje wiejskie stalowe dychy, ale to dla siebie, już nie mam parcia żeby zrobić jakiś konkretny czas

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42+

Następny temat

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

WHEY premium