SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Kuby vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 252753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Chyba tylko o to chodzi aby wstać z przysiadu!?
Bądź dumny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hihih, 175, Kuba, ja nie pisze co u mnie w siadach wchodzi. Do tego to mnie jeszcze cieszy
Masakra jakas nieosiagalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
2014-12-04 czwartek
wieczorem tenis

2014-12-05 piątek

wieczorem siłka, zaległy trening z środy czyli plecy

plecy
mc - 100 x 5 / 120 x 5 / 140 x 5 / 160 x 5 / 180 x 5 / 180 x 4
podciąganie na drążku
skłony na rzymskiej
ściąganie pionowe na maszynie
ściąganie poziome na maszynie
łydki
wspięcia siedząc

nie miałem dziś weny na mocne ciągi i nie wchodziłem na duże ciężary, za to zrobione w dobrej technice
później próbowałem robić wiosło sztangą, ale przez obolałość w dolnym grzbiecie było słabo z tym opadem i odpuściłem, na następny raz spróbuję zrobić leżąc na ławeczce lub hantelką jednorącz

miska czysta na 100%, co zdarza mi się dość rzadko ostatnimi czasy

2014-12-06 sobota

trening rano zaległy z wczoraj czyli ramiona

biceps
uginanie ramion gryf łamany - 3 serie duży ciężar + 2 serie na mniejszym
uginanie ramion z hantelkami naprzemiennie - 3 serie
uginanie na maszynie modlitewnik - 2 serie
triceps
dipsy na maszynie
francuz nad głową oburącz
prostowanie przed siebie na w górnym wyciągu - w końcowym ruchy odciągałem ramiona maksymalnie na boki przez co pięknie spompowałem tricka
przedramiona
uginanie młotkowe z mocno cofniętymi łokciami
uginanie przedramion nachwytem

dobry trening, ramiona spompowane tak że ledwo wbiłem się w bluzę po treningu

miska do posiłku potreningowego OK, poźniej było słabo, wieczorem shoping więc poszło lekkie rozciąganie bicepsów

2014-12-07 niedziela
dzień luzu całkowitego (miał być tenis ale wykruszył się nam jeden zawodnik i nie gramy)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Cytat: "2014-12-07 niedziela
dzień luzu całkowitego (miał być tenis ale wykruszył się nam jeden zawodnik i nie gramy) "
Czyli wymiękacie! (Może nie Ty ale pozostali - wystarczy do gry jeden zawodnik oprócz Ciebie.)

Za technikę uważasz powolne ruchy z czuciem obciążenia? Nie wyobrażam sobie abyś MC robił w sposób zagrażający zdrowiu a więc w moim pojęciu z tzw. kocim grzbietem czyli w moim pojęciu nie technicznie (w inne niuanse techniki się nie wgłębiam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ojan
Cytat: "2014-12-07 niedziela
dzień luzu całkowitego (miał być tenis ale wykruszył się nam jeden zawodnik i nie gramy) "
Czyli wymiękacie! (Może nie Ty ale pozostali - wystarczy do gry jeden zawodnik oprócz Ciebie.)

Za technikę uważasz powolne ruchy z czuciem obciążenia? Nie wyobrażam sobie abyś MC robił w sposób zagrażający zdrowiu a więc w moim pojęciu z tzw. kocim grzbietem czyli w moim pojęciu nie technicznie (w inne niuanse techniki się nie wgłębiam).


no niestety wymiękamy, przy czym nie fizycznie tylko finansowo, zmienił się cennik za korty i teraz 2 godziny kortu gra na hali to 80pln więc drogo, na 4 jeszcze ujdzie, ale na 2 robi się spora kwota (choć tydzień temu było promo jakieś na weekendzie więc poleciał singiel)

co do techniki, to raz jest lepiej raz gorzej, akuratnie w piątek nie było dużych ciężarów więc i technika była dobra (generalnie mogłem wchodzić z ciężarem wyżej, ale po środowej porażce w przysiadach nie chciałem ryzykować)
zawsze staram się pilnować negatywów
przy bardzo ciężkich MC na dużych ciężarach w ostatnich powtórzeniach nie ma szans na uniknięcie kociego grzbietu

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Ja z kolei pilnuję pozytywów (chociaż nie opuszczam sztangi bezwładnie - jak to się czasem widzi i słyszy na siłowni).
Koci grzbiet nieunikniony (tak jak piszesz - przy dużych ciężarach) ale początek robię zawsze z jako tako wyprostowanym kręgosłupem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Rusek pisze, że tylko faza pozytywna ma sens i - jak są warunki - to najlepiej rzucić sztangę. Rzadko się zdarza taki komfort, ale zupełnie inna jakość treningu. Tylko trzeba się zbierać do każdego powtórzenia.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
do mnie ruscy jakoś nie przemawiają

tak z innej beczki, przeglądając dzienniki innych userów odnoszę wrażenie że lato 2015 będzie należeć do facetów z +35

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Od stycznia wejdzie specjalny konkurs do samego lata(6 trudnych i wymagaających miesiecy)-zrobimy klasyfikacje grupa +35 kontra reszta świata....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Jakoś nie podobają mi się te dwie sylwetki!
Konkurs brzmi intrygująco ale ten termin - po drodze będzie kilka zawodów kulturystycznych i trudno to będzie pogodzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

42+

Następny temat

"DT Xzaar. Triathlon, cel Double IronMan 2017"

WHEY premium